The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
1) Ξαναβαλε το μωρακι ηταν πολυ ομορφο
2 ) αυτο το κλιπ που εβαλες σε θετει υποψηφια ....... για ΜΠΑΝ !!!!:xmas_twisted::xmas_twisted:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γκουχ γκουχ πνιγηκα ..καλα ΕΒΓΑΛΕ ΤΕΤΟΙΟ τραγουδι?
μανελακι ποιος ειναι αυτος στο αβαταρ σου?
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Πανικος!!! Νομιζω παντως οτι αυτο το τραγουδι θα αφιερωθει πολυ!
E δεν το συζητώ, ήδη φαντάζομαι μπακουροπαρέες με ορθωμένες τις γροθιές να αλαλάζουν "π^%$^να στη ψυχή"* πετώντας γαρίφαλα.

*αυτή η φράση μου θυμίζει κάτι συζητήσεις δημοτικού "ο Χ είναι καλός άνθρωπος στην καρδιά"
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
E δεν το συζητώ, ήδη φαντάζομαι μπακουροπαρέες με ορθωμένες τις γροθιές να αλαλάζουν "π^%$^να στη ψυχή"* πετώντας γαρίφαλα.

*αυτή η φράση μου θυμίζει κάτι συζητήσεις δημοτικού "ο Χ είναι καλός άνθρωπος στην καρδιά"
Κι ο φρεσκοχωρισμενος να τη χορευει κιολας τη ζεμπεκια! Ε ρε γλεντια! :xmas_mrgreen:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.643
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τι φαλλοκρατική κοινωνία είναι αυτή που επιτρέπει τετοια τραγούδια.
ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τι φαλλοκρατική κοινωνία είναι αυτή που επιτρέπει τετοια τραγούδια.
ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ ΑΙΣΧΟΣ.
Και το αναποδο μπορούν να βγάλουν, για τον άντρα με την π@@στικη ψυχή, αλλά καταλαβαίνεις ότι αλλάζει το νόημα :bleh::bleh:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μεχρι το ρεφρεν αντεξα να ακουσω ..τι κλαψα θεε μου.Ο παλιος μου διευθυντης -ναι αυτος ο γλεντζες για οσους θυμουνται-εχει τρελα με οικονομοπουλο.Ωχ το βλεπω να μας σερνει στα μπουζουκια να ακουσουμε αυτα τα θεικα ασματα.Εντωμεταξυ ηταν για χρονια με μια παντρεμενη που του εταζε να χωρισει ..και τον δουλευε κανονικα ...ωχ μανα μου...υμνο θα το εχει κανει τωρα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.043
Μεχρι το ρεφρεν αντεξα να ακουσω ..τι κλαψα θεε μου.Ο παλιος μου διευθυντης -ναι αυτος ο γλεντζες για οσους θυμουνται-εχει τρελα με οικονομοπουλο.Ωχ το βλεπω να μας σερνει στα μπουζουκια να ακουσουμε αυτα τα θεικα ασματα.Εντωμεταξυ ηταν για χρονια με μια παντρεμενη που του εταζε να χωρισει ..και τον δουλευε κανονικα ...ωχ μανα μου...υμνο θα το εχει κανει τωρα.
Πάντως αν σας σύρει στον Ρουβά, προτίθεμαι να συρθώ μαζί σας!!! :xmas_cheesygrin:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.307
Μέλη
39.275
Νεότερο μέλος
loukiasofroniou60

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom