OΣΕ, το φαινόμενο :-(

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ναι, έχεις δίκιο. Αφού να σκεφτείς, μετά το μέιλ που έλαβα, όταν ξαναέκλεισα εισιτήρια και δεν έλαβα τίποτα νόμιζα πως είχα κάνει λάθος τα στοιχεία μου.

Ε, αφού γράφουν ότι εστάλη ένα επικυρωτικό email, μένεις ήσυχος ότι θα έχεις το εισιτήριο όποτε θελήσεις. Αλλά, ... ο τίτλος του τόπικ το λέει πολύ καθαρά: ΤΟ φαινόμενο...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ναι, έχεις δίκιο. Αφού να σκεφτείς, μετά το μέιλ που έλαβα, όταν ξαναέκλεισα εισιτήρια και δεν έλαβα τίποτα νόμιζα πως είχα κάνει λάθος τα στοιχεία μου.

Ε, αφού γράφουν ότι εστάλη ένα επικυρωτικό email, μένεις ήσυχος ότι θα έχεις το εισιτήριο όποτε θελήσεις. Αλλά, ... ο τίτλος του τόπικ το λέει πολύ καθαρά: ΤΟ φαινόμενο...
τουλαχιστον να σου εδινε τη δυνατοτητα να ανακτησεις τον αριθμο εισιτηριου με καποιο απο τα στοιχεια που γνωριζεις.....π.χ ονομα κατοχου καρτας /ονομα κρατησης, ε-μαιλ, οχι με αυτο που δε γνωριζεις σιγουρα και ειναι ο λογος που το εκτυπωνεις!!!!!!!!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
τελικα εβγαλα ακρη με τα εισιτηρια, παρεπιμπτοντως μου απαντησαν και στο μαιλ παραπονων οτι το μαιλ ειναι ενημερωτικο και δεν ερχεται παντα...Πηρα τηλ στο 14511 και μου εδωσαν τους αριθμους....τελος καλο ολα καλα
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.460
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
ΤΡΑΙΝΟ-ΤΑΞΙ: Η νέα υπηρεσία της ΤΡΑΙΝΟΣΕ στους επιβάτες της

Την ερχόμενη Τετάρτη η ΤΡΑΙΝΟΣΕ ξεκινάει τη νέα υπηρεσία που προσφέρει στους επιβάτες της, με την ονομασία Τραίνο – Ταξί. Η έναρξη της πιλοτικής λειτουργίας εφαρμόζεται για τέσσερις (4) μήνες στην πόλη της Θεσσαλονίκης και στην ευρύτερη περιοχή αυτής, σε συνεργασία με την εταιρεία ΕΥΡΩΤΑΞΙ και αργότερα θα επεκταθεί και με άλλες εταιρείες ταξί που διαθέτουν κατάλληλα μηχανογραφικά συστήματα, ανάλογα με την ανταπόκριση του επιβατικού κοινού.

Οι επιβάτες της ΤΡΑΙΝΟΣΕ με προορισμό τη Θεσσαλονίκη θα μπορούν μέσω των εκδοτηρίων εισιτηρίων να εξασφαλίζουν προνομιακό κουπόνι συνδυασμένης μετακίνησης τραίνο - ταξί, με σημαντικές εκπτώσεις που φτάνουν το 15%, για μεταφορά από το σταθμό της Θεσσαλονίκης στην περιοχή της επιλογής τους, εντός της πόλης.

Thestival - ΤΡΑΙΝΟ-ΤΑΞΙ: Η νέα υπηρεσία της ΤΡΑΙΝΟΣΕ στους επιβάτες της
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.432
Likes
7.541
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
εύγε στον εθνικό μας σιδηροδρομικό μεταφορέα

στα πρότυπα του βιενεζικου CAT

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Travel stories
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.432
Likes
7.541
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.783
Likes
17.789

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Σύγκρουση τρένων στο Μενίδι.Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά έχω τη διαίσθηση ότι δε θα είναι το τελευταίο ατύχημα με τρένο στην Ελλάδα.
Nooz.gr : Σύγκρουση τρένων στο Μενίδι
Νομίζω τα μεγαλοποιείς. Σίγουρα δεν θα είναι το τελευταίο ατυχημα στην Ελλάδα. Ατυχήματα με τραίνα συμβαίνουν τακτικά, σε όλα τον κόσμο όπως και με αυτοκίνητα, πλοια και αεροπλάνα.
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
244
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Νομίζω τα μεγαλοποιείς. Σίγουρα δεν θα είναι το τελευταίο ατυχημα στην Ελλάδα. Ατυχήματα με τραίνα συμβαίνουν τακτικά, σε όλα τον κόσμο όπως και με αυτοκίνητα, πλοια και αεροπλάνα.
Καμία αντίρριση αν εσύ εμπιστεύεσαι τον ΟΣΕ για να ταξιδέψεις πήγαινε με τον ΟΣΕ, εγώ δεν τον εμπιστεύομαι.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.463
Likes
2.412
Η γενικότερη απαξίωση του OΣΕ (και όχι αυτή από τον παραπάνω χρήστη) είναι πολύ πιθανόν να έχει σαν στόχο την ιδιωτικοποίηση του για πολύ λίγα χρήματα.Aν έχετε χρόνο κάποια στιγμή και σας ενδιαφέρει δείτε και αυτό το σχετικό ντοκιμαντέρ
CATASTROIKA

Προσωπικά πάντως τον εμπιστεύομαι τον ΟΣΕ πολύ περισσότερο από το κτελ η ένα αυτοκίνητο(στο θέμα ασφάλειας).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.024
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom