Διαγωνισμός ταξιδιωτικής ιστορίας από την Aegean..

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Muya,η 10 ψηφος σου με χαρα απο μενα,και να περνας καλα στην ομορφη Ισπανια:clap:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
και μενα δημοσιευτηκε!και εχω δυο ψηφους!!!!
εγω ειμαι κας!
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Λοιπον η δευτερη ειναι η δικη μου!! Εδω και ωρες σε εχω ψηφισει, και ολους τους λοιπους βεβαια που ειπανε ποιοι ειναι!
Getxo όταν λες η δεύτερη εννοείς η δεύτερη σε κατάταξη ή η δεύτερη στη σειρά δημοσίευσης (δηλαδή με το ψευδώνυμο SPID;)

Κας, σε ψήφισα μόλις! :clap:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Getxo όταν λες η δεύτερη εννοείς η δεύτερη σε κατάταξη ή η δεύτερη στη σειρά δημοσίευσης (δηλαδή με το ψευδώνυμο SPID;)

Κας, σε ψήφισα μόλις! :clap:

Οχι, δεν εχω βαλει δικη μου ιστορια. Οταν λεω δευτερη εννοω η δευτερη ψηφος της Κας ειναι απο μενα.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Γεια σας!Μόλις γύρισα από τη σχολή και βλέπω πως το travelstories με τόσες συμμετοχές θα έχει σίγουρα νικητές!Πάω να ανατρέξω τα nicks σας και να σας ρίξω τη ψήφο μου....;)

υ.γ εγώ είμαι η destiny :xalara:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Γεια σας!Μόλις γύρισα από τη σχολή και βλέπω πως το travelstories με τόσες συμμετοχές θα έχει σίγουρα νικητές!Πάω να ανατρέξω τα nicks σας και να σας ρίξω τη ψήφο μου....;)

υ.γ εγώ είμαι η destiny :xalara:
εγω σε ψηφισα γιατι μου αρεσε η ιστορια σου απο χθες!:p
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Γεια σας!Μόλις γύρισα από τη σχολή και βλέπω πως το travelstories με τόσες συμμετοχές θα έχει σίγουρα νικητές!Πάω να ανατρέξω τα nicks σας και να σας ρίξω τη ψήφο μου....;)

υ.γ εγώ είμαι η destiny :xalara:
Σε "μαύρισα" κι εσένα!

EDIT: Μόλις δημοσιεύτηκε και η ιστορία της Pitchforksally από το φόρουμ μας, έχει το nickname stepa στο διαγωνισμό. Είναι αρκετά ιδιαίτερη η ιστορία της θα έλεγα..!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Σε "μαύρισα" κι εσένα!

EDIT: Μόλις δημοσιεύτηκε και η ιστορία της Pitchforksally από το φόρουμ μας, έχει το nickname stepa στο διαγωνισμό. Είναι αρκετά ιδιαίτερη η ιστορία της θα έλεγα..!
οντως πολυ καλη ι ιστορια της!και γω την ψηφισα και αξιζε!
 

htz_markos

Member
Μηνύματα
39
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κέιπ Τάουν
Δημοσιεύτηκε και η δική μου ιστορία αν και την έστειλα χθές:) x'markos είναι το nick μου για να τη διαβάσετε και να ψηφίστε αν σας αρέσει... Πίστεύω και γω ότι το travelstories αξίζει τα πρωτεία... Good luck everybody
 

Ioan

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδια
Μολις ειδα πως δημοσιευτηκε και η δικη μου ιστορια. Οσοι ειδα πως εχουν και αυτοι πηραν την ψηφο μου. Εγω εγραψα με το nick Ioan.
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Δημοσιεύτηκε και η δική μου ιστορία αν και την έστειλα χθές:) x'markos είναι το nick μου για να τη διαβάσετε και να ψηφίστε αν σας αρέσει... Πίστεύω και γω ότι το travelstories αξίζει τα πρωτεία... Good luck everybody
Μου άρεσε πάρα πολύ η ιστορία σου...Αν και ήταν κάπως:klaps:Συγκινήθηκα πραγματικά..Και φυσικά σε ψήφισα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.337
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom