Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.646
Likes
10.172
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
μολις τωρα μπηκα σπιτι :/ τελικα το κυριακατικο χωσιμο ητανε παραπανω αποσο περιμενα ... ειμαι σκασμενος που δεν ηρθα :/ κανονιστε ξανα συναντηση συντομα παρακαλω ..
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
μολις τωρα μπηκα σπιτι :/ τελικα το κυριακατικο χωσιμο ητανε παραπανω αποσο περιμενα ... ειμαι σκασμενος που δεν ηρθα :/ κανονιστε ξανα συναντηση συντομα παρακαλω ..
Μπραβο..μπραβο... ακομα περιμενουμε τις ρακες του καπετανιου...
Τι καταλαβες τωρα???:haha:
Μηπως τις ηπιες μονος σου???:haha:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Μπραβο..μπραβο... ακομα περιμενουμε τις ρακες του καπετανιου...
Τι καταλαβες τωρα???:haha:
Μηπως τις ηπιες μονος σου???:haha:
Ορέστη εγκλημάτησες. δεν το περίμενα πως θ' άφηνες τα κορίτσια διψασμένα
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Ορέστη εγκλημάτησες. δεν το περίμενα πως θ' άφηνες τα κορίτσια διψασμένα
Δυστυχως καπετανιε μου αυτη τη φορα αγιασμα γιοκ:haha:
Καλες οι μπυρες,καλο και το κρασι αλλα εκεινο το νεκταρ που ειχες φερει στον Σχοινια ...........
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
τελικα ηπιαμε λιγακι....

τα συγχαρητηριαα μου στη παναγιωτα για τη διοργανωση.....!!!!! και οποιος αλλος βοηθησε εννοειται... και τα συγχαρητηρια στους καλλιτεχνες για το σκετσακι!!!!

χαρηκα πολυ που γνωρισα για πρωτη φορα ατομα απο εδω...να ειστε ολοι καλα και να ταξιδευετε!!!! περασα πολυ ωραια σημερα!!!

επισης πρεπει να πω οτι χτες εγραψα οτι δεν χω κερδισει ποτε τιποτα στη ζωη μου και τελικα σημερα η ατυχια μου τελειωσε! ελπιζω να αξιοποιησω τον νεο μου ταξιδιωτικο οδηγο!!!!

να ειστε καλα και ανυπομονω για τη νεα συναντηση!!!!!
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Μόλις επέστρεψα κι εγώ...
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ!
:clap: :clap: :clap:
Ως διοργανώτρια, οικοδέσποινα, μέλος του θεατρικού, εκφωνήτρια κατά τη διάρκεια της λοταρίας, αλλά και νύφης στο πλάι ΦΟΒΕΡΟΥ γαμπρού, έσκισες!!!
Κατά τα λοιπά... Χάρηκα που ξαναείδα παλιούς γνωστούς και που γνώρισα τους νεοφερμένους και - ως επί το πλείστον - τυχερούς στην κλήρωση.

Hydronetta Travelogate (σορρυ Παναγιώτα αλλά την έκλεψαν την παράσταση) είστε ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ!!!!!! (με την καλή την έννοια πάντα :) )

Και κάτι ακόμα... Ας σηκώνονται μερικοί μερικοί από τον καφέ, γιατί όσοι είχαμε δουλειά και αναγκαστήκαμε να φύγουμε, ζηλεύουμε!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Eπιτέλους μετά από ακριβώς 11:30 ώρες γύρισα στο σπιτάκι μου.
Θα ομολογήσω ότι η διοργάνωση της Παναγιώτας ήταν εξαιρετική :clap::clap:
Είχα την ευκαιρία να γνωρίσω δια ζώσης καποια μέλη και να καταλάβω άλλη μια φορά πόσο όμορφη μεγάλη υπέροχη παρέα είμαστε.... αν και οφείλω να καταγγείλω δημοσίως τον _antonis_ ότι παρά τις φημολογούμενες πρόβες ούτε άγγιξε τα πλήκτρα του συνθεσάιζερ. Έτσι έμεινε αμανάτι η αοιδός, ενώ το χορευτικό περιορίστηκε σε 2-3 γύρες χασαποσέρβικο. Μας κατέστρεψε!!!
Όσο για το σκετσάκι που λύσσαξε ο gallus gallus να δει... αποφασίσαμε με το travelogato και την Παναγιώτα να είναι κάτι επικαιρο και χαριτωμένο και για όσους δεν έχουν δει το πρωτότυπο το παραθέτω (είμασταν σαφώς ανώτεροι δεν το συζητάμε)
Άντε παιδιά και εις άλλα με εξίσου μεγάλο κέφι
 
Last edited by a moderator:

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
επισης πρεπει να πω οτι χτες εγραψα οτι δεν χω κερδισει ποτε τιποτα στη ζωη μου και τελικα σημερα η ατυχια μου τελειωσε! ελπιζω να αξιοποιησω τον νεο μου ταξιδιωτικο οδηγο!!!!

να ειστε καλα και ανυπομονω για τη νεα συναντηση!!!!!
Ευτυχώς που βολευτήκατε όλοι με οδηγούς, γιατί όταν κερδίσω κανένα ταξίδι ή τα σοφιτελ, δε θα μπορείτε να παραπονεθείτε!!! :bleh:

Και κάτι ακόμα... Ας σηκώνονται μερικοί μερικοί από τον καφέ, γιατί όσοι είχαμε δουλειά και αναγκαστήκαμε να φύγουμε, ζηλεύουμε!
Μας έφαγες, ορίστε, επιστρέψαμε!!!

Χαρηκά πααααααρα πολύ που με γνωρίσατε!!! Ε...που σας γνώρισα!!! Πραγματικά, ένιωσα πολύ άνετα απ'την αρχή ώς το τέλος της συνάντησης-δηλαδή απ'το πρωί ώς το βράδυ.
Ιδιαίτερα ευχαριστώ την Παναγιώτα γιατί όλα ήταν προγραμματισμένα τέλεια και την υπεύθυνη ARIA_C που με είχε αναλάβει κανονικά!!:clap: Πιστεύω ότι έκανε καλή δουλειά και φάνηκα καλός μαθητής, αφού τους έμαθα σχεδόν όλους και με ονόματα και με nicknames. Σ'αυτό βοήθησε και το AERIKO που παίζαμε ένα παιχνιδάκι ονομάτων... :D

Τέλος, τι εννοείς ''δουλεύουμε''; Αφού γράφεις εδώ...τι σόι δουλειά ειν' αυτή; Δε μας άντεξες άλλο κι έφυγες ε;;;;;

Α και για όσους δεν ήρθαν, τα παιδιά υποσχέθηκαν τραβελστορική συνάντηση στην Κάρπαθο. Ετοιμαστείτε λοιπόν!!! (μπορεί να γίνει σε δόσεις...) :haha::haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
οφείλω να καταγγείλω δημοσίως τον _antonis_ ότι παρά τις φημολογούμενες πρόβες ούτε άγγιξε τα πλήκτρα του συνθεσάιζερ. Έτσι έμεινε αμανάτι η αοιδός, ενώ το χορευτικό περιορίστηκε σε 2-3 γύρες χασαποσέρβικο. Μας κατέστρεψε!!![/media]
Πιάνο μου υποσχεθήκατε, ένα αρχαίο αρμόνιο βρήκα, τι να κάνω; Άσε που ξέχασα τις παρτιτούρες, αφού στο είπα το πρωί... :haha:

Να με συγχωρέσει η αοιδός αλλά και το χορευτικό!

Ευτυχώς υπήρχαν οι στάρ, οι επαγγελματίες με το χορευτικό τους που προσπάθησαν να καλύψουν το κενό. Και τα κατάφεραν τέλεια!!!!!!!!!!!!! Φανταστικοί!!!!!:clap::clap:
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Οι απολυτοι σταρ του travelstories:hydronetta και travelogatos:clap:
Παναγιωτα,αψογη διοργανωση:clap:
Τα καλυτερα παιδια ηταν εκει:clap:παλιοι και καινουριοι;)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Mπα , δεν ήταν καλά :haha:..... ήταν ΠΟΛΥ καλά :clap::clap:

Η Παναγιώτα μας έσκισε στη διοργάνωση !! παλαμάκια, παλαμάκια !!

και βεβαίως-βεβαίως, :clap: και στο χορευτικό-τραγουδιστικό ντουέτο μας,
hydronetta & travelogato... παιδιά, δεν παίζεστε <!!!!:clap::lol:

Υ.Γ.
Συμφορουμίτες, η κληρονόμος του αφεντικού μας είναι κουκλίτσα ! :clap::clap:
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Ευτυχώς που βολευτήκατε όλοι με οδηγούς, γιατί όταν κερδίσω κανένα ταξίδι ή τα σοφιτελ, δε θα μπορείτε να παραπονεθείτε!!! :bleh:
Κάνε όρεξη... Είπαμε το σόφιτελ θα το κερδίσω εγώ ή η Θεοδώρα, δηλαδή και πάλι εγώ, αφού θα με πάρει μαζί της :bleh::bleh:

Τέλος, τι εννοείς ''δουλεύουμε''; Αφού γράφεις εδώ...τι σόι δουλειά ειν' αυτή; Δε μας άντεξες άλλο κι έφυγες ε;;;;;
Ειδικά εσένα δεν σε άντεξα τόσο πολύ, που το πρώτο που έκανα ήταν να σου στείλω αίτηση φιλίας :bleh:
(Το ότι σου έκανα πρόταση γάμου για να μαζέψουμε από τη λίστα δώρων χρήματα για ταξίδια, δεν είναι ανάγκη να το πεις παραέξω και το μάθουν κι άλλοι... :haha:)
Όσο για τη δουλειά, εδώ τον έχω το φάκελλο. Τον βλέπω, με βλέπει, αλλά δεν μπορώ να τον ανοίξω ακόμα. Μάλλον θα το ξενυχτήσω στο γραφείο, από τη βαρεμάρα μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom