The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.632
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Για τα ζώδια ή για τα οπίσθια?
Καληνύχτα κι από μένα. Ώρα να μαζευτώ σπίτι μου
Για τα ζώδια φυσικά, τι μου φταίνε οι ξένοι κώλοι;
Μωρέ καλά μου τα λεγε εμένα η μάνα μου.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.011
Likes
20.216
Βρε τι σαλιαρίσματα μου λες?
Μπα, ιδέα μας! :bleh::bleh::haha::haha::haha:

Εδώ εσύ το έφτασες ότι έχετ καρμικές ημερομηνίες γέννησης...
Λοιπόν, εξήγησέ μου τη σύμπτωση, 6/1 με 1/6. Αυτά δε γίνονται ρε συ...
Και ψιτ, μια δεκαετία ακριβώς διαφορά, ότι πρέπει :haha::haha:

Αλήθεια, να την μυήσω την mrs. στην ινδική κουλτούρα???
Ας ξεκινήσει μελετώντας σχετικές φωτος...
Ώρα να επέμβει η Λίτσα τώρα :D
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.011
Likes
20.216
βλεπω σου αρεσε ο συνδιασμος :bleh:
Ναι, γιατί στην αρχή νόμιζα ότι μου λέγανε για Τζακ Ντάνιελ σως :haha::haha::haha:
Αλλά και το Τζακ στρέιτ μας κάνει....να σας πω και την ιστορία με τον Στιβ Γιατζόγλου και τον Τάρπλει....:bleh:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ναι, γιατί στην αρχή νόμιζα ότι μου λέγανε για Τζακ Ντάνιελ σως :haha::haha::haha:
Αλλά και το Τζακ στρέιτ μας κάνει....να σας πω και την ιστορία με τον Στιβ Γιατζόγλου και τον Τάρπλει....:bleh:
:haha::haha::haha:
καλα τι μας περασες, να τρεχουμε σε τιποτα γκουρμεδιες.....:D

Τζακ κανονικοτατο , η μπριζολα για να παει κατω το ποτο, αντι για ξηροκαρπια
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.011
Likes
20.216
Μια δεκαετία... ότι πρέπει για αποκλειστική!!! :D
Για το Χρήστο ίσως, εδώ ακόμα κάτι κινείται :haha:
Λοιπόν, έχω πάθει συντριβή....το κάρμα ήταν μια ουτοπία, μια απάτη....

"Δίδυμος άνδρας – Αιγόκερως γυναίκα
Η συμβατότητα στη σχέση ενός άνδρα Δίδυμου και μια γυναίκας Αιγόκερου δεν είναι πολύ μεγάλη. Αυτός είναι από τη φύση του ερωτύλος και αυτό μπορεί να ραγίσει την πολύ εύθρασυτη και ζεστή καρδιά της. Εκείνη θέλει βαθιά συναισθηματικούς δεσμούς, κάτι που προκαλεί αλλεργία στο Δίδυμο. Γι 'αυτήν, σχέση σημαίνει πίστη και αφοσίωση ενώ εκείνος με την διαρκή αναζήτηση της ελευθερίας του, είναι δύσκολο να πούμε αν θα είναι σε θέση να της τη δώσει ή όχι. Η ανυπομονησία του επίσης, δεν είναι πιθανό να ταιριάξει με το χαρακτήρα της. Όμως, αυτός μπορεί να της διδάξει πώς να είναι ευέλικτη στη ζωή της και να προσαρμόζεται εύκολα στις αλλαγές."

Ε, δε θα το ρίξει η κοπέλα στα ναρκωτικά για μένα, απλά δε γίνεται :haha::haha::haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.914
Likes
10.032
Για το Χρήστο ίσως, εδώ ακόμα κάτι κινείται :haha:
Λοιπόν, έχω πάθει συντριβή....το κάρμα ήταν μια ουτοπία, μια απάτη....

"Δίδυμος άνδρας – Αιγόκερως γυναίκα
Η συμβατότητα στη σχέση ενός άνδρα Δίδυμου και μια γυναίκας Αιγόκερου δεν είναι πολύ μεγάλη. Αυτός είναι από τη φύση του ερωτύλος και αυτό μπορεί να ραγίσει την πολύ εύθρασυτη και ζεστή καρδιά της. Εκείνη θέλει βαθιά συναισθηματικούς δεσμούς, κάτι που προκαλεί αλλεργία στο Δίδυμο. Γι 'αυτήν, σχέση σημαίνει πίστη και αφοσίωση ενώ εκείνος με την διαρκή αναζήτηση της ελευθερίας του, είναι δύσκολο να πούμε αν θα είναι σε θέση να της τη δώσει ή όχι. Η ανυπομονησία του επίσης, δεν είναι πιθανό να ταιριάξει με το χαρακτήρα της. Όμως, αυτός μπορεί να της διδάξει πώς να είναι ευέλικτη στη ζωή της και να προσαρμόζεται εύκολα στις αλλαγές."

Ε, δε θα το ρίξει η κοπέλα στα ναρκωτικά για μένα, απλά δε γίνεται :haha::haha::haha:

Ε φαντάζομαι θα το ξεπεράσει κάποια στιγμή... :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.191
Μέλη
39.273
Νεότερο μέλος
777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom