The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ισως τελικα να ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος πανελλαδικως κ πανφορουμικως που δεν μπορει το χιονι κ το χειμωνα ..ουτε για λιγες μερες ομως ...ουτε για λιγες .
Ρε σεις εχουμε παει στα χιονια κ δεν εχω ουτε τα χερια μου ακουμπησει..μιλαμε μου ειναι παντελως αδιαφορο το θεαμα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.016
Likes
20.226
Ισως τελικα να ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος πανελλαδικως κ πανφορουμικως που δεν μπορει το χιονι κ το χειμωνα ..ουτε για λιγες μερες ομως ...ουτε για λιγες .
Ρε σεις εχουμε παει στα χιονια κ δεν εχω ουτε τα χερια μου ακουμπησει..μιλαμε μου ειναι παντελως αδιαφορο το θεαμα.
Ε για μέρα καλό είναι. Αλλά προτιμώ άλλου είδους άσπρα Χριστούγεννα...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.669
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γιατί το διάβασα αυτό πρωινιάτικα;;;;;;;;;;;;;;;;



Εν Λιβαδερώ τη 9-12-1966. Τα πρώτα χιόνια...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Επιτέλους! Ρίχνει πατσαβούρες... με αέρα. Χλωμό το βλέπω να πιάνει, ωστόσο, όλα μούσκεμα είναι. Εκτός κι αν, με τον αέρα, δημιουργηθούν τίποτα σουρρεάλ εικόνες! :xmas_cheesygrin:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.773
Likes
7.414
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ισως τελικα να ειμαι ο μοναδικος ανθρωπος πανελλαδικως κ πανφορουμικως που δεν μπορει το χιονι κ το χειμωνα ..ουτε για λιγες μερες ομως ...ουτε για λιγες .
Ρε σεις εχουμε παει στα χιονια κ δεν εχω ουτε τα χερια μου ακουμπησει..μιλαμε μου ειναι παντελως αδιαφορο το θεαμα.
Κλεοπάτρα είμαστε δυο !!:xmas_lol:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μπραβο Κικιτσα!
Να ευχηθω σε ολους Καλα Χριστουγεννα και να περασετε καλα ...γιατι το ιντερνετ στο σπιτι μας εχει κρεμασει τωρα τελευταια.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.788
Likes
17.896
Τώρα που το θυμήθηκα ........καλό είναι τώρα που κάνει παραπάνω κρύο και σε κάποια μέρη χιονίζει να ρίχνετε λίγα ψίχουλα στο μπαλκόνι στο παράθυρο νάρχονται τα πουλάκια να τρώνε........έτσι και αυτά τρώνε και μεις τα χαζεύουμε......
Για μας κελαηδούν τα πουλιά...

 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
900.506
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom