Παρέα για Ταξίδια...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αυτη η παρασκευη καφε δηλαδη βρε baba ειναι της υπομονης!!!
Υπηρχαν καφενεια αραγες ή το ειχαν κλεισει το μαγαζι προ πολλου?:bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αυτη η παρασκευη καφε δηλαδη βρε baba ειναι της υπομονης!!!
Υπηρχαν καφενεια αραγες ή το ειχαν κλεισει το μαγαζι προ πολλου?:bleh:
Για παραδοσιακό είπαμε. Για τους υπόλοιπους υπήρχαν οι κλασσικές καφετέριες που σέρβιραν εσπρέσσο, καπουτσίνο, μακιάτο, φίλτρου, τσάι, κλπ. Φραπέ δεν είδα.
 

fly

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΚΟΜΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛ ΟΒΕΡ ΔΕ ΓΟΥΟΡΛΝΤ
Μπορούμε να το μετανομάσουμε παρέα για καφέ, αντί παρέα για ταξίδι.Διαβάζω όλα αυτα που γράφετε απολαμβάνοντας μια ζεστή μυρωδάτη κούπα καφέ!!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για παραδοσιακό είπαμε. Για τους υπόλοιπους υπήρχαν οι κλασσικές καφετέριες που σέρβιραν εσπρέσσο, καπουτσίνο, μακιάτο, φίλτρου, τσάι, κλπ. Φραπέ δεν είδα.
Εχει καφετεριες η Ερυθραια; Πες μου οτι εχει και club να φυγω τωρα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μπορούμε να το μετανομάσουμε παρέα για καφέ, αντί παρέα για ταξίδι.Διαβάζω όλα αυτα που γράφετε απολαμβάνοντας μια ζεστή μυρωδάτη κούπα καφέ!!!!
Εδώ νομίζω ότι κάνεις λάθος. Τα περισσότερα "σοβαρά" ταξίδια από μια "παρέα για καφέ" προκύπτουν! :)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Παιδιά αλήθεια έχω θέμα!κλάψ κλάψ!
"Θανάσιμος" συνδυασμός...επαρχιακή πόλη, 3/4 των φίλων παντρεμένοι με οικογένειες..πάμε όλοι μαζί το σουξεδάκι..."οι φίλοι μου όλοι εδώ κ χρόνια ζευγάρια γίναν φτιάξαν σπίτια" :D και το 1/4...τα μπακούρια..δεν έχουν δουλειά ούτε είναι εισοδηματίες! τς τς τς ντροπή μου που τους κάνω παρέα :lol:
Λατρεύουν τα ταξίδια τα παιδιά αλλά δεν μπορούν!Μην είναι αχάριστη με τον έναν πήγαμε Ζαγόρια, Τζουμέρκα, Κεφαλονιές, Παξούς εντάξει τα καλοκαίρια πηγαίνουμε...
Ναι τους έχω πείσει οτι στο εξωτερικό θα μας βγει φτηνότερα αλλά η αβεβαιότητα είναι μεγάλος εχθρός! Τους καταλαβαίνω πλήρως!
Το θέμα είναι τι κάνω εγώ!Γκρουπ????Δεν συμφέρουν με τίποτα!
Μόνη?Θα βαρεθώ!

Τι θα κάνατε?

p.s. όχι δεν έχω την δυνατότητα να πληρώσω τα έξοδα τους!:D
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Αν προτείνεις κάτι ολοκλήρωσε το, επομένως...σε ποια πόλη έχουν οι νέοι δουλειά κι άρα χρήματα κι άρα διάθεση για ταξίδια?:D
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
στη Θεσσαλονικη!!!χαχα, παντως δοκιμασε να πας καπου μονη σου. εγω το χω δοκιμασει και περασα τελεια. μαλιστα το Μαρτιο εχω κλεισει να παω Βερολινο. (μονη μου φυσικα)
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
τελικα παιδια μονο ο σπυροσ θα σασ βαλει να συντονιστειτε παλι στο θεμα !!!! :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
Eιπε κανεις τιποτα ?οταν λεω εγω το θεμα ειναι επικαιρο ολοι πεσατε να με θαψετε ,,,,,:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.700
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom