The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Βρε καλώς την....Πως περάσατε κοριτσάκι? Πες μου οτι πρόλαβες και πήγες και μπασκετάκι χτες...???:xmas_cheesygrin:
Τα πόδια μου και μόνο ξέρουν πως περάσαμε! χαχαχα Ήταν πολύ όμορφα....Όχι ρε ποιο μπασκετάκι.....Από τη Δευτέρα νιώθω σαν νεκρή που γύρισα, έπηξα και στη δουλειά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Τι βροχή είναι αυτή από χθες....ωραία είναι αν είσαι σπίτι :xmas_lol:
Χθες-προχθές τέννις με ήλιο, σήμερα αραλίκι με τη βροχή....αλλά δε ξεχνάμε, κάτω ο χειμώνας....να ήταν έτσι κάθε μέρα, βροχή και κρύο? Όχι δα....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Aπίστευτα προβληματική η σύνδεση σήμερα... :xmas_sad:

Να φταίει το χιόνι που μας υποσχέθηκαν αλλά δεν ήλθε - ακόμη, τουλάχιστον. Ένα ψιλόβροχο της πλάκας, μποτιλιαρίσματα to die for κι εκνευρισμός στο φουλ. Μα τίποτα σωστό δεν μπορεί να κάνει αυτός ο χειμώνας, πια? :xmas_cheesygrin:
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Σήμερα από το σπίτι δε φαίνεται καν η Αίγινα, μόνο η σκούρα θάλασσα....προχθές έβλεπα μέχρι και Πελοπόννησο...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.271
Likes
6.463
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εδώ πάντως ρίχνει χιονόνερο :xmas_cheesygrin:
Λες να το γυρίσει σε χιόνι;
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
802
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Γκτσ προκαλεις.. Εδω φαινεται ο γειτονας απεναντι (ο οποιος επιμενει και μες στο καταχειμωνο να κυκλοφορει με το σωβρακο). Παρακαλαμε να πεσει μια ομιχλη που να μη βλεπουμε τη μυτη μας αλλα που..
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Γκτσ προκαλεις.. Εδω φαινεται ο γειτονας απεναντι (ο οποιος επιμενει και μες στο καταχειμωνο να κυκλοφορει με το σωβρακο). Παρακαλαμε να πεσει μια ομιχλη που να μη βλεπουμε τη μυτη μας αλλα που..

χαχαχαχαχαχα. Δεν είναι και κανά τεκνό ε??
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εμένα πάντως τέτοιες χειμωνιάτικες μέρες με πιάνει νοσταλγία για το σπιτάκι μου στο χωριό...να είναι το τζάκι αναμμένο και να μετράω τα καράβια που γεμίζουν το Λακωνικό κόλπο για να προφυλαχθούν από τα μποφόρ...και να πίνω και κρασάκι συνοδεία με ψαρούκλες που μου ψήνει ο μπαμπάς μου στη φωτιά....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.669
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Aπίστευτα προβληματική η σύνδεση σήμερα... :xmas_sad:

Να φταίει το χιόνι που μας υποσχέθηκαν αλλά δεν ήλθε - ακόμη, τουλάχιστον. Ένα ψιλόβροχο της πλάκας, μποτιλιαρίσματα to die for κι εκνευρισμός στο φουλ. Μα τίποτα σωστό δεν μπορεί να κάνει αυτός ο χειμώνας, πια? :xmas_cheesygrin:
Γκρίνια,γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια,
γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια
γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια
γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια:xmas_twisted:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Άντε δεν ρίχνει κανένα χιόνι να αποκλειστούμε?....
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Εμένα πάντως τέτοιες χειμωνιάτικες μέρες με πιάνει νοσταλγία για το σπιτάκι μου στο χωριό...να είναι το τζάκι αναμμένο και να μετράω τα καράβια που γεμίζουν το Λακωνικό κόλπο για να προφυλαχθούν από τα μποφόρ...και να πίνω και κρασάκι συνοδεία με ψαρούκλες που μου ψήνει ο μπαμπάς μου στη φωτιά....
Ε πόσα καράβια θα είναι πια...δε μετράς τίποτε πρόβατα καλύτερα? :xmas_mrgreen:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
900.497
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom