The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Και αν θες να γίνεις και νομάρχης επιβάλεται να χορεύεις και να τραγουδάς.
Περιφερειαρχης- Νομάρχης - διευθυντης σχολειου - αρκουδιαρης εχουν τα ίδια qualifications. Τυχαίο; Δε νομίζω.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Περιφερειαρχης- Νομάρχης - διευθυντης σχολειου - αρκουδιαρης εχουν τα ίδια qualifications. Τυχαίο; Δε νομίζω.
Α σε παρακαλω μη μου τον υποβιβαζεις ...οχι απλος διευθυντης σχολειου..κοτζαμαν διευθυντης εκπαιδευσης!!!!
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Α σε παρακαλω μη μου τον υποβιβαζεις ...οχι απλος διευθυντης σχολειου..κοτζαμαν διευθυντης εκπαιδευσης!!!!
Ωιμέ. Επομένως ορμώμενη και από το άσμα οικονομόπουλου και συνδυαστικά στα δύο θέματα, να πω ότι οι π@@@νες και οι τρελές έχουν τις τύχες τις καλές.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.222
φαε τη γλωσσα σου γρουσουζη......:xmas_mrgreen:
Δε σε γρουσουζεύω ψαράκι, απλά να προσέχεις, εφιστώ προσοχή.

Μη λέτε μεγάλα λόγια στο οφ τόπικ γιατί όλα εισακούγονται και κάποιοι που δήλωσαν ότι δύσκολα αρρωσταίνουν, αρρώστησαν. :xmas_evil:
Χαχα, έτσι είναι, οι δηλώσεις οι μεγάλες...βέβαια ως λογικός άνθρωπος δε πιστεύω στο μάτι αλλά στο νόμο των πιθανοτήτων συν την ύπαρξη ιών που μεταδίδονται αστραπιαία και χωρίς προειδοποίηση....my time had come...

GTS???????????????? Να δοκιμασεις ταρτα λεμονιου απ'τη Μελισσα. Πραγματικα πολυ καλη, ξινη οπως μ'αρεσει :xmas_cheesygrin:
Η Μέλισσα είναι στο Περιστέρι? Δε πάω προς τα κει κορίτσια, δυστυχώς, δε με βλέπω να δοκιμάζω εκτός αν μου φέρετε εσείς. Αλλά προσεχώς ετοιμάζομαι να απολαύσω μία σπιτική λεμονόταρτα από πολύ σπέσιαλ χέρια. Αν είμαι βέβαια στα 2 πόδια όρθιος μέχρι τότε:xmas_mrgreen: (μπα, αύριο περδίκι ο γτς, αρκετά...)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.920
Likes
10.043
Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα. Εμείς εδώ στο βορρά αυτούς τους κάνουμε περιφερειάρχες, όχι απλούς διευθυντές.
:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:

ρε βαριο τι κολλημα εχεις φαει με αυτο τον υπνο τωρα τελαυταια ..πω πω πια!
Στρώνω επιδερμίδα! ... Καλά όχι ότι έχω δει και καμιά διαφορά... λέμε τώρα... δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα αντέξω να κοιμάμαι με τις κότες...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.645
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Η Θεσσαλονίκη τώρα ....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.329
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom