Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Γύρισα και εγώ στο φτωχικό μου!

Καταρχάς να πω και εγώ ένα πολύ μεγάλο μπράβο στην Παναγιώτα για την όλη διοργάνωση...μετά ένα χειροκρότημα για το χορευτικό όπου κύριοι σκίσατε.

Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα νέα άτομα που δεν τα είχα δει σε προηγούμενη συνάντηση και φυσικά που ξαναείδα άλλα αγαπημένα!

Επίσης έχω να καταγγείλω πως από τα τόσα άτομα που ήμασταν εκεί για χορό σηκωθήκαμε απλά 5-6 αν θυμάμαι καλά...αίσχος!!!! :ppp
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.646
Likes
10.172
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ορέστη εγκλημάτησες. δεν το περίμενα πως θ' άφηνες τα κορίτσια διψασμένα
αντωνη ο,τι και να πω ειναι λιγο .. κοιτουσα το ρολοι να περασει η ωρα για να φυγω ... και τελικα με αφησανε 18:00 ωρα ... εχω σκασει μιλαμε,ειχα βαλει 2 1,5λιτρα στο αμαξι και οπως τα εβαλα στο αμαξι,τα γυρισα μετα σπιτι :/ διαβαζω και σχολια οσων πηγανε και σκαω .. βλεπω και για το ηφαιστειο και εχω προγραμματισμενο ταξιδι μεσοβδομαδα .... μουντζα μιλαμε σημερα κανονικη :( :(
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
ωραία τώρα που γυρίσατε όλα να σας ζητήσω ένα μεγάλο συγνώμη που έφυγα χωρίς να χαιρετήσω κανέναν αλλά βιαζόμουν γιατί θα λυνόντουσαν τα μάγια και θα ξαναγινόμουν κολοκύθα.
Α και κάπου έχασα το γοβάκι μου όποιος το βρει να το επιστρέψει παρακαλώ:D

Παναγιώτα εξαιρετική οργάνωση μπράβο σου.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Τον πριγκηπα σου τον βρηκες, η τσαμπα ο κοπος;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τρομερή παρέα,φοβερό κέφι,εκπληκτικό σκετς.Όλα super...
Καλα εσυ παιδι μου ποιος ησουν και μου ξεφυγες σημερα ?
Αναφερσου παραυτα ...τι φορουσες και με ποιον καθοσουν μαζι?
Περασαμε πολυ ωραια και αυτη τη φορα παιδια ,χαρηκα που ξαναειδα ολους τους αγαπημενους μου κ γνωρισα θαυμασια καινουρια μελη.
Παναγιωτιτσα ευχαριστουμε για την αψογη διοργανωση .
Για τα ιρλανδονουμερα ..τι να πω:clap::clap::clap:
Ταλενταρες μου εσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ Να σκασεις ρε ΣΠΡΟΜ ...αααχ το φχαριστηθηκα:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Eγω ζηλευω και δεν σχολιαζω....:mad::mad::mad:
:(:(:(
Ναστε καλα παιδια και παντα τετοια!!!:clap::lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
αντωνη ο,τι και να πω ειναι λιγο .. κοιτουσα το ρολοι να περασει η ωρα για να φυγω ... και τελικα με αφησανε 18:00 ωρα ... εχω σκασει μιλαμε,ειχα βαλει 2 1,5λιτρα στο αμαξι και οπως τα εβαλα στο αμαξι,τα γυρισα μετα σπιτι :/ διαβαζω και σχολια οσων πηγανε και σκαω .. βλεπω και για το ηφαιστειο και εχω προγραμματισμενο ταξιδι μεσοβδομαδα .... μουντζα μιλαμε σημερα κανονικη :( :(
Αχ και δεν ερχοσουν παιδι μου για ενα καφεδακι/9 και το διαλυσαμε..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εφτασα αργα στο φαγοποτι , αλλα just in time για να απολαυσω το τριο να μεγαλουργει. Αν και περιμενα να δω τη ΘΕΑ ΝΤΑΝΑ στο stage , ειδα τα 2 Ιρλανδακια να κ@@@χτυπιουνται και μια κυρια με ...αγριες διαθεσεις!!
12 points απο μενα guys!
Χαρηκα που γνωρισα καποια νεα μελη, ξαναματαειδα τα παλια και το μπος μετα της οικογενειας.
Και εις αλλα με υγεια... repetition sil vous plait tout suit
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Παιδια περασαμε υπεροχα! Χαρηκαμε πολυ που σας γνωρισαμε και ελπιζουμε να τα πουμε απο κοντα παλι συντομα. Συγχαρητηρια Παναγιωτα για την οργανωση και φυσικα στα παιδια του χορευτικου ενα μεγαλο μπραβο!Ηταν η πρωτη γνωριμια για μας και μας κανατε να νιωσουμε πολυ ανετα. Σας ευχαριστουμε πολυ.:D
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.273
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Επέστεψα κι εγώ μ'ένα τεράστιο χαμόγελο! Παιδιά, χάρηκα πολύ πολύ που σας γνώρισα! Η σημερινή μέρα ήταν υπέροχη! Special thanks to panagiota, hydronetta + travelogato!!!!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Χαρηκα και γω πολυυυυ που ξαναειδα αρκετους που ηξερα και πολλους δεν ειχα γνωρισει ... ηταν μια συναντηση γεματη χαμογελα ... καλα μας ταξιδια!!!
Παναγιωτα σουπερ οργανωση ....
Το γουρουνακι και ο τραβελογατος εδωσαν ρεστα!!!

Παντα τετοια!!!!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.348
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom