The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
τελικά εμένα δε μου πολυταιριάζουν αυτές οι χώρες... για να δούμε τι έχει να μου πει κι η Fes
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ούτε εγώ γνώριζα την ύπαρξή της μέχρι τώρα....γαμώ την περιέργειά μου που διάβασα την υπόθεση και είδα και το trailer....
Συγνώμη :( Καταλαβαίνω :( Κι εγώ κάπως έτσι παρασύρθηκα, πήρα εσένα και την Ευαγγελία στο λαιμό μου.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Συγνώμη :( Καταλαβαίνω :( Κι εγώ κάπως έτσι παρασύρθηκα, πήρα εσένα και την Ευαγγελία στο λαιμό μου.
Grotesque (2009 film) - Wikipedia, the free encyclopedia
ΔΕΝ υπάρχει χειρότερο... Επειδή δεν προτείνω ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ να δει ούτε καν το trailer, παραθέτω μόνο το wikipedia... (τώρα θα μου πείτε γιατί το ποστάρω, έ μάλλον για να σας δείξω οτι υπάρχουν και (ΠΟΛΥΥ) χειρότερα...) και να φανταστείτε ότι η συγκεκριμένη έχει και το κοινό της...
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Grotesque (2009 film) - Wikipedia, the free encyclopedia
ΔΕΝ υπάρχει χειρότερο... Επειδή δεν προτείνω ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ να δει ούτε καν το trailer, παραθέτω μόνο το wikipedia... (τώρα θα μου πείτε γιατί το ποστάρω, έ μάλλον για να σας δείξω οτι υπάρχουν και (ΠΟΛΥΥ) χειρότερα...) και να φανταστείτε ότι η συγκεκριμένη έχει και το κοινό της...
Φοβάμαι και να το ανοίξω!

update: σιγά που δε θα το άνοιγα. Διάβασα την υπόθεση, εννοείται δε θα το έβλεπα ποτέ, αλλά δε μου φαίνεται τόσο άρρωστο όσο το human centipede. Η απεικόνιση βασανιστηρίων είνια χαρακτηριστικό των splatter. Το άλλο είναι άρρωστο ως σύλληψη, από αρχής ως τέλους, ακόμα και αν η ίδια η ταινία δεν έχει ούτε splatter ούτε τίποτα.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Φοβάμαι και να το ανοίξω!

update: σιγά που δε θα το άνοιγα. Διάβασα την υπόθεση, εννοείται δε θα το έβλεπα ποτέ, αλλά δε μου φαίνεται τόσο άρρωστο όσο το human centipede. Η απεικόνιση βασανιστηρίων είνια χαρακτηριστικό των splatter. Το άλλο είναι άρρωστο ως σύλληψη, από αρχής ως τέλους, ακόμα και αν η ίδια η ταινία δεν έχει ούτε splatter ούτε τίποτα.
Εμένα πάλι μου φαίνεται μια χαζη μ@λ@κια να περνάει η ώρα και ούτε να με αηδιασει δεν μπορεί. Απορώ γιατί ασχολούμαστε με ότι μπουρδα του ρθει του καθενός να γράψει/σκηνοθετήσει etc (αναφέρομαι στο human centipede). Δεν με τάραξε καθόλου, μου φάνηκε απλά μπουρδα.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εμένα πάλι μου φαίνεται μια χαζη μ@λ@κια να περνάει η ώρα και ούτε να με αηδιασει δεν μπορεί. Απορώ γιατί ασχολούμαστε με ότι μπουρδα του ρθει του καθενός να γράψει/σκηνοθετήσει etc (αναφέρομαι στο human centipede). Δεν με τάραξε καθόλου, μου φάνηκε απλά μπουρδα.
Έτσι πρέπει να το αντιμετωπίζουμε εννοείται, αλλά υπάρχουν πολλές μπούρδες οι οποίες φανερώνουν τόση αρρώστια στη σύλληψή τους και σε ενοχλεί ακριβώς αυτό: η αρρώστια, παρά η εκτέλεση. Όπως σ'αυτό το σέρβικο θρίλερ που δείχνουν βιασμό νεογέννητου.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τόσο χάλια ήταν ο Μπογδάνος απόψε; Όλο αρνητικά σχόλια διαβάζω. Το είδε κανείς;
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Έτσι πρέπει να το αντιμετωπίζουμε εννοείται, αλλά υπάρχουν πολλές μπούρδες οι οποίες φανερώνουν τόση αρρώστια στη σύλληψή τους και σε ενοχλεί ακριβώς αυτό: η αρρώστια, παρά η εκτέλεση. Όπως σ'αυτό το σέρβικο θρίλερ που δείχνουν βιασμό νεογέννητου.
Υπάρχουν περισσότερες μπούρδες σήμερα σε σχέση με το παρελθόν; Δεν νομίζω. Πάντα υπήρχαν, απλά καποια στιγμή τις κρίνουμε και προβληματιζομαστε (όπως εσύ τώρα), κάποιες άλλες στιγμές αδιαφορούμε (όπως εγώ τώρα). Και οι μπούρδες έχουν το target group τους. Αν αυτό μεγαλώνει, ναι είναι ανησυχητικό.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.329
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom