Turkish Airlines Τurkish Airlines

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.806
Likes
1.157
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αυτά σε τι αεροπλανα είναι? θα τα ανακαινίσουν όλα? γιατί πλην των 787 boeing και των 350 airbus τα υπόλοιπα μεγαλα εχεουν τα χαλια τους στην μπίζνες (αναφερομαι στα 777 και στα 330 )
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.104
Likes
2.603
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
αυτά σε τι αεροπλανα είναι? θα τα ανακαινίσουν όλα? γιατί πλην των 787 boeing και των 350 airbus τα υπόλοιπα μεγαλα εχεουν τα χαλια τους στην μπίζνες (αναφερομαι στα 777 και στα 330 )
Turkish Airlines plans new business class for 777s & A350s

Turkish Airlines has finally revealed its new Crystal business class product. This is expected to be retrofitted on Boeing 777s as of 2025, and to be installed on newly delivered Airbus A350s as of 2026.

Περισσότερα εδώ:
New Turkish Airlines "Crystal" Business Class Revealed
 

KoR

Member
Μηνύματα
11
Likes
9
Καλησπέρα, ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να αξιοποιήσω μιλια της Aegean για πτήση με Turkish. Επίσης είμαι silver member, σύντομα gold στην Aegean, μου παρέχει κάτι αυτό στις πτήσεις με Turkish; ή μόνο πρόσβαση σε lounge αν γίνω gold?
 

psilosgeo

Member
Μηνύματα
31
Likes
9
Και εμένα μου έχει συμβεί σε μετεπιβιβαση να ξανά περάσω έλεγχο ασφαλείας.
2 φορές Αθήνα - Κων/πολη - Σαν Φρανσίσκο όχι μόνο ξανά έλεγχο αλλά και στις 2 φορές είχε διπλό έλεγχο, με την είσοδο στο gate είχε έλεγχο "με τα χέρια" σε όλες τις χειραποσκευές μηδενός εξαιρουμένου! Ολόκληρη ομάδα άντρες για τους άντρες, γυναίκες για τις γυναίκες!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.587
Likes
29.696
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
2 φορές Αθήνα - Κων/πολη - Σαν Φρανσίσκο όχι μόνο ξανά έλεγχο αλλά και στις 2 φορές είχε διπλό έλεγχο, με την είσοδο στο gate είχε έλεγχο "με τα χέρια" σε όλες τις χειραποσκευές μηδενός εξαιρουμένου! Ολόκληρη ομάδα άντρες για τους άντρες, γυναίκες για τις γυναίκες!
Ναι, οι πτήσεις προς ΗΠΑ περνάνε διπλό έλεγχο. Οι απλοποιημένες διαδικασίες είναι για τους υπόλοιπους προορισμούς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom