The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ε πόσα καράβια θα είναι πια...δε μετράς τίποτε πρόβατα καλύτερα? :xmas_mrgreen:
Πρόβατα δεν έχουμε στα μέρη μου...είμαστε παραθαλάσσιο μέρος...( πως λέμε Θουρία...???καμμία σχέση...). Και καράβια πίστεψε με είναι πολλά και μετά από λίγα κρασάκια γίνονται και περισσότερα...:xmas_mrgreen:
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Πρόβατα δεν έχουμε στα μέρη μου...είμαστε παραθαλάσσιο μέρος...( πως λέμε Θουρία...???καμμία σχέση...). Και καράβια πίστεψε με είναι πολλά και μετά από λίγα κρασάκια γίνονται και περισσότερα...:xmas_mrgreen:
Πια Θουρία ρε? Χολαργάρα...άντε μην αρχίσω τώρα...:xmas_mrgreen:
Μετά από πολύ κρασί, είμαι σίγουρος ότι κουνιούνται κι όλας τα καραβάκια...:xmas_lol:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μακάρι να τό'στρωνε αλλά πού... Πάει, χάλασε κι ο Σάκης με τις προβλέψεις του και τις προσδοκίες που δημιουργεί...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.788
Likes
17.896
Να φταίει το χιόνι που μας υποσχέθηκαν αλλά δεν ήλθε - ακόμη, τουλάχιστον. Ένα ψιλόβροχο της πλάκας, μποτιλιαρίσματα to die for κι εκνευρισμός στο φουλ. Μα τίποτα σωστό δεν μπορεί να κάνει αυτός ο χειμώνας, πια? :xmas_cheesygrin:
Ναι ρε Baba ....ακόμη και ο χειμώνας στην Ελλάδα σα δημόσιος υπάλληλος σκέφτεται..:xmas_mrgreen:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Πια Θουρία ρε? Χολαργάρα...άντε μην αρχίσω τώρα...:xmas_mrgreen:
Μετά από πολύ κρασί, είμαι σίγουρος ότι κουνιούνται κι όλας τα καραβάκια...:xmas_lol:
:haha::haha::haha::haha:
Μπα σε καλό σου...με έκανες και γέλασα όλοι οι βλάχοι Αθηναίοι δηλώνουν....και σιγά τη μητρόπολη... το Χολαργό....
Όσο για το κρασί εμείς έιμαστε νιάτα ακόμα...το αντέχουμε....
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
:haha::haha::haha::haha:
Μπα σε καλό σου...με έκανες και γέλασα όλοι οι βλάχοι Αθηναίοι δηλώνουν....και σιγά τη μητρόπολη... το Χολαργό....
Όσο για το κρασί εμείς έιμαστε νιάτα ακόμα...το αντέχουμε....
Δεν είπα ότι είναι μητρόπολη, αλλά είναι η πατρίδα ρε...30 χρόνια και με τη mother γέννημα-θρέμα εκεί και αυτή, λέγε εσύ ότι θες, πρόσφερέ μας το γέλιο σε αφθονία....
Τα νιάτα άλλα αντέχουν ρε, όχι το ποτό, ωραίο παράδειγμα έδωσες....:xmas_biggrin:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Η Νεντι ειπε το καλυτερο.Παιδια ο χειμωνας στην πολη ..στην ασχημη μας πολη ..δεν παλευεται.
Τουλαχιστον στην επαρχια χαιρεσαι τη χειμωνιατικη φυση.. τουλαχιστον στις ομορφες ευρωπαικες πολεις χαιρεσαι την ωραια τους αρχιτεκτονικη....εδω τι να χαρεις ,το τσιμεντο?
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Δεν είπα ότι είναι μητρόπολη, αλλά είναι η πατρίδα ρε...30 χρόνια και με τη mother γέννημα-θρέμα εκεί και αυτή, λέγε εσύ ότι θες, πρόσφερέ μας το γέλιο σε αφθονία....
Τα νιάτα άλλα αντέχουν ρε, όχι το ποτό, ωραίο παράδειγμα έδωσες....:xmas_biggrin:
Η μαμά μου μου έχει μάθει να σέβομαι τους μεγαλύτερους μου οπότε σταματώ....:xmas_mrgreen:

@KLEOPATRA Πες τα ρε Κλεό...όλοι Αθηναίοι ξαφνικά....
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.225
Η μαμά μου μου έχει μάθει να σέβομαι τους μεγαλύτερους μου οπότε σταματώ....:xmas_mrgreen:
Good girl...άλλωστε ο γιατρός έχει πει να μου λένε όλοι ναι...:xmas_mrgreen:

Κλεό, ο χειμώνας δε παλεύεται για πολύ πουθενά, για μερικές μέρες καλά είναι με λίγο χιόνι, να γελάσουμε λίγο, αλλά μετά....

Σε ένα σκάφος να γυρνάμε τη Καραϊβική και ας τρέχουν όσοι θέλουν στα χιονοδρομικά (να βάζουν αλυσίδες στις λάσπες, να τρώνε τη κίνηση, φασαρία κτλ...μπλιαχ)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Επιτέλους, ξημέρωσε...:xmas_biggrin:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Η Νεντι ειπε το καλυτερο.Παιδια ο χειμωνας στην πολη ..στην ασχημη μας πολη ..δεν παλευεται.
Τουλαχιστον στην επαρχια χαιρεσαι τη χειμωνιατικη φυση.. τουλαχιστον στις ομορφες ευρωπαικες πολεις χαιρεσαι την ωραια τους αρχιτεκτονικη....εδω τι να χαρεις ,το τσιμεντο?
Εγώ εδώ που μένω που έχει πράσινο ακόμα και είναι μακριά από το κέντρο, μια χαρά θα ταίριαζε το χιονάκι...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
900.497
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom