The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.008
Likes
20.195
taver said:
Ναι, μπορούμε. Όχι για τα πάντα, αλλά για πολλά.
Γκουχου γκουχου....οπως μας ελεγε ενας καθηγητης μας "Ο μηχανικος σημερα πρεπει να γνωριζει μαθηματικα, φυσικη, χημεια, στατιστικη, οικονομικα, ιατρικη, νομικα..." περα φυσικα απο τα καθ'ημας. Φυσικα, πρωτος πρωτος παραφρασα και επεκτεινα τον συλλογισμο του προσθετοντας μαγειρικη, τεννις, κολιτσινα, μασαζ, ξυλογλυπτικη και οτι αλλη χαζομαρα "πρεπει" να γνωριζουμε. Τελικα ομως τη μεγαλυτερη σημασια εχει να μαθουμε να φερομαστε.
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
916
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλησπερα σας! Θελω ταξιδι, αλλα δεν προβλεπεται αμεσα! Ειμαι travel-addicted, δεν περναει μερα που να μην σκεφτομαι το επομενο ταξιδι. Εχω ηδη δει τι ημερες ειναι ολες οι αργιες του 2013 κ εχω ηδη στο μυαλο μου το ταξιδιωτικο προγραμμα του ετους.. Μολις γυρναω απο ενα ταξιδι (ισως και πριν ακομα παω) σκεφτομαι ηδη το επομενο.. Ειναι σοβαρη η κατασταση μου;

Δεν ξέρω αν είναι σοβαρή η περίπτωσή σου....αυτό που ξέρω είναι ότι δεν είσαι μόνη σ'αυτήν την αρρώστια... :bleh:εδώ υπάρχουν άλλες που ενώ είναι σε ένα ταξίδι (ας πούμε υποθετικά στην Νοτια Γαλλία) σκέφτονται το επόμενο (ας πούμε υποθετικα στη Βορεια Ιταλία)!! :D:haha:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
916
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καλησπερα σας! Θελω ταξιδι, αλλα δεν προβλεπεται αμεσα! Ειμαι travel-addicted, δεν περναει μερα που να μην σκεφτομαι το επομενο ταξιδι. Εχω ηδη δει τι ημερες ειναι ολες οι αργιες του 2013 κ εχω ηδη στο μυαλο μου το ταξιδιωτικο προγραμμα του ετους.. Μολις γυρναω απο ενα ταξιδι (ισως και πριν ακομα παω) σκεφτομαι ηδη το επομενο.. Ειναι σοβαρη η κατασταση μου;
Δεν έχεις τίποτα ! Η κατάσταση σου κρίνεται ως φυσιολογική !
 

taver

Member
Μηνύματα
12.599
Likes
29.752
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τελικα ομως τη μεγαλυτερη σημασια εχει να μαθουμε να φερομαστε.
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο ειδικό πρόβλημα ως προς αυτό, για τους μηχανικούς. Τουλάχιστον όχι περισσότερο από το σύνολο του πληθυσμού.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο ειδικό πρόβλημα ως προς αυτό, για τους μηχανικούς. Τουλάχιστον όχι περισσότερο από το σύνολο του πληθυσμού.
Αν ξεπεραστεί στην Ελλάδα και το "ο πολιτικός μηχανικός ξέρει να κάνει τα πάντα" θα διορθωθούν πολλά.
Για να μην πιάσουμε τους γιατρούς και τη δική τους συμπεριφορά.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.928
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom