Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μαλλον θα τα καταφερω να ερθω...
edit: στο εστιατοριο
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Παναγιώτα λόγω απροοπτου δεν μπορούμε να έρθουμε στο μουσείο αλλά θα τα πούμε κατευθείαν στο εστιατόριο. Σόρι για την τελευταίας στιγμής προειδοποίηση! Κατα τα άλλα ανυπομονώ να σας δω όλους σας αύριο. :p
Τι γράφω? Πάει τα παιξα...

Σωκράτη σιγά μην δεν ερχόσουνα! Χάνεις τέτοια?
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Απ'τις πολλές πρόβες με πόνεσαν τα δαχτυλάκια μου!!!
Τις πρόβες τις αναφέρει ο hydronetta, εγώ δεν είπα ότι κάνω........
Κάποιος ψεύδεται;:haha::haha::haha:

Μαλλον θα τα καταφερω να ερθω...
edit: στο εστιατοριο
:clap::clap:

Παναγιώτα λόγω απροοπτου δεν μπορούμε να έρθουμε στο μουσείο αλλά θα τα πούμε κατευθείαν στο εστιατόριο. Σόρι για την τελευταίας στιγμής προειδοποίηση! Κατα τα άλλα ανυπομονώ να σας δω όλους σας αύριο. :p
Κανένα πρόβλημα, Μαρία μου. Θα σας δούμε στον Ελλήσποντο:)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Από τούδε και στο εξής, σας απαγορεύω να μου απευθύνετε το λόγο. Με έχετε αφήσει μόνο μου εδώ και εσείς τρώτε και πίνετε. Αλλά δε φταίει κανείς...εγώ φταίω! Εγώ φταίω που γράφω περα δώθε μπας και δώσω λίγη ζωή στο φόρουμ! Δεν είναι κατάσταση αυτή, λοιπόν!
Τόσες ώρες κάθεστε...θα πιαστεί ο κώλος σας! Άντε, φτάνει! Στα σπίτια σας!
Φτάνει, λέμε...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Άντε! Ακόμα να γυρίσετε;! Έχει πάει 6 και 7 λεπτά! Αργόσχολοι! Τιποτένιοι!
Γουρούνια(αυτό πηγαίνει στον hydronetta, που από το πολύ φαί θα έχει γίνει τουλάχιστον 3 γουρούνια μέχρι τώρα)! Καθίκια!
Άτιμοι! Ανέντιμοι! Πουλημένοι! Καθεστωτικοί! Βρωμιάρηδες! Λέσια!
Είστε γλοιώδεις, ρε... γλοιώδεις και άπλυτοι!
Που ανάθεμα αν ξαναμιλήσω σε κανέναν από εσάς.
Ανάθεμα.
Ανάθεμα, είπα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έλα ρε τι φωνάζεις; ήρθα. :D

Λοιπόν θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ και πολλά μπράβο στην Παναγιώτα που μας οργάνωσε μια σούπερ μέρα, περάσαμε εξαιρετικά! :clap:

Να πω επίσης συγνώμη σε όσους δε πρόλαβα να δω/μιλήσω, αφού όπως θα είδατε κυνηγούσα την κόρη μου έξω την περισσότερη ώρα :haha:

Είναι μεγάλη τιμή για μένα που γνωρίζω όλους αυτούς τους εξαιρετικούς ανθρώπους, και ακόμα μεγαλύτερη συγκίνηση να βλέπω ότι δημιουργούνται τόσο καλές παρέες και σχέσεις μέσα από το Travelstories.

Τα λέμε την επόμενη φορά (που από τώρα σας λέω ότι θα το αναλάβει η Παναγιώτα που κέρδισε επάξια τον τίτλο της υπεύθυνης δημοσίων σχέσεων του site) :bleh:

Να είστε όλοι καλά!

ΥΓ. Δεν έχω λόγια για το σκετσάκι λέμε...
awww.planetsmilies.com_smilies_party_party0031.gif


ΥΓ2. Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στο www.travelbookstore.gr για τα δώρα που μας έδωσε, ελπίζουμε να το χρησιμοποιήσετε για τις επόμενες αγορές ταξιδιωτικών οδηγών και χαρτών σας. ;)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
ΥΓ. Δεν έχω λόγια για το σκετσάκι λέμε...
awww.planetsmilies.com_smilies_party_party0031.gif
ΑΙΣΧΟΣ

Σαν να μην έφτανε που πέφτω στο επίπεδο να σου απευθύνω το λόγο, δεν μου λες και τι ήταν αυτό το σκετσάκι!

ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΔΟΣ
Αλλά δεν θα ορρωδήσωμεν εμπρός στην ανερυθρίαστη στάση σας, κύριε Δευκαλίωνα. Ουχί!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ΑΙΣΧΟΣ

Σαν να μην έφτανε που πέφτω στο επίπεδο να σου απευθύνω το λόγο, δεν μου λες και τι ήταν αυτό το σκετσάκι!

ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΔΟΣ
Αλλά δεν θα ορρωδήσωμεν εμπρός στην ανερυθρίαστη στάση σας, κύριε Δευκαλίωνα. Ουχί!
Καλά όποιος τράβηξε το βίντεο θα το μοσχοπουλήσει μετά. Και τόλεγα γαμώτο να πάρω μηχανή μαζί, καλά να πάθω :D
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Καλά όποιος τράβηξε το βίντεο θα το μοσχοπουλήσει μετά. Και τόλεγα γαμώτο να πάρω μηχανή μαζί, καλά να πάθω :D
Εμπρός, αδέρφια!!
Μην σκύβετε το κεφάλι μπροστά στα θρασύμια της σημερινής Συνάντησης!
Όλοι μαζί θα εκδικηθούμε για την απροκάλυπτη απαξίωση που υποστήκαμε.
Κηρύσσω και επίσημα τον πόλεμο κατά του καθεστώτος της αδικίας που μας επιβλήθηκε και ζητώ την υποστήριξή σας, γενναίοι!
Γιουρούσι!

ΥΓ. Μπαμ.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Πωλούνται 2 βίντεο διαρκείας 0:37 και 2:52 λεπτών. Πρόσωπα ευκρινή, τιμές λογικές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom