Γενικά SE Asia

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.460
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Γιώργο έφτασες Λάος; Να περάσεις καλά και να μας φέρεις πίσω εκείνες τις υπέροχες φωτογραφίες σου που μας ξεσηκώνουν :clap:
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
HELLO TO ALL FROM PAKSE IN LAOS...AYRIO THA PAO STA 4000 NHSAKIA..ean theleis plirofories gia visa laos kai kampotzi mporo na voithiso alla den ..... dilono tour leader...


Αυτα τα λενε πιο νωρις (και κρυφα απο babaduma!!!!!)
Να περάσεις τέλεια ......δηλωνε οτι θες δεν μας νοιαζει .....φερε φωτο και εντυπωσεις εσυ πισω και μην σε νοιαζει τιποτα.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ
 

dimpanayio

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία,γη του Πυρός,Αν
Αγαπητέ ELGEO τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στον ταλαιπωρημενο λαό της ΝΑ ασίας να περνας καλά, τα μάτια σου 14 και σε περιμένουμε για πολλές διηγήσεις.:p:p:p:p:p:p
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
733
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
KALIMERA .eimai sto nisi DONKHONE se ena apo ta onomazomena 4000 nisia..edo o hronos stamata ...kai gia enimerosi to kouklistiko domatio me tin kounoupiera epano ston potamo me 5 euro...filakia ...neotera otan epistepso 6 martiou ...giorgos:clap:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Να περνας καλα και σε περιμενουμε ανυπομονα με ιστορια βεβαια!!!:clap::clap::clap:
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
80
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Παιδια να κανω μια ερωτηση!
Σχετικα με τη βιετναμεζικη βιζα, διαβαζω στο site της πρεσβειας του Βιετναμ στην Ταυλανδη τα εξης που χρειαζονται: (Vietnam Embassy in Thailand - Instructions for visa application)

-- a. The original PASSPORT with blank pages for visa stamp. The expiry date of the passport should not be earlier than 3 months since the date of departure from Vietnam.
-- b. One completed application form.
-- c. Two passport-size photographs: one is stapled or glued firmly to the application form.
-- d. Approval from Immigration Authority or Ministry of Foreign Affairs of Vietnam.
-- e. Visa fee (Visa fee should be paid in Thai Baht by cash; Holders of Diplomatic Passports and members of Diplomatic or Consular Missions who are going on their official missions are exempted from visa fees – this practice is subject to reciprocal treatments between Vietnam and concerned Countries; For update of fee information, please contact the Visa Section of the Embassy).


Kαι ερωτω..Τι σκα.. ειναι το d ??????;)
Μπορει να μου εξηγησει καποιος??
Τhanks!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Σημαίνει οτι να έχει γίνει αποδοχη της επίσκεψής σου απο το αντίστοιχο υπουργείο για ξένους του vietnam.
εμείς στείλαμε τοτε τα στοιχεία μας σε ένα πρακτορείο μεσω myanmar και το κανόνισαν εκείνοι.ειναι εντελώς τυπικό βέβαια αλλα νομίζω αναγκαίο!
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
80
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Σημαίνει οτι να έχει γίνει αποδοχη της επίσκεψής σου απο το αντίστοιχο υπουργείο για ξένους του vietnam.
εμείς στείλαμε τοτε τα στοιχεία μας σε ένα πρακτορείο μεσω myanmar και το κανόνισαν εκείνοι.ειναι εντελώς τυπικό βέβαια αλλα νομίζω αναγκαίο!
Δηλαδη για να καταλαβω δεν μπορω να παω στη πρεσβεια στη Μπανκογκ να δωσω την αιτηση της βιζας δυο φωτογραφιες και τα λεφτα μου και να την παρω μετα απο 4 μερες????Πρεπει να κανω και κατι αλλο?
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
80
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Μηπως εχει κανενας αποψη για τα γεγονοτα των τελευταιων ημερων στη Μπανγκοκ?Παραμενει ασφαλης η πολη γενικα η οπου φυγει φυγει?Θα μου πεις οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα..Αλλα μηπως ξερει κανενας?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.008
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom