Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Συμφωνώ malysa μου, μπράβο στη Παναγιώτα για την άψογη οργάνωση. Αυτό με τα ταμπελάκια που γράφτηκε τελικά δεν είναι κακή ιδέα, καθώς θα είμαστε τελικά πολλοί και σίγουρα θα χαθούμε στις χαιρετούρες. Είπε το ανέλαβε ο Αντώνης... πού είναι αυτό το παλληκάρι;; ελπίζω να κάνει πρόβες ή να φτιάχνει τα αυτοκόλλητα name tags
Ασε μαθαίνει φιγούρες εκτός από το πιάνο :haha:
Αντώνηηηηηη ?
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.971
Likes
15.479
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ελπίζω να βρω το σημείο συνάντησης :)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Είπε το ανέλαβε ο Αντώνης... πού είναι αυτό το παλληκάρι;; ελπίζω να κάνει πρόβες ή να φτιάχνει τα αυτοκόλλητα name tags
Αντώνη, εγώ δεν θέλω ταμπελάκι !
Ας είναι καλά ο thanosth & ο toumpiotis (αν θυμάμαι καλά )....

έχω το ταμπελάκι μου από τη συνάντηση στο Ελατοχώρι :lol:, που μας είχαν δώσει τα παιδιά :lol::clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Συμφωνώ malysa μου, μπράβο στη Παναγιώτα για την άψογη οργάνωση. Αυτό με τα ταμπελάκια που γράφτηκε τελικά δεν είναι κακή ιδέα, καθώς θα είμαστε τελικά πολλοί και σίγουρα θα χαθούμε στις χαιρετούρες. Είπε το ανέλαβε ο Αντώνης... πού είναι αυτό το παλληκάρι;; ελπίζω να κάνει πρόβες ή να φτιάχνει τα αυτοκόλλητα name tags
Μμμμ....θα φάω αποβολή στο τέλος, είμαι σίγουρος.
Είχα πάει για μια μπυρίτσα....
Τι αυτοκόλλητα να φτιάξω, εγώ μόνο την Panagiota ξέρω ότι τη λένε Παναγιώτα, τι σόι ταμπελάκια να φτιάξω; :haha::haha:
Απ'τις πολλές πρόβες με πόνεσαν τα δαχτυλάκια μου!!! Δεν ξέρω αν θα είμαι σε θέση να παίξω την Κυριακή!!! :bleh:


Λοιπόν, επειδή βρίσκομαι πολύ κοντά στο Μουσείο (το έψαχνα χθες στον χάρτη) σημειώστε ότι θα με βρείτε εκεί! Στισ 12.10 θα είμαι εκεί πιθανότατα. Έτσι κι αλλιώς η ελεύθερη πτώση ακυρώθηκε, οπότε μάλλον θα με δείτε!! Ένας ψηλός είμαι, ξανθός κλπ κλπ, ξέρετε!!! :lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εσυ πουλακι μου ακουσα καποια βρωμα οτι εχεις βγει στην τηλεοραση?
Για ξηγησου καλυτερα να καταλαβουμε και μεις.....
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Εσυ πουλακι μου ακουσα καποια βρωμα οτι εχεις βγει στην τηλεοραση?
Για ξηγησου καλυτερα να καταλαβουμε και μεις.....

Τηλεόραση, ε? Χμμμ......Λες να ήταν μαζί με την Μάγια Τσόκλη πουθενά?
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εσυ πουλακι μου ακουσα καποια βρωμα οτι εχεις βγει στην τηλεοραση?
Για ξηγησου καλυτερα να καταλαβουμε και μεις.....
Κλεοπάτραααααααααααα!!!!!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!! Εσύ είσαι παλιά... είναι δυνατόν να μη θυμάσαι τέτοια σημαντικά γεγονότα;;;:roll: Ο ίδιος ο Αντώνης μας είχε πει σε κάποιο τόπικ ότι την τάδε μέρα και ώρα θα βγει στην τηλεόραση και θα μιλήσει για... (δε σας λέω... σας αφήνω σε αγωνία:D:bleh::haha:)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Κλεοπάτραααααααααααα!!!!!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!! Εσύ είσαι παλιά... είναι δυνατόν να μη θυμάσαι τέτοια σημαντικά γεγονότα;;;:roll: Ο ίδιος ο Αντώνης μας είχε πει σε κάποιο τόπικ ότι την τάδε μέρα και ώρα θα βγει στην τηλεόραση και θα μιλήσει για... (δε σας λέω... σας αφήνω σε αγωνία:D:bleh::haha:)

Δεν μας λες και σε μας τους πιο καινούριους? Αυτά τα πράγματα τα μοιραζόμαστε με τους συμφορουμίτες μας! Αντώνη, που είσαι, γιατί δεν μιλάς??

υ.γ. Παναγιώτα μου εσύ που είσαι τόσο άψογη διοργανώτρια μπορείς να κανονίσεις να παίξει για κανά μισάωρο ηλεκτρονική μουσική για χατήρι της Vario και της Κλεοπάτρας?? Και καμιά δυο ώρες λάτιν για μένα, την Άρια και το Glossoli? (όχι δεν κλέβω:bleh:)
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
147
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Κι ένα μερακλαντάν ζειμπέκικο για το Malysaki μας:clap:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Κι ένα μερακλαντάν ζειμπέκικο για το Malysaki μας:clap:
Nτινάκι, κρύβε λόγια, γιατί θα μας κράξουνε :haha::haha:

Ελπίζω η αποτοξίνωση σου, να λήξει την Κυριακή :lol:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εσυ πουλακι μου ακουσα καποια βρωμα οτι εχεις βγει στην τηλεοραση?
Για ξηγησου καλυτερα να καταλαβουμε και μεις.....
Δεν μας λες και σε μας τους πιο καινούριους? Αυτά τα πράγματα τα μοιραζόμαστε με τους συμφορουμίτες μας! Αντώνη, που είσαι, γιατί δεν μιλάς??

Ελάτε βρε κορίτσια...! Μια μικρή αναζήτηση αν κάνετε, το βρήκατε το θέμα. :D

http://www.travelstories.gr/%ED%E7%...EA%DE-%EA%E1%E9-%EC%EF%ED%E1%E4%E9%EA%DE.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.360
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom