Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Παιδιά χαρήκαμε πραγματικά που σας γνωρίσαμε όλους... ασχέτως άν με άλλους μιλήσαμε περισσότερο και με άλλους λιγότερο...:p

Η διοργάνωση Παναγιώτα ήταν άψογη :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: και ο ταξιδιωτικός οδηγος με το χάρτη ήταν ό,τι πιο όμορφο έχω πάρει ποτέ:bleh: ...μη σας πώ δε, ότι λειτούργησε και προφητικά γιατί χθές στο σχετικό τόπικ για το άν έχουμε κερδίσει κάτι ...έγραψα πώς ποτέ δεν έχω κερδίσει αλλά που θα πάει... κάθε σύννεφο έχει ασημένια φόδρα!:D

hydronetta , travelogatos και Παναγιώτα παρουσιάσατε μοναδικό show..!!!!Μπράβο σας !!! :clap:

Να είστε όλοι καλά και να κοσμογυρίζετε..!!!!:clap:
 

stayros

Member
Μηνύματα
78
Likes
181
Αγαπητοί φίλοι του φόρουμ, μόλις επιστρέψαμε από την σύνάντηση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στη ταβέρνα Ελλήσποντος.
Ηταν η πρώτη φορά για μας που συμμετείχαμε σε συνάντηση του φόρουμ και δεν σας κρύβουμε ότι εντυπωσιαστήκαμε.....
Από την φιλοξενία...από την οργάνωση (Μπράβο Παναγιώτα!!!!!!!)....από τα χαμόγελα....τη ζεστή ατμόσφαιρα.....από το σκετς....
Συγχαρητήρια σε όλους τους εμπλεκόμενους....
Η χαρά για μας ήταν διπλή,τόσο γιατί είδαμε ξανά τους φίλους μας (papi σε αγαπάμε!!!!!) .... γνωρίσαμε νέα μέλη, όσο και γιατί είχαμε την μεγάλη τύχη να συναντήσουμε μετά από 12 χρόνια ένα ζευγάρι με το οποίο είχαμε, σαν μέλη ενός γκρουπ, απολαύσει για 18 μέρες τις ομορφιές της Ρωσίας.Αγαπητοί φίλοι Γιώργο και Ιωάννα σας ευχόμαστε πολλά και καλά ταξίδια....
Τώρα περιμένουμε την επόμενη συνάντησή μας.....που ευχόμαστε να μην αργήσει...
Σταύρος/Πηνελόπη.

Η χαρά μας είναι διπλή
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
θα ηθελα και εγω να ευχαριστήσω την γλυκύτατη παναγιώτα για την διοργάνωση της τόσο πετυχημένης συνάντησης!!!
για μένα το σημερινο μεσημέρι μου επιφύλασσε και μια μεγάλη εκπληξη.....ο stayros που προσφατα εγραψε την ιστορία για το μαρόκο....ηταν γνωστός και αγαπητός απο τα παλιά....ειχαμε μαλιστα ταξιδεψει στα πλαισια φιλοξενίας συναδέλφων στην ρωσία το 1998....ειχε και στο πλάι του την εξαίρετη πηνελόπη...ψαχνοντας για πληροφορίες για το μαρόκο,επεσε πάνω στο φορουμ...εστειλε μαιλ στην papi και rosa που ειχαν ταξιδεψει εκει....τον δεχτηκαν στα σπιτια τους...αυτό δειχνει την ποιοτητα και την κοινωνικότητα των ανθρώπων που ταξιδευουν και συμμετεχουν εδω... και ηρθε σημερα στην συναντηση!!!πολυ ευχαριστη εκπληξη για μένα!!
αντε και σε 'αλλα...
χαρηκα πολυ που σας ειδα όλους!!
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Έκανε σόου το γουρούνι;! Σωκράτη! δώσε μου ΤΩΡΑ το υλικό!
Θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον άν προβληθούν αμοντάριστα πλάνα απο το επίμαχο βίντεο..;)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον άν προβληθούν αμοντάριστα πλάνα απο το επίμαχο βίντεο..;)
Α, για άκουσε να σου πω, παλιοαερικό! Δεν θα μας ανάβετε και μετά θα μας αφήνετε με την κάψα...
Αν το ζητήσω από τον ίδιο, λες να μου το δώσει ή είναι άκρως εξευτελιστικό;
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Α, για άκουσε να σου πω, παλιοαερικό! Δεν θα μας ανάβετε και μετά θα μας αφήνετε με την κάψα...
Αν το ζητήσω από τον ίδιο, λες να μου το δώσει ή είναι άκρως εξευτελιστικό;
Κατ' αρχήν δεν ξέρεις πόσοι έχουν το βίντεο ντοκουμέντο..αυτό και μόνο πιστεύω πως θα καθορίσει και την τελική τιμή...
Άν λοιπόν το έχουν κι' άλλοι παύει και να έχει αξία...
Θα σε συμβούλευα λοιπόν να συγκρατηθείς μέχρι να επιστρέψουν όλοι !!!
Μετά βλέπουμε..:D
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αφου θελετε βιντεο παρτε κατι προχειρο και αργοτερα βλεπουμε...
 
Last edited by a moderator:

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Last edited by a moderator:

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Μας υποχρέωσες...
Δώσε τροφή στο φόρουμ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom