Summer vs. Winter

Καλοκαίρι ή Χειμώνας

  • Καλοκαίρι

    Votes: 83 53,5%
  • Χειμώνας

    Votes: 72 46,5%

  • Total voters
    155

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Όχι μωρέ φανεροχειμερινή είμαι αλλά αν είναι να γλιτώσουμε από τη γκρίνια, χαλάλι η ψήφος :haha:
Αγαπητή, οι γκρινιάρηδες ξέρουμε πολύ καλά που ανήκουν..
Οι καλοκαιρινοί διακρίνονται για τις χαμογελαστές και αισιόδοξες φάτσες τους! :p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.643
Likes
8.467
:haha::haha::haha: παρε την συμπαθεια σου πισω τωρα!:bleh:
δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει βρε παιδι μου το καλοκαιρι αλλα ειναι χειμερινος τυπος...., θελω να βολταρω στο κρυο, θελω το τζακακι μου, να πινω το ζεστο κρασακι μου, να τρωω τα βαρια φαγητα μου, να χουχουλιαζω και αντε παλι εξω... αλλα αν κανονισουμε ταξιδακι καλοκαιρι, δεν με χαλαει θα προσαρμοστω πολυ! ευκολα (σε συμπαθω κι εγω βρε :D)

Με συμπάθεια πάντα...:bleh::haha:... αλλά....μπορείτε εσείς όλοι οι χειμερινοί τύποι να μην ξαναδημιουργήσετε μποτιλιάρισμα στην παραλιακή και συμφόρηση στις ακτές το καλοκαίρι που τόσο πολύ δεν σας αρέσει??? :bleh: Ευχαριστώ!!! :D
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Πχ ο συγκεκριμένος κύριος συμμετείχε σε rave party,σε γνωστή παραλία πασίγνωστου νησιού,στη καθιερωμένη αυγουστιάτικη πανσεληνική παραφερνάλια...δείτε πως τον βρήκαν το πρωί...ξώκειλε στα βράχια...
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Με συμπάθεια πάντα...:bleh::haha:... αλλά....μπορείτε εσείς όλοι οι χειμερινοί τύποι να μην ξαναδημιουργήσετε μποτιλιάρισμα στην παραλιακή και συμφόρηση στις ακτές το καλοκαίρι που τόσο πολύ δεν σας αρέσει??? :bleh: Ευχαριστώ!!! :D
κι εσεις οι καλοκαιρινοί τύποι μποτιλιάρισμα στον Παρνασσό, Αγοριανη, και λοιπους χειμερινους προορισμους???? :bleh: (αν θυμασαι δεν συχναζω στα μερη σου....)
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αγαπητή, οι γκρινιάρηδες ξέρουμε πολύ καλά που ανήκουν..
Οι καλοκαιρινοί διακρίνονται για τις χαμογελαστές και αισιόδοξες φάτσες τους! :p
Ε το καλοκαίρι με τον ιδρώτα πώς θες να΄μαστε; Ενώ τώρα...μες στην καλή χαρά! :p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.643
Likes
8.467
κι εσεις οι καλοκαιρινοί τύποι μποτιλιάρισμα στον Παρνασσό, Αγοριανη, και λοιπους χειμερινους προορισμους???? :bleh: (αν θυμασαι δεν συχναζω στα μερη σου....)
Έλα να συγκρίνουμε τα μποτιλιαρίσματα αν κοτάς!!! :bleh:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Έλα να συγκρίνουμε τα μποτιλιαρίσματα αν κοτάς!!! :bleh:
κοκοκοκο...ελα να σου δειξω την χαρα της χειμωνιατικης φυσης!:D

Κοπέλα μου, χίλια χρόνια να ζήσεις! :haha:
θα ζησω βρε, που θα βρω χειροτερα??? (ε και μην μας λετε ενας τους χειμερινους μουρτζούφληδες...μια χαρα χαμογελαστα παιδια ειμαστε! :D)

Δεν σας έχει μιλήσει κανείς για το αποσμητικό??? :D:bleh:
:haha::haha: και την αποτρίχωση, θα συμπληρώσω...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ναι...γιατί περιμένουν τον χειμώνα...γκρρρρρρρ
Πλάκα μου κάνεις Δημήτριε? Χαμογελαστοί είμαστε από την φύση μας, όπως και αισιόδοξοι επίσης. Είπαμε, το καλοκαίρι είναι μέσα στην καρδιά μας...... Αν είναι να περιμέναμε χαρά από τον χειμώνα, άστα να πάνε...

Ε το καλοκαίρι με τον ιδρώτα πώς θες να΄μαστε; Ενώ τώρα...μες στην καλή χαρά! :p
Αααααα πόσες φορές θα τα πουμε για τον ιδρώτα?? Μπανάκι και αποσμητικό! Αν είσαι μπίχλας θα βρωμάς χειμωνα-καλοκαίρι, δεν έχει να λέει...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.559
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom