Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Ένας είναι σίγουρο...όπως θα έρθω εγώ όσοι δεν με ξέρουν ήδη δεν θα μπορούν να πουν να πουν "ρε παιδιά ποιος είναι ο Glosoli;" Σσσσσσσσσσσσσ την κυριακή
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ένας είναι σίγουρο...όπως θα έρθω εγώ όσοι δεν με ξέρουν ήδη δεν θα μπορούν να πουν να πουν "ρε παιδιά ποιος είναι ο Glosoli;" Σσσσσσσσσσσσσ την κυριακή

Τι λες μωρέ;
Αφού είπαμε, θα φοράμε όλοι καρτες τύπου συνεδρίου με όνομα, nickname, φωτό κλπ κλπ Άδικα τα γράφω;;; :haha::haha::haha:
Έχω μια ιδέα, να το παίξω εγώ εσύ κι εσύ εγώ, δε μας ξέρουν!!!!!! :D:D
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αυτα βρε κουτουλια επρεπε να τα πειτε μεταξυ σας με πμ .....ασε που Αντουαν σε εχουμε δει κ στη φωτο.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αυτα βρε κουτουλια επρεπε να τα πειτε μεταξυ σας με πμ .....ασε που Αντουαν σε εχουμε δει κ στη φωτο.
Και όχι μόνο στη φωτο... αλλά και στην τηλεόραση:D Μη νομίζεις ότι έχουμε ξεχάσει την εμφάνισή σου:bleh:
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
316
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Aaaa Αντώνη εμένα με ξέρουν από την προηγούμενη συνάντηση την ετεροχρονισμένη Τσικνοκυριακή

ΤV?

αααα θα έχουμε και celebrities δηλαδή
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Και όχι μόνο στη φωτο... αλλά και στην τηλεόραση:D Μη νομίζεις ότι έχουμε ξεχάσει την εμφάνισή σου:bleh:

Πραγματικά η Γκεστάπο βρίσκεται στο φόρουμ!
Να δείς που εντός 5' θα βρεθεί και ο hydronetta και θα μου κάνει παρατήρηση που δε μελετάω, είμαι βέβαιος!!:haha:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ένας είναι σίγουρο...όπως θα έρθω εγώ όσοι δεν με ξέρουν ήδη δεν θα μπορούν να πουν να πουν "ρε παιδιά ποιος είναι ο Glosoli;" Σσσσσσσσσσσσσ την κυριακή
Εγώ θα σε δώσω στεγνά.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.531
Μηνύματα
899.369
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom