Alpha bank bonus

I love NY

Member
Μηνύματα
62
Likes
66
Επόμενο Ταξίδι
new york-montreal ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υόρκη-Καλιφόρνια οδικώς
Τηλεόραση ναι ναι

Εγω τηλεόραση πήρα ναι .Φαντάζομαι και ο @psilosgeo . Οχι δεν πήρα ούτε πόντους ούτε τίποτα .Οπως και στο κλιματιστικο που αγορασα μετα απο τηλεφωνα στην τραπεζα και αιτήσεις μπήκαν στον λογαριασμό μου οι πόντοι.
Επειδή δεν είχα δει ότι θα έμπαιναν στις 5/7,πήρα και τους ενόχλησα, μου είπαν για τις 5 του μήνα και ΑΝ δεν έμπαιναν να τους ξαναενοχλήσω. Κάποιοι ξεφεύγουν από το σύστημα και χρειάζεται χειροκίνητη εργασία 😁
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.027
Likes
20.253
Ούτε εγώ έχω πάρει ακόμα τους πόντους από την αγορά κλιματιστικού. Ήταν η πρώτη φορά που συνέβη και ακόμα αναμένω από την αλφα.
 

croce

Member
Μηνύματα
237
Likes
447
Κερδίστε 50.000 Bonus πόντους και δωροεπιταγή με νέο λογαριασμό σύνταξης-μισθοδοσίας online

Αποκτήστε νέο λογαριασμό Alpha Μισθοδοσία για τη σύνταξή-μισθοδοσία σας έως 31.08.2024, από το κινητό σας με myAlpha Mobile ή τον υπολογιστή σας με myAlpha Web, και κερδίστε διπλά:

  • 50.000 Bonus πόντους στον Bonus λογαριασμό σας, εφόσον έχετε 1 ενεργή κάρτα Bonus.
  • 1 δωροεπιταγή 50€ από το Πλαίσιο.
Έτσι κάπως , μας κατάντησαν οικονομικούς μετανάστες .
Κάθε χρόνο , μετακομίζουμε από την ΕUROBANK στην ALPHA και τούμπαλιν.
 
Last edited:

evi01

Member
Μηνύματα
1.119
Likes
1.839
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Κερδίστε 50.000 Bonus πόντους και δωροεπιταγή με νέο λογαριασμό σύνταξης-μισθοδοσίας online

Αποκτήστε νέο λογαριασμό Alpha Μισθοδοσία για τη σύνταξή-μισθοδοσία σας έως 31.08.2024, από το κινητό σας με myAlpha Mobile ή τον υπολογιστή σας με myAlpha Web, και κερδίστε διπλά:

  • 50.000 Bonus πόντους στον Bonus λογαριασμό σας, εφόσον έχετε 1 ενεργή κάρτα Bonus.
  • 1 δωροεπιταγή 50€ από το Πλαίσιο.
Έτσι κάπως , μας κατάντησαν οικονομικούς μετανάστες .
Κάθε χρόνο , μετακομίζουμε από την ΕUROBANK στην ALPHA και τούμπαλιν.
Οι 50.000 bonus πόντοι, φαντάζομαι δεν μετατρέπονται σε μίλια...
 

pan82

Member
Μηνύματα
721
Likes
918
Αλλαξε η αναλογια μετατροπης bonus σε κουπονι Aegean. Τωρα με 24 000 bonus (απο 30.000) παιρνεις κουπονι εκπτωσης 60 ευρω. Μια χαρα για last minute εφοσον δεν βρισκεις δωρεαν εισιτηριο. Εννοειται οτι αλλαξε σε ολα τα κουπονια και βλεπω και 48.000 bonus για 120 ευρω κλπ.
Πάει και αυτή η προσφορά πήγε πάλι 30000 πόντους και 60€ η αναλογία και το μεγάλο κουπόνι των 120€ εξαφανίστηκε...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.751
Likes
44.253
Πάει και αυτή η προσφορά πήγε πάλι 30000 πόντους και 60€ η αναλογία και το μεγάλο κουπόνι των 120€ εξαφανίστηκε...
Εχω καταφερει να εξαργυρωσω σε δωρεαν εισιτηρια και φυσικα ασταματητα ΙΚΕΑ που ειναι καλη η αναλογια. Δεν πειραζει.
 

pan82

Member
Μηνύματα
721
Likes
918
Εχω καταφερει να εξαργυρωσω σε δωρεαν εισιτηρια και φυσικα ασταματητα ΙΚΕΑ που ειναι καλη η αναλογια. Δεν πειραζει.
Eγώ πάνω που θα εξαργύρωνα την 120άρα μου πήραν τη μπουκιά από το στόμα κυριολεκτικά :oops:
Αντικατέστησα κι εγώ χθες ένα εισιτήριο για Δουβλίνο που το είχα με μίλια σε πόντους αφού τελικά μου περίσσευαν να το ήξερα να το έκανα όταν είχε τη προσφορά με τους μισούς.
 

giota235

Member
Μηνύματα
214
Likes
476
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.576
Μηνύματα
901.970
Μέλη
39.314
Νεότερο μέλος
SACHRYSA12HRY

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom