The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.914
Likes
10.035
vario, Ώρες είναι τώρα να μου πεις και ότι φταίω εγώ γι αυτό (ο Samion θα το πει, το ξέρω).
E ναι λοιπόν.... μην δεις νέο ταλέντο να εμφανίζεται, αμέσως να πέσεις πάνω του να το φας... τι κατάλαβες τώρα? :bleh:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Οχι ρε γμτ ..ειπα κ γω να δουλεψω μια μερα κ εχασα τα καλα ....και το ελεγα εγω το πρωι για τη Βιεννη κ δε με ακουγε κανενας.
Ελα ρε παιδια ελεηστε με κ μενα ...ας μου στειλει καποιος ενα πμ να μου πει τα καθεκαστα ...πλιιιζζζζ
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σήμερα το forum έχασε τον άρχοντα των πληροφοριών, το γνώστη της ζωής αυτόν που θα σας έδινε πληροφορίες για βιολογικά...Α ρε baba από τόσα αρσενικά μόνο εσύ φιλοτιμήθηκες...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σήμερα το forum έχασε τον άρχοντα των πληροφοριών, το γνώστη της ζωής αυτόν που θα σας έδινε πληροφορίες για βιολογικά...Α ρε baba από τόσα αρσενικά μόνο εσύ φιλοτιμήθηκες...
Μπαααα..., επί του συγκεκριμένου υπερβάλλεις... Η μυρωδιά του νέου φρούτου είχε φτάσει στη μύτη μου ήδη από προχθές (υπάρχουν τεκμήρια). Απλά, η υπομονή μου εξαντλήθηκε σήμερα...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Σήμερα το forum έχασε τον άρχοντα των πληροφοριών, το γνώστη της ζωής αυτόν που θα σας έδινε πληροφορίες για βιολογικά...Α ρε baba από τόσα αρσενικά μόνο εσύ φιλοτιμήθηκες...
Όχι άλλα θέματα στο οφ τοπικ παιδιά, θα μας το κλειδώσουν κι αυτό καμιά ώρα!

Κατά τα άλλα,
Θέλω κι εγώ πμ!!!!!!!!!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Προτείνω 10ημερο ban σε αυτήν που κλείδωσε το τόσο ενδιαφέρον και τουριστικά κατατοπιστικό τόπικ!! Αυτό λέγεται φασισμός. Αίσχος!!!
Ολοι έχουμε δικαίωμα στην ενημέρωση χωρίς παρωπίδες και ψευτοταμπού. Ανδρεα Ζεις Εσυ Μας Οδηγεις!!
Baba είσαι συνυπεύθυνος
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Προτείνω 10ημερο ban σε αυτήν που κλείδωσε το τόσο ενδιαφέρον και τουριστικά κατατοπιστικό τόπικ!! Αυτό λέγεται φασισμός. Αίσχος!!!
Ολοι έχουμε δικαίωμα στην ενημέρωση χωρίς παρωπίδες και ψευτοταμπού. Ανδρεα Ζεις Εσυ Μας Οδηγεις!!
Baba είσαι συνυπεύθυνος
:clap::clap::clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πω πω αν μας διαβαζει τωρα ο "γνωστης " θα λεει ..μα τι αφιλοξενο φορουμ ειναι αυτο...τι παλιανθρωποι υπαρχουν εκει μεσα:D
Και γω τα ειχα παρει μυρουδια κ φωναζα απο το πρωι ..οχι αλλο καρβουνο ..αλλα εκατηγορηθην ως αγενης κ προσβλητικη ,οποτε λουφαξα:cool:;)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Πρέπει να είμαι το μοναδικό μέλος που σας διέθεσα ντοκουμέντα αφιλοκερδώς και άμεσα, χωρίς παζάρια και ανταλλάγματα...να καταγραφεί στα πρακτικά αν και κάποιοι από εσάς μου χρωστάνε μπύρες...
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.014
Likes
20.219
Εμ όλο με κώλους ασχολείσαι :bleh: .... Αν και τώρα που το σκέφτομαι και το τοπικ που κλειδώθηκε "κώλος" ήταν... :D
Εεε, κάποιοι δουλεύουν κι όλας....
Τι κώλους, μια φωτό έβαλα που είχε και λίγο γυμνό και με έφαγες. Εσύ που βάζεις μέρα-νύχτα τον Ινδό σε όλες τις παραλλαγές το παίζεις Μαγδαληνή ε....ε, αιδώς! :bleh:

Πάει το σόου, το χάσαμε..υπάρχουν σε κανά κάδο ανακύκλωσης τουλάστιχον?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.206
Μέλη
39.273
Νεότερο μέλος
777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom