Παρέα για Ταξίδια...

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
:haha:

δυστυχως για το επαγγελματικο μου μελλον λατρευω την ιστορια:Dαρα και παλι αν εδινα πανελληνιες το ιδιο θα επελεγα!!:roll:

παντως σε ευχαριστω..

καντηλαναφτης μπορω να γινω και τωρα!δεν ξερω θελει πολυ διαβασμα tripakia?:bleh::bleh::bleh:
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Σε καταλαβαίνω κ σε θαυμάζω που διεκδίκησες αυτό που αγαπάς...αλλά η ιστορία είναι αυτή που έδειξε οτι λίγοι νέοι κάνουν αυτό που σπούδασαν κ ήθελαν..τουλάχιστον η ελληνική ιστορία :D
Πειραματίσου με την ιστορία των Βίκιγκς...ποτέ δεν ξέρεις..τόσο παράλογος αιμοδιψής λαός κ έφτιαξε θαύματα...ενώ η Ελλάδα μας με την ιστορία του Πλάτωνα :p του Αριστοτέλη κ τη γέννηση του πολιτισμού...................................... :bash:
 

Πλάτων

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Χωρίς επιστροφή
Ταξίδι-Όνειρο
Ολο τον κόσμο
:haha: απολαυστικός κι ευρηματικός, έλα μην :oops:


Πλάτωνα δεν νευριάζουμε με τον tripakia γιατί είναι δικός μας:gb01:,ανήκουμε στην ομάδα "Londoneers" :p
Έχεις πάει Βερολίνο?


canf...δυστυχώς έχεις ιδιάζουσα ειδικότητα...γιατί καλό μου κορίτσι δεν με ρώτησες όταν έκανες μηχανογραφικό ;)
Σε φυσιολογικές συνθήκες θα σου πρότεινα να μείνεις και να προσπαθήσεις αλλά λόγω ειδικότητας..χίλιες φορές καντηλανάφτης...:D
Η εκπαίδευση βρίσκεται σε αποσύνθεση...άρα ναι δες ποια χώρα του Βορρά σου πάει...επειδή είσαι μικρή...σε συμβουλεύω..αν πας μη γυρίσεις...γι'αυτό σκέψου καλά αν θα πας...
Τότε οφείλω ενα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στον φίλο tripakia και επειδή αν έχει μεγάλη καρδια ας με συγχωρέσει :p
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
:lol:
Τον προκαλείς να πει.."Θεός σχωρέστον", να σε στείλει αδιάβαστο κ να φέρει και καντηλανάφτη :haha:
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Σε καταλαβαίνω κ σε θαυμάζω που διεκδίκησες αυτό που αγαπάς...αλλά η ιστορία είναι αυτή που έδειξε οτι λίγοι νέοι κάνουν αυτό που σπούδασαν κ ήθελαν..τουλάχιστον η ελληνική ιστορία :D
Πειραματίσου με την ιστορία των Βίκιγκς...ποτέ δεν ξέρεις..τόσο παράλογος αιμοδιψής λαός κ έφτιαξε θαύματα...ενώ η Ελλάδα μας με την ιστορία του Πλάτωνα :p του Αριστοτέλη κ τη γέννηση του πολιτισμού...................................... :bash:
:lol::lol::lol:

νομιζω πως εχω καταχραστει παντως το θεμα του πλατωνα με τα ..δικα μου ασχετα:haha:

:cool:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εχω παει και ειναι πολυ ψηλα στις προτιμησεις μου

καντηλαναφτης μπορω να γινω και τωρα!δεν ξερω θελει πολυ διαβασμα tripakia?:bleh::bleh::bleh:
Πολυ λαδωμα θελει...

Τότε οφείλω ενα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στον φίλο tripakia και επειδή αν έχει μεγάλη καρδια ας με συγχωρέσει :p
Δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη, σε μενα τουλαχιστον... Αν ειχα μεγαλη καρδια θα 'χα μεγαλοκαρδια.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Ουπς, απευθυνόμουν στον Πλάτωνα όσον αφορά στο Βερολίνο!Αλλά για να αρέσει και σε σένα σημαίνει οτι είναι όντως όμορφα εκεί.
Θα το δω μονοήμερη σύντομα ;) ε κανά τετράγωνο όλο κ όλο θα προλάβω να δω :shock:

Ναι canf κάτσε να στείλουμε τον Πλάτωνα τώρα και μετά πιάνουμε κ σένα ;) Επειδή αγαπάς το βιβλίο σου προτείνω να δεις το βιβλίο των Κελτών..στο Δουβλίνο..trinity college...Μην είναι δάκρυ αυτό που κυλά στο μάτι μου :cry: μην είναι νοσταλγία, μπα..σκουπιδάκι ήταν :D
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
:haha::haha::haha::haha::haha:

το γελιο πηγαινε στον τριπακια..:D

θενκς νενα:clap::lol:
 

Πλάτων

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Χωρίς επιστροφή
Ταξίδι-Όνειρο
Ολο τον κόσμο
Εχω παει και ειναι πολυ ψηλα στις προτιμησεις μου



Πολυ λαδωμα θελει...



Δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη, σε μενα τουλαχιστον... Αν ειχα μεγαλη καρδια θα 'χα μεγαλοκαρδια.
Αρχίζω και σε συμπαθώ
και τώρα που λές ότι είναι ψηλά στις προτιμήσεις σου και το Βερολίνο σε συμπαθώ όλο και περισσότερο.

:lol::lol::lol:

νομιζω πως εχω καταχραστει παντως το θεμα του πλατωνα με τα ..δικα μου ασχετα:haha:

:cool:
όλοι καλοί χωράμε
Εμαθα αρκετά σήμερα εδώ μεσα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.635
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom