The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Βέβαια κάποτε μια παρέα σαν και τη δική μας μπορεί να έλεγε ακριβώς τα ίδια πράγματα για τον Boris Karloff ή τον Nosferatu που σήμερα θεωρούνται uber-cult.
Just a thought.

Επίσης ο Μπογδάνος είναι εμετικός από μόνος του,πόσο μάλλον όταν καλεί το Μιχαλολιάκο στην πρώτη εκπομπή του.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Μια και το ρίξατε στις ταινίες

Οι μιναρέδες της ΝΥ
ταινία με υπέροχα πλάνα απο ΝΥ και Istanbul

 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
7.015
Likes
20.222
Τρομερή φάτσα ο χειρούργος στη ταινία (είδα το τρέηλερ, καθόλου αηδιαστικό δε μου φάνηκε), αλλά I'll pass......καλτίλα είναι η ταινία, στο νετ κυκλοφορούν ένα σωρό άλλα άρρωστα και αηδίες που αυτό μπροστά τους ωχριά.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Αν διανοηθώ οτι είσαι στο Μαρόκο και ποστάρεις στο forum θα πεθάνω...:D
εμμ... να μη πεθανεις... αλλωστε λεγεται και wifi... επισης αν θες δωσε και κανα τιπ γιατι σημερα εχω εγκλωβιστει στην el jadida για δευτερη μερα και δεν υπαρχει κανενα μεσο να με παει οπουδηποτε... ασε ηρθα εντελως απροετοιμαστος
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Νομίζω πως μου χει μείνει μια μόνιμη έκφραση σιχάματος, από το πρωί που διάβασα τα Wikipedia και των 2 ταινιών... Εννοείται πως είδα και τα τρέιλερ.. Μπρρρ

Βαλιτσούλα, ηθικό δίδαγμα: ότι παρακινείς τον άλλον να μην κάνει, αυτό ακριβώς κάνει! :bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
εμμ... να μη πεθανεις... αλλωστε λεγεται και wifi... επισης αν θες δωσε και κανα τιπ γιατι σημερα εχω εγκλωβιστει στην el jadida για δευτερη μερα και δεν υπαρχει κανενα μεσο να με παει οπουδηποτε... ασε ηρθα εντελως απροετοιμαστος
Πως βρέθηκες εκεί καλέ; πωπω δυστυχώς δεν έχω πάει προς τα εκεί... και Καζαμπλάνκα έμεινα ελάχιστα...Στην Oualidia λένε οτι έχει θαλασσινά, στρείδια κτλ αλλά αν δεν έχεις μέσο πως θα κινηθείς...Δεν έχει κανένα grande taxi να πας Essaouira (είναι μακριά το ξέρω αλλά αγαπώ...) να φας τις ψαρούκλες σου και να πιεις και τις μπυρίτσες σου με θέα Ατλαντικό; Κανένα τοπικό bus δεν παίζει;
Βασικά μόνο Καζαμπλάνκα μπορείς να πας νομίζω εύκολα αν δεν έχεις ήδη πάει...
Πιες και μια Casablanca και για μας...:)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
πήγα στην Καζαμπλάνκα αλλά το τρένο προς El Jadida είναι one-way. Από δω δε πάει τίποτα. θα πρέπει λοιπόν να γυρίσω εκεί και μετά να εξορμήσω αλλού αλλά καθώς τα δρομολόγια είναι εντελώς κουφά, δε με παίρνει για πουθενά. επίσης λεωφορεία πάνε μόνο Καζαμπλάνκα (μόλις δυο δρομολόγια τη μέρα). την προοπτική ενοικίασης την αποφεύγω καθώς βλέπω πως οδηγούν και μ έχει πιάσει φοβία. θεωρώ ότι η dim kyr θα γνώριζε κάτι (όλοι μπορούμε να φανταστούμε... ξέρεις δυο ρόδες στα κωλομέρια και κάποιος να σε σπρώχνει και τέτοια σχετικά)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κρίμα βρε Σπύρο...βασικά δεν ξέρω πόσο θα κάτσεις και προφανώς είσαι για δουλειά, αλλά αν θες τη γνώμη μου να νοικιάσεις αυτοκίνητο, δε θα έχεις πρόβλημα, στο λέω εγώ που οδηγήσαμε και στον Άτλαντα και μέσα στην Καζαμπλάνκα που εκεί όντως ανέσυρα όσες προσευχές θυμόμουν...παραλιακά όμως στον Ατλαντικό δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.329
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom