The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.912
Likes
10.029
Βρε ας βρεθούμε πρώτα και ας με καταστρέψει μετά, το δέχομαι....θα πάω Πλούταρχο μετά να πνίξω το πόνο μου, δε μασάω :haha::haha:
Αλλά αυτό το 6/1 και 1/6 με τις ημερομηνίες κάτι λέει, κάτι λέει....ε? όχι?
Πλησιάζει και η 6/1, λέτε να γίνει το μοιραίο...μια Κασίγιας ο κουμπάρος, λέτε εκεί που κυκλοφορώ να με πάρουν για το Ρονάλντο...:D (απαπαπα, μακριάαααα)

Μου δίνεις λίγο το κινητό της mrs. gts? Θέλω να την γκουχ-γκουχ να την ενημερώσω για κάτι.... :D
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.786
Likes
17.863
δεν ξερω τι ζωδιο ειναι το κοριτσι αλλα απο προφυλακτηρα σκιζει ...
Παμε μια κοντρα ???

ρε σεις βάλτε και άλλα τέτοια "ζώδια" να μαθαίνουμε και μεις οι ανίδεοι...και ωροσκόπους και καιροσκόπους και ότι αλλο...:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.632
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ναι, αλλά αν ρίξεις άντρα με αρσενικό, είσαι σίγουρη μετά ότι είναι άντρας? :bleh:
Δε θα έχεις δυνατότητα να το εξακριβώσεις, πέφτει μπαμ και κάτω.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν μαζευεστε ολοι να πατε σε κανα στριπτιτζαδικο , γιατι μας εχετε φλομωσει στους κ@λους?
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.786
Likes
17.863
Εγώ πάλι "προφυλαχτήρες" δεν βλέπω, το αντίθετο μάλιστα πολύ απροφύλαχτη μου φαίνεται....:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.632
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εχω εκνευριστεί τώρα, καληνύχτα σας.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.011
Likes
20.215
Ναι, αλλά το ντεσεβώ είχε αθάνατους προφυλακτήρες! Όπως και το συγκεκριμένο μοντέλο!
Ποιος ασχολείται με τους προφυλακτήρες κυρία μου...:D

Μου δίνεις λίγο το κινητό της mrs. gts? Θέλω να την γκουχ-γκουχ να την ενημερώσω για κάτι.... :D
Για τι πράγμα ακριβώς? Ότι εδώ και μήνες σαλιαρίζετε με ένα Ινδό? Το δικό μου γούστο θα εκτιμηθεί τουλάχιστον...:bleh:

δεν μαζευεστε ολοι να πατε σε κανα στριπτιτζαδικο , γιατι μας εχετε φλομωσει στους κ@λους?
Σου πάτησε κανείς το κάλο ρε Λίτσα? :haha: Είπαμε, στα στριπτιζάδικα δε πάμε...μόνο σε καμιά ξόφλα περίεργη, αρκεί να σερβίρει και καμιά μπριτζόλα :D:D:D με Τζακ Ντάνιελς!! :haha::haha::haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.912
Likes
10.029
Για τι πράγμα ακριβώς? Ότι εδώ και μήνες σαλιαρίζετε με ένα Ινδό? Το δικό μου γούστο θα εκτιμηθεί τουλάχιστον...
Βρε τι σαλιαρίσματα μου λες? Εδώ εσύ το έφτασες ότι έχετ καρμικές ημερομηνίες γέννησης... "Άντε να μην τρελαθώ" (τραγουδιστά αυτό)
Αλήθεια, να την μυήσω την mrs. στην ινδική κουλτούρα???
Ας ξεκινήσει μελετώντας σχετικές φωτος...


 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.182
Μέλη
39.272
Νεότερο μέλος
faihpap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom