Παρέα για Ταξίδια...

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Τώρα εσύ, απ' το λεωφορείο για το Κόμο τα γράφεις όλ' αυτά? Καλά, δεν κοιτάς έξω? Μια χαρά διαδρομή είναι!

Τι με λές τώρα βρε παλικάρι...... :haha::haha:

εδω δεν ειδε ωραίες Ιταλίδες σε ολόκληρο Μιλάνο εσυ περιμένεις να κοιτάξει έξω την φύση πήγαινοντας για Como .
Λαζαρε συγκρατήσου !!!!!!!!!
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.269
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Πόσο δύσκολο είναι, αλήθεια, να πει κανείς: "Κοίτα να δεις, δε γνωριζόμαστε καλά, αλλά έχω την αίσθηση (που μπορεί νά'ναι και λάθος) ότι ίσως θά'ταν καλύτερα να μην το κάνουμε αυτό το ταξίδι μαζί, το ξέρω ότι το θέλουμε κι οι δυό (τρεις, τέσσερις...) πάρα πολύ, αλλά, προκειμένου να τύχει κάτι και να χαλαστούμε, να το δούμε για το επόμενο, αφού γνωριστούμε καλύτερα;" Ούτε ψέμματα θα είναι, καθαρή εξήγηση, κι απ' την αντίδραση θα δεις αν έχεις δίκηο για τις επιφυλάξεις σου...
Πόσο μα πόσο δίκιο έχεις!!και σ αυτό που είπες και πιό πάνω στην παρ"89"...
από τις λίγες:bleh:ίσως φορές που συμφωνούμε!Τόσο πολύ που ίσως να σκεφτόμουν να σου πρότεινα για το επόμενο ταξίδι:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Που ειναι καλε το παιδι το δικο μας να μας δωσει ανταποκριση -με το χαρακτηριστικο λιτο και απεριττο του τροπο-για τη λιμνη Κομο?Αδημονουμε.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Που ειναι καλε το παιδι το δικο μας να μας δωσει ανταποκριση -με το χαρακτηριστικο λιτο και απεριττο του τροπο-για τη λιμνη Κομο?Αδημονουμε.

θα έχει βγεί παγανιά για Ιταλίδες !!!!!!!!! μπας και δει καμιά όμορφη ;)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Για φαντασου τον ! Με φουμο ...εφημεριδα με τρυπες και περικοκλαδα στο κρανος να κανει καρτερι!
(Ποτε θα μας δειρει...ποτε θα μας δειρει!)
 

fly

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΚΟΜΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛ ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΟΥΟΡΛΝΤ
Θέλω να πάω ένα ταξίδι το Πάσχα με προορισμό Βιετνάμ ή Capetown ή Κούβα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται για κάποιους από αυτούς τους προορισμούς δεν είναι γκρινιάρης, του αρέσει να τριγυρνάει πολύ και θέλει παρέα, μπορούμε να επικοινωνήσουμε και να δούμε αν θα μπορούσαμε να κάνουμε αυτό το ταξίδι μαζί.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Θέλω να πάω ένα ταξίδι το Πάσχα με προορισμό Βιετνάμ ή Capetown ή Κούβα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται για κάποιους από αυτούς τους προορισμούς δεν είναι γκρινιάρης, του αρέσει να τριγυρνάει πολύ και θέλει παρέα, μπορούμε να επικοινωνήσουμε και να δούμε αν θα μπορούσαμε να κάνουμε αυτό το ταξίδι μαζί.
Κανε υπομονη επιστρεφει ο thespyros σε κανα δυο μερες. Αλλα αυτος θελει Πουκετ, εσυ τι λες για 'κει;
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Θέλω να πάω ένα ταξίδι το Πάσχα με προορισμό Βιετνάμ ή Capetown ή Κούβα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται για κάποιους από αυτούς τους προορισμούς δεν είναι γκρινιάρης, του αρέσει να τριγυρνάει πολύ και θέλει παρέα, μπορούμε να επικοινωνήσουμε και να δούμε αν θα μπορούσαμε να κάνουμε αυτό το ταξίδι μαζί.
Βάλε φωτογραφία με πρωινό ντύσιμο,βραδυνό και μπικίνι!:cool:
αλλιώς δέν....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.684
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom