The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μη σου πω το έχει ξεπεράσει πριν καν με γνωρίσει :haha::haha:
Ακουσατε ακουσατε ....ξεφτυλιστηκες βρε .....εκατσες κ εψαχνες τις αστρικες συμβατοτητες?εσυ που οποτε σου λεμε για ζωδια ...μας κραζεις?:bleh:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
gts δε θελω να σε απογοητευσω αλλα δες τι βρηκα

Δίδυμος με Αιγόκερω: Οι Δίδυμοι με τον εγωισμό που διαθέτουν δεν μπορούν να δεχτούν την ψυχρή λογική και τον ατομισμό του Αιγόκερου. Ενώ ο δεύτερος θέλει αφοσίωση οι Δίδυμοι δεν δέχονται να του δώσουν. Στο σεξ είναι ατάιριαστοι. Συμπέρασμα, δεν υπάρχει περίπτωση να συνυπάρξουν αυτά τα ζώδια.

τι να το κανεις το κοριτσι αφου στο σεξ δε θα τα βρειτε
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Βοnjour!!!
Εχω παθει overdose Βιεννης -Πραγας αυτες τις μερες ...no more no more ...Και μ΄αρεσει η Βιεννηηηηη.......ουυυυυυ
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Βοnjour!!!
Εχω παθει overdose Βιεννης -Πραγας αυτες τις μερες ...no more no more ...Και μ΄αρεσει η Βιεννηηηηη.......ουυυυυυ
Υπάρχουν και χειρότερα...εγώ βοηθάω ένα ζευγάρι να πάει γαμήλιο στην Πράγα, είναι αυτό που λέμε μ*&^%κια στο τετράγωνο....και μου κάνουν ερωτήσεις στυλ...είναι επικίνδυνα? θα βρω τσέχικο νόμισμα στην Τράπεζα της Ελλάδας??? έχει ανηφόρες...????Τελικά έχω .....μαγνήτη...

Επίσης καλημέρα και ελπίζω η τύχη να μου χαμογελάσει επιτέλους...και είμαι και καλός άνθρωπος ρε γμτ...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Υπάρχουν και χειρότερα...εγώ βοηθάω ένα ζευγάρι να πάει γαμήλιο στην Πράγα, είναι αυτό που λέμε μ*&^%κια στο τετράγωνο....και μου κάνουν ερωτήσεις στυλ...είναι επικίνδυνα? θα βρω τσέχικο νόμισμα στην Τράπεζα της Ελλάδας??? έχει ανηφόρες...????Τελικά έχω .....μαγνήτη...

Επίσης καλημέρα και ελπίζω η τύχη να μου χαμογελάσει επιτέλους...και είμαι και καλός άνθρωπος ρε γμτ...
Κοίτα, αν δεν εχουν ξαναταξιδέψει ποτέ δεν είναι περίεργο που σε ρωτάνε κι ας μας φαίνονται εμάς κουλά όλα αυτά..

Επίσης καλημέρα!:bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.632
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.198
Μέλη
39.273
Νεότερο μέλος
777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom