Διαγωνισμός ταξιδιωτικής ιστορίας από την Aegean..

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
εγω την εστειλα χτες και πηρε περιπου μια ωρα για να μπει. σου ηρθε confirmation email?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
εγω την εστειλα χτες και πηρε περιπου μια ωρα για να μπει. σου ηρθε confirmation email?
Οχι. Μου επιτρέπουν όμως να ψηφιζω. Απ'οτι θυμαμαι, ναι, η δική σου ήταν εκει όταν έστειλα τη δική μου. Παρεπιπτόντως, να την ψηφίσω κι όλας! :)
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
:clap: Σ' ευχαριστω!!!
Εμενα χτες μου ηρθε ενα story confirmation email και αργοτερα ενα αλλο με την εγκριση.
Αν δεν εχεις λαβει το πρωτο δε ξερω, κοιταξε μηπως εγινε κανενα λαθος
Μηπως ξεπερασεις τις 250 λεξεις;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
:clap: Σ' ευχαριστω!!!
Εμενα χτες μου ηρθε ενα story confirmation email και αργοτερα ενα αλλο με την εγκριση.
Αν δεν εχεις λαβει το πρωτο δε ξερω, κοιταξε μηπως εγινε κανενα λαθος
Μηπως ξεπερασεις τις 250 λεξεις;
Σε ψήφισα ήδη - αν δεν το εχεις δει. Οσο για το κειμενο, 225-230 λεξεις ηταν, έβλεπα το μετρητή, άσε που νομιζω οτι αν ξεπερασεις τις 250 δε θα σου επιτρεπει να πληκτρολογησεις περισσοτερο. Τι να πώ?

Με τα emails που παιρνεις σου ζητουν να κανεις καποιου ειδους επιβεβαιωση?
 

htz_markos

Member
Μηνύματα
39
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κέιπ Τάουν
Σας έδωσα κι εγώ τις ψήφους μου! Χθες το βράδυ έστειλα τη δική μου γύρω στις 7 και ενώ μου ήρθε confirmation e-mail ακόμα να μου τη δημοσιεύσουν. :( Κ οχι τιποτα αλλό αλλά πέρασα τις 250 λέξεις και καθόμουν επι ώρα και έκοβα απ όπου μπορούσα. χαχαχαχα. Λέτε να μην τη δημοσιεύσουν καθόλου? Αλήθεια, τις δημοσιεύουν όλες?
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Muya πριν πεις το ψευδωνυμο σου για την ιστορια της aegean, ειχα καταλαβει οτι πισω απο το in-the-sky κρυβεται η muya! :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
νομιζω ναι, πρεπει να μπεις στη σελιδα απο το λινκ που σου δινει
Πάντως, εγώ έχω ξενερώσει με το θέμα, f***'em! Δεν τους ξαναστέλνω, είμαι σίγουρος ότι επειδή η ιστορία μου ήταν το αδιαφιλονίκητο φαβορί γι'αυτό την έκαναν γαργάρα! (εκτός απο εξαιρετικός συγγραφέας, είμαι και φοβερά μετριόφρων! :D )
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Δεν ξέρω κι εμένα περίπου 2-3 ώρες πήρε να δημοσιευθεί, ίσως όντως να μη τις δημοσιεύουν όλες.. Εν τω μεταξύ το λίγο ξενερωτικό είναι ότι δε λέει προθεσμίες πουθενά, δηλαδή ο διαγωνισμός παίζει να κρατήσει και έναν μήνα; Η και παραπάνω; Αν είναι έτσι, θα εμφανίζονται συνεχώς νέα φαβορί!

Muya, δεν ήξερα ότι ήσουν η ιστορία αυτή, τώρα που το έμαθα σου έδωσα την ένατη ψήφο σου! Καλή επιτυχία! Όσοι άλλοι έχετε γράψει πείτε ψευδώνυμα να αλληλουποστηρικτούμε. Είπαμε, σε αυτό το διαγωνισμό νικάει το travelstories!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom