Παρέα για Ταξίδια...

fly

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΚΟΜΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛ ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΟΥΟΡΛΝΤ
Κανε υπομονη επιστρεφει ο thespyros σε κανα δυο μερες. Αλλα αυτος θελει Πουκετ, εσυ τι λες για 'κει;
Προξενιό μου ακούγεται αυτό!!!!!!! Εχω πάει Πουκέτ και επίσης το φιλαράκι σας το βλέπω να γυρνάει Ελλάδα, παραμάσχαλα με καμία Ιταλιδουλα!!!!!! Ευχαριστώ για την προσπάθεια πάντως!!!:lol:

Βάλε φωτογραφία με πρωινό ντύσιμο,βραδυνό και μπικίνι!:cool:
αλλιώς δέν....
Και γω που νόμιζα ότι έχει σημασία μόνο ο εσωτερικός κόσμος και όχι η εξωτερική εμφανιση!!!!!!:lol::lol::lol:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Προξενιό μου ακούγεται αυτό!!!!!!! Εχω πάει Πουκέτ και επίσης το φιλαράκι σας το βλέπω να γυρνάει Ελλάδα, παραμάσχαλα με καμία Ιταλιδουλα!!!!!! Ευχαριστώ για την προσπάθεια πάντως!!!:lol:
Μωρε αυτος με Ιταλιδα δεν γυρνα... θα 'ρχοταν μαζι σου, αλλα ελα που θελει να παει Πουκετ. Εχει παρει το πτυχιο της paty βλεπεις και δεν θελει να το αφησει να παει χαμενο...
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ωραία τα λέτε!
;)

Υπάρχει κανείς για Δανία κι ενδεχομένως Bergen για 9 μέρες αρχές Ιούνη?
Λόγω ανεργίας δεν μπορούν να έρθουν οι φίλοι μου...και πριν μειωθεί κι άλλο ο δικός μου μισθός :mad:...κανόνισα να πάω!:clap:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Καλωστον Σπυρο μας! εμεις μια χαρα ειμαστε εμεις, εσυ που ησουν Μιλανο πες μας πως περασες? Σου αρεσε το Μιλανο, το Κομο? Που πηγες, τι ειδες, τι ψωνισες, που εφαγες? Πηγες στον Μυστικο Δειπνο? Τελικα, οι Ιταλιδες.. ωραιες ή μυθος? :roll: ;)
 

fly

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΚΟΜΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛ ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΟΥΟΡΛΝΤ
καλησπέρα καλωςήρθες.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
θελω να ξαναφυγωωωωωωωωωωωω μ αρεσε πολυ πολυ εμεις εδω ειμαστε 30 χρονια πισω τι αλλο να πω

Στα θετικα πολυ ωραιο μερος εβλεπα ηρεμια γενικα στους ανθρωπους. Στα αρνητικα τα καταστηματα ειχανε ωραριο λειτουργιας απο 10 εως 7 και 30 πολυ μεγαλη ακριβεια σε ολα. <Νερο μικρο 1ε κοκα κολα 130 μικρ>;) ,πολυ ακριβα τα τροφιμα επισης
ΡΟΥΧΑ ειχε εκπτωσεις αλλα δεν θ ελεγα καλες τιμες ...αυτα τα ολιγα ΑΛΛΑ μν ξεχασω να πω τελιος ο καπο:clap:υτσινο και μονο 2 ε στο κεντρο του ντουομο
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
η αληθεια ειναι οτι δεν εισαι ο μονος..
αυτο ακριβως σκεφτομαι κ εγω καθε φορα που μετα απο ενα ταξιδι στην ιταλια (κυριως) προσγειωνομαι ανωμαλα στην πραγματικοτητα του "Μακεδονια"..:shock:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
τι να πω για τους δρομους αυτοστρΑΝΤΑ ΔΡΟΜΟς ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΕΛΙΟς
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
θελω να ξαναφυγωωωωωωωωωωωω μ αρεσε πολυ πολυ εμεις εδω ειμαστε 30 χρονια πισω τι αλλο να πω

Στα θετικα πολυ ωραιο μερος εβλεπα ηρεμια γενικα στους ανθρωπους. Στα αρνητικα τα καταστηματα ειχανε ωραριο λειτουργιας απο 10 εως 7 και 30 πολυ μεγαλη ακριβεια σε ολα. <Νερο μικρο 1ε κοκα κολα 130 μικρ>;) ,πολυ ακριβα τα τροφιμα επισης
ΡΟΥΧΑ ειχε εκπτωσεις αλλα δεν θ ελεγα καλες τιμες ...αυτα τα ολιγα ΑΛΛΑ μν ξεχασω να πω τελιος ο καπο:clap:υτσινο και μονο 2 ε στο κεντρο του ντουομο
Καλως μας ηρθες!
Μην στενοχωριεσαι για την ακριβεια στα ρουχα ..
καλυτερα ...φυλαξες χρηματα για την επομενη σου εκδρομη στο Πουκετ.
Βαλε πλωρη για εκει!
Και μη μου αγχωθεις για παρεουλα ..γιατι θα βρεις ανετοτατα εκει καλη παρεα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.700
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom