The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Προς στιγμήν με ανησύχησε η τοποθέτησή σου,σαν να το είχες δει και προσπαθούσες να μας αποτρέψεις να το κάνουμε κι εμείς.Πάλι καλά,ηρέμησα.
Όχι όχι τι να δω, είναι τόσο αποτροπιαστικό που με ωθεί να διαβάσω γι'αυτό αλλά δεν αντέχω παραπάνω. Απλώς δεν γνώριζα καν ότι υπήρχε τέτοια ταινία. Τέλος πάντων το λήγω εδώ για να μη βάλω ιδέες σε κανέναν που - σαν εμένα- δε γνώριζε την ύπαρξή της.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι την εχω δει. Δε μπορω να πω οτι μου αρεσε, αλλα δεν ηταν κι απ'τις χειροτερες. :p :p
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι την εχω δει. Δε μπορω να πω οτι μου αρεσε, αλλα δεν ηταν κι απ'τις χειροτερες. :p :p
Ωχ φοβάμαι να ρωτήσω ποια ήταν η χειρότερη..;

Μπορεί η ίδια η ταινία να μην ενοχλεί τόσο όσο το θέμα της.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
:bleh::bleh::bleh: Αστειεύομαι. Κατι τετοιες ψυχανωμαλες ταινιες τις αποφευγω για λογους ψυχικης υγειας και ηρεμιας.
Παντως εχω την εντυπωση οτι εχουν βγει κι αλλες τετοιες απαισιες χωρις να θυμαμαι συγκεκριμενα. Δε με σοκαρε η περιγραφη.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συγνώμη αλλά διάβασα το στορυ αλλα και τα reviews των θεατών και έμεινα άφωνη ! Τι σόι αρρωστημένη ταινία είναι αυτη
Εμετος
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
454
Likes
1.692
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Όχι όχι τι να δω, είναι τόσο αποτροπιαστικό που με ωθεί να διαβάσω γι'αυτό αλλά δεν αντέχω παραπάνω. Απλώς δεν γνώριζα καν ότι υπήρχε τέτοια ταινία. Τέλος πάντων το λήγω εδώ για να μη βάλω ιδέες σε κανέναν που - σαν εμένα- δε γνώριζε την ύπαρξή της.
Ούτε εγώ γνώριζα την ύπαρξή της μέχρι τώρα....γαμώ την περιέργειά μου που διάβασα την υπόθεση και είδα και το trailer....
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
H ταινία είναι τρελή καλτίλα
μόνο για τους φαν του είδους βεβαια και με την ανάλογη χιουμοριστική διαθεση κατα την προβολή
Στο paranormal activity ειχα ριξει τρομερο γελιο με τη παρεα! Βεβαια αλλους ειδους ταινια αυτη.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.341
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom