The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Οι "θεοί" δεν κρίνονται για καμιά συμπεριφορά.
χααχα! Ακριβώς! Τα τελευταία χρόνια επειδή δυστυχώς οι καταστάσεις το έφεραν να βλέπουμε πολλούς γιατρούς, έχω πάθει πλάκα. Το σύνδρομο μικρού θεού ζει και βασιλεύει, ειδικά στους ειδικευόμενους..Βέβαια όταν πετύχεις γιατρό που το αντιμετωπίζει ως λειτούργημα και δεν έχει τουπέ, γίνεσαι δικαιολογημένα χαλί να σε πατήσει. Και το αξίζει.
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
χααχα! Ακριβώς! Τα τελευταία χρόνια επειδή δυστυχώς οι καταστάσεις το έφεραν να βλέπουμε πολλούς γιατρούς, έχω πάθει πλάκα. Το σύνδρομο μικρού θεού ζει και βασιλεύει, ειδικά στους ειδικευόμενους..Βέβαια όταν πετύχεις γιατρό που το αντιμετωπίζει ως λειτούργημα και δεν έχει τουπέ, γίνεσαι δικαιολογημένα χαλί να σε πατήσει. Και το αξίζει.
Άστα.. Μεγάλη συζήτηση και τραγική. Πάντως κ εγώ τον καλό γιατρό τον έχω σε μεγάλη υπόληψη. Δεν τον βρίσκω μόνο :D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τελικα ομως τη μεγαλυτερη σημασια εχει να μαθουμε να φερομαστε.
Ελπιζω να μην εννοεις καλους τροπους συμπεριφορας. Το σημαντικο για μενα ειναι να σεβομαστε οσους αξιζουν τον σεβασμο και να μην εμπαιζουμε τους ανθρωπους.

Αν ξεπεραστεί στην Ελλάδα και το "ο πολιτικός μηχανικός ξέρει να κάνει τα πάντα" θα διορθωθούν πολλά.
Για να μην πιάσουμε τους γιατρούς και τη δική τους συμπεριφορά.
Ο πολιτικος μηχανικος ξερει να κανει πολυ περισσοτερα απο αυτα που λεει πως μπορει να κανει.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ελπιζω να μην εννοεις καλους τροπους συμπεριφορας. Το σημαντικο για μενα ειναι να σεβομαστε οσους αξιζουν τον σεβασμο και να μην εμπαιζουμε τους ανθρωπους.



Ο πολιτικος μηχανικος ξερει να κανει πολυ περισσοτερα απο αυτα που λεει πως μπορει να κανει.
Μίλα μου για τους αρχιτέκτονες :)
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.008
Likes
20.195
Αν ξεπεραστεί στην Ελλάδα και το "ο πολιτικός μηχανικός ξέρει να κάνει τα πάντα" θα διορθωθούν πολλά.
Για να μην πιάσουμε τους γιατρούς και τη δική τους συμπεριφορά.
Ποιος μίλησε για πολιτικούς μηχανικούς? Με τους μπετατζήδες θα ασχολούμαστε? :lol: Σε παρακαλώ, έχουμε και ένα επίπεδο ως μηχανικοί...:haha:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ποιος μίλησε για πολιτικούς μηχανικούς? Με τους μπετατζήδες θα ασχολούμαστε? :lol: Σε παρακαλώ, έχουμε και ένα επίπεδο ως μηχανικοί...:haha:
....αεροσκαφών; :haha::haha::bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ποιος μίλησε για πολιτικούς μηχανικούς? Με τους μπετατζήδες θα ασχολούμαστε? :lol: Σε παρακαλώ, έχουμε και ένα επίπεδο ως μηχανικοί...:haha:
Οχι θα ασχολουμαστε με κατσαβιδακηδες...

Μια φορα κι εναν καιρο ηταν δυο φιλοι. Ο ενας ηταν ηλεκτρολογος μηχανικος, ουτε κι ο αλλος ομως ειχε γκομενα.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
GTS said:
Ποιος μίλησε για πολιτικούς μηχανικούς? Με τους μπετατζήδες θα ασχολούμαστε? :lol: Σε παρακαλώ, έχουμε και ένα επίπεδο ως μηχανικοί...:haha:
Επιπεδο ας εχετε οσο θελετε, φτανει τα πολλα λεφτα να μενουν στους Πολιτικους Μηχανικους!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom