ενοικιαση αυτοκινητου με easy jet!

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
τριγωνο (οχι πανοραματος)
:haha::haha::haha::haha::haha:χι!χι!

ευχαριστω πολυ πολυ πολυ πολυ.. νομιζω οτι καταλαβα:clap::clap:.
 

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
3. καποιοι μεσολαβητες οπως λες και εσυ οπως μου φαινεται ειναι η autoeurope εχουν ενα πακετο all incl. Σε αυτο δινεις κατι παραπανω μαλλον αυτο που λες τα 250 Ευρω, αλλα σε καλυπτουν σε ΟΛΑ αν θυμαμαι καλα....και τζαμια και απο κατω το αμαξωμα, ακομα και αν χασεις κλειδια σε καποιες περιπτωσεις (το γελας αλλα χρεωνουν καπου 250 ευρω οι εταιρειες για αντικατασταση)...Αλλα καποιες τετοιες εταιρειες μεσολαβητες εχουν το εξης: εσυ εισαι υποχρεος πχ στην Europcar ως 800. Η Europcar στα δεσμευει στην πιστωτικη. Αν γινει κατι σου λεει η Europcar : πληρωνεις 500 για το τζαμι. Τα κραταει απο την καρτα, παιρνεις τα 300 πισω, αλλα επειδη ειχες all incl που λες, μετα τα παιρνεις τα 500 πισω απο τον μεσολαβητη...ως επι το πλειστον ετσι γινεται με αυτο τo all incl που λες...
πολυ κατατοπιστικό ετσι οπως το εγραψες,να σαι καλα.
αλλα εχω κ εγω μια απορεια.
στο σαιτ της autoeurope λεει
''Εάν έχετε κάνει κράτηση με το προιόν της Auto Europe που συμπεριλαμβάνει την αποζημίωση, η Auto Europe θα σας επιστρέψει υπό ορισμένες προυποθέσεις, το ποσό που καταβάλατε στον ιδιοκτήτη. Λόγω αυτού δεν πρέπει εσείς την στιγμή της κράτησης να κλείσετε κάποια ανάλογη ασφάλεια.''
δηλαδη,τι εννοει?απο την εταιρια που θα το νοικιασουμε να μην υπογραψουμε ΚΑΝΕΝΑ ειδους χαρτι για ασφαλεια????θα ειναι ακυρη η δικια τους??

ααα εχω κ αλλη μια,περισσοτερο σαν ερωτηση κρισεως :)
θα παω μοναχο 25-31 οκτωμβριου.ο νομος τους λεει οτι θελω λαστιχα χειμερινα απο νοεμβριο.αλλα για λογους ασφαλειας λες να ζητησω και τοτε που θα παω??με εχει ψιλωαγχωσει και αυτο το θεμα?ή μηπως παιζει η περιπτωση να τα εχουν ετσι κ αλλιως πανω (οπως διαβασα αλλου)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.568
Μηνύματα
901.670
Μέλη
39.309
Νεότερο μέλος
EvKal

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom