Turkish Airlines Τurkish Airlines

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.107
Likes
2.607
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
200 ευρώ οικονομική 500 ευρώ διακεκριμένη.
Tεράστια διαθεσιμότητα σε όλες τις πτήσεις. Όσοι είναι να κλείσουν ας σπεύσουν.
Το καθαρό ταξίδι κρατάει 10,5+7,45 συν 1,4 ώρα στάση στην κουάλα λουμπουρ, με το ίδιο αεροπλάνο.
Αν δε κατεβείς από το αεροπλάνο ή δε βγεις έξω από το αεροδρόμιο στη Κουάλα Λουμπούρ (φαντάζομαι είναι μόνο για ανεφοδιασμό), χρειάζεται να βγάλεις καμιά βίζα για εκεί? Δε νομίζω ε?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Αν δε κατεβείς από το αεροπλάνο ή δε βγεις έξω από το αεροδρόμιο στη Κουάλα Λουμπούρ (φαντάζομαι είναι μόνο για ανεφοδιασμό), χρειάζεται να βγάλεις καμιά βίζα για εκεί? Δε νομίζω ε?
Κατεβαίνεις από το αεροπλάνο για να το φρεσκάρουν. Είσαι σε τράνζιτ, δεν χρειάζεται βίζα.
Ο κωδικός πτήσης είναι ένας για όλη τη διαδρομή όπως και το αεροπλάνο.
ΤΚ174 Α350-900
 

L33T

Member
Μηνύματα
128
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
δεν χρειάζεται
Ταξίδι-Όνειρο
it happened ! Japan!
Αγόρασε θέση με έξτρα χώρο για τα πόδια η έξοδο κίνδυνου αν βρεις. Είναι κάπου στα 90 εύρω.
Δεν έχει τίποτα , πιο πίσω έχει διαθέσιμες μόνο από το σημείο που είναι ήδη .

Για αυτό ψάχνω με νύχια , να με βγάλει να αγοράσω μπρος στην business η πιο μπροστά έστω . Αλλά ,είναι όλα με Χ πλην της business που δεν μου την εμφανίζει καν .
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Δεν έχει τίποτα , πιο πίσω έχει διαθέσιμες μόνο από το σημείο που είναι ήδη .

Για αυτό ψάχνω με νύχια , να με βγάλει να αγοράσω μπρος στην business η πιο μπροστά έστω . Αλλά ,είναι όλα με Χ πλην της business που δεν μου την εμφανίζει καν .
Έπρεπε να σου εμφανίζει ότι είναι διαθέσιμο για αγορά. άρα δεν έχει τίποτε.
Μπίζνες μονό στο αεροδρόμιο ζητάς αν έχει διαθεσιμότητα και πληρώνεις. Κάνα χιλιάρικο πάνω κάτω. υπάρχει εφαρμογή που λέει τι είναι διαθέσιμο σε κάθε πτήση.
Λέγετε seat alerts. έχουν να την κάνουν αναβάθμιση από τον καιρό του Νώε άλλα δουλεύει εκπληκτικά καλά.
Χρειάζεται έγγραφη και έχεις περιορισμένο αριθμό αναζητήσεων. Περιορίσου στην πτήση σου.
Δείχνει όλες τις κλάσεις.
 

cacao

Member
Μηνύματα
77
Likes
91
200 ευρώ οικονομική 500 ευρώ διακεκριμένη.
Tεράστια διαθεσιμότητα σε όλες τις πτήσεις. Όσοι είναι να κλείσουν ας σπεύσουν.
Το καθαρό ταξίδι κρατάει 10,5+7,45 συν 1,4 ώρα στάση στην κουάλα λουμπουρ, με το ίδιο αεροπλάνο.
Που μπορώ να δω τέτοιες τιμές δίνεις σε παρακαλώ κανέναν παράδειγμα;
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Που μπορώ να δω τέτοιες τιμές δίνεις σε παρακαλώ κανέναν παράδειγμα;
Είναι τιμές εισιτηρίων μονης διαδρομής για award εισιτήρια με μίλια μέσα από την ιστοσελίδα της Αιγαίου. Κανονική τιμή για Σύδνεϊ θα την δεις στη σελίδα της τουρκις η στα πράκτωρια στο Ίντερνετ.
 

L33T

Member
Μηνύματα
128
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
δεν χρειάζεται
Ταξίδι-Όνειρο
it happened ! Japan!
Έπρεπε να σου εμφανίζει ότι είναι διαθέσιμο για αγορά. άρα δεν έχει τίποτε.
Μπίζνες μονό στο αεροδρόμιο ζητάς αν έχει διαθεσιμότητα και πληρώνεις. Κάνα χιλιάρικο πάνω κάτω. υπάρχει εφαρμογή που λέει τι είναι διαθέσιμο σε κάθε πτήση.
Λέγετε seat alerts. έχουν να την κάνουν αναβάθμιση από τον καιρό του Νώε άλλα δουλεύει εκπληκτικά καλά.
Χρειάζεται έγγραφη και έχεις περιορισμένο αριθμό αναζητήσεων. Περιορίσου στην πτήση σου.
Δείχνει όλες τις κλάσεις.
έχεις μηπως καρφωτό λινκ; έψαξα και γούγλι και κινητό ανδρόιντ αλλά και αίφον ... (ναι ξέρω τα έγραψα στα ελληνικά)
 

cacao

Member
Μηνύματα
77
Likes
91
Αναφέρεις κάπου θα βάλουν κ για Μελβούρνη award ticket?
Ποιος από τους 2 είναι πιο τοπ προορισμός;
 

georgi d

Member
Μηνύματα
102
Likes
209
Εδώ το έχουν γράψει τα παιδιά.
European airline to launch in Australia εγώ το διάβασα εδώ.
Αυτά από μένα. Τα παιδιά του φόρουμ γνωρίζουν καλύτερα και θα σου απαντήσουν.
Μελβούρνη. Η 3η μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδας! - Boarding Passport εδώ κάτι για την Μελβούρνη.
Αυστραλία - Μελβούρνη - Καμπέρα - Σίδνεϊ : Οι Νοτιοανατολικές Πρωτεύουσες και εδώ.
 
Last edited:

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Αναφέρεις κάπου θα βάλουν κ για Μελβούρνη award ticket?
Ποιος από τους 2 είναι πιο τοπ προορισμός;
Έχουν ήδη δρομολόγια για Μελβούρνη οι Τούρκοι.
Το Σίδνεϊ είναι πιο τουριστικό άλλα όλοι επισκέπτονται και την Μελβούρνη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom