Διαγωνισμός ταξιδιωτικής ιστορίας από την Aegean..

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
pattyyy σε ψήφισα, καλή μας επιτυχία! Παιδιά τα πάω πολύ καλά μέχρι τώρα, μακάρι να είμαι τυχερός, δεν έχω κερδίσει ποτέ σε διαγωνισμό στη ζωή μου! :shock:
Οντως τα πας πολυ καλα.Η ψηφος μου ηταν η τριτη και πριν λιγο που μπηκα για την Pattyyy ειχες 16.Θα κινητοποιησω και φιλους να βοηθησουν.Καλη τυχη...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Έχω μια ιδέα, για μας που θέλουμε να σας ψηφίσουμε, όποιος γράφει μια ιστορία, να γράφει σε ένα μήνυμα το nickname του για να ξέρουμε ποιον να ψηφίσουμε στο site της aegean και όποιος επόμενος γράφει ιστορία, να κάνει παράθεση στο μήνυμα τουθ προηγούμενου που έγραψε το nickname τοθ για να είναι όλα τα nickname αυτών που βάζουν ιστορίες σε μιά λίστα να μπορούμε και μείς να ψηφίζουμε εύκολα. Καταλάβατε τίποτα; :rolleyes::roll:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.444
Likes
17.438
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε μπορεί να γίνει τόσο οργανωμένα, γιατί θα μπλέξουμε... θα θεωρηθεί παραποίηση της διαδικασίας.
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Παιδιά μπορούμε να κάνουμε αυτό που έκανα εγώ, εκεί που γράφει κάτω από το nickname σας στο travelstories κατι που κάνετε αυτή τη στιγμή, γράψτε ποιοι είστε στο διαγωνισμό της aegean. Έτσι θα αλληλοψηφιζόμαστε εύκολα. Απλά αναφέρετε κι εδώ ότι δημοσιεύθηκε η ιστορία σας, ώστε να ξέρουμε να σας βρούμε. Επειδή αργούν λίγο να δημοσιευθούν, η αλήθεια είναι..

Έχω 20 ψήφους και συνεχίζω ακάθεκτος! :clap: Χαίρομαι τόσο πολύ! Αλλά δε βλέπω ακόμα τις ιστορίες τοθ babaduma και της eva kas, ίσως να αρχίζουν να δημοσιεύονται οι νέες ιστορίες από κάποια ώρα και μετά..
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
θα εχεις 21... μολις ψηφισα.... :) και οχι μονο εσενα...:) καλη επιτυχια σε ολους!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Αλλά δε βλέπω ακόμα τις ιστορίες τοθ babaduma και της eva kas, ίσως να αρχίζουν να δημοσιεύονται οι νέες ιστορίες από κάποια ώρα και μετά..
Ακόμη να δημοσιευτεί... Ισως επειδή έγραψα μόνο μια φορά τη λέξη Aegean! :haha:
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Κι εγω συμμετεχω κι απο οτι φαινεται εχω σιγουρη πρωτια, μετρωντας απο το τελος!!! :clap:
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Κι εγω συμμετεχω κι απο οτι φαινεται εχω σιγουρη πρωτια, μετρωντας απο το τελος!!! :clap:
Με το ίδιο όνομα που γράφεις κι εδώ γράφεις κι εκεί; Για να σε ψηφίσω!

Εν τω μεταξύ παρατηρώ καμια δυο συμμετοχές, μια ας πούμε μπήκε πριν μισή ώρα και ήδη έχει 14 ψήφους... Δε λέω, κι εγώ είπα σε φίλους να με ψηφίσουν, έχω και εσάς από εδώ να με ενισχύετε, αλλά σε μισή ώρα 14 ψήφους δεν είχα σε καμία περίπτωση! Κάποιοι μάλλον είτε έχουν πολλαπλά mail accounts είτε έχουν πολλούς φίλους με πολλαπλά mail accounts. Δεν εξηγείται αλλιώς :haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ωραια ιστορια Dva Scra!πηρες και την δικη μου ψηφο και οχι αδικα....
... κι εσύ έκανες σεφτέ με τη δική μου ψήφο! :D Αντε να δούμε πότε θα βγεί στον αέρα και η δική μου ιστορία...
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Με το ίδιο όνομα που γράφεις κι εδώ γράφεις κι εκεί; Για να σε ψηφίσω!
εγω βρισκομαι πισω απο τη ρομαντικη ιστορια με το ονομα in the sky! :roll:
εμενα η δικη σου μ' αρεσε και την ψηφισα παντως (σοβαρα τωρα και οχι μονο εσενα)


babaduma εσυ ποτε την εστειλες την ιστορια σου και δεν εχει μπει ακομα;
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.273
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Παιδιά σας ευχαριστώ για τις ψήφους! Μόλις ψήφισα κι εγώ τις travelstοrikes συμμετοχές! -)))
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.341
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom