Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Σου εχω εμπιστοσυνη....Θα την βρεις την ακρη!!!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Σου εχω εμπιστοσυνη....Θα την βρεις την ακρη!!!!!
Σιγουρα θα βρω την ακρη ειμαι Λιονταρακι στο ζωδιο και εχω πεισμα....εσυ τις αντοχες σου τις εχεις μετρησει ?????
Μην ακουσουμε σεναρια τυπου...ειδα τον ουρανο σφοντίλι......τα εχω φτισει απο τη κουραση.....που βρεθηκα στην εξορια......θα σουβλισω αυτον που μου συστησε τη Ζακρο.....τι αμαρτιες εκανα και τις πληρωνω τωρα !!!!

Κομένα Νικολα :haha::haha::haha:
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Οχι δεν θα τα ακουσεις..γενικα μου αρεσει η ησυχια στις διακοπες!!!Αλλωστε εχω επιλογες...Αν βαρεθω θα ειμαι καθε μερα Ρεθυμνο για ρακομελα....ετσι οπως το θετεις.....κομμενα-κομμενα!!!χαχα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.604
Likes
29.833
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εχω χαθεί λίγο σ' αυτό το thread - Αν το θέμα έχει αλλάξει και τώρα κανονίζετε συνάντηση για Ηράκλειο μέσα στον Αύγουστο, ενδέχεται να μπορώ κι εγώ - αλλά δεν ξέρω ακόμα πότε θα βρίσκομαι στο νησί. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είμαι χωρίς μεταφορικό μέσο.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Εχω χαθεί λίγο σ' αυτό το thread - Αν το θέμα έχει αλλάξει και τώρα κανονίζετε συνάντηση για Ηράκλειο μέσα στον Αύγουστο, ενδέχεται να μπορώ κι εγώ - αλλά δεν ξέρω ακόμα πότε θα βρίσκομαι στο νησί. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είμαι χωρίς μεταφορικό μέσο.
Taver που χαθηκες???....στη πρωτη γραμμη επρεπε να βρισκεσαι ελεω καταγωγης...
Μη μας χαλας και το τοπικ τωρα που βρηκαμε τη σειρα μας ??? Ο τιτλος ειναι ξεκαθαρος Χανια ....ολιγοημερες διακοπες αφου ο driver θα κανει το γυρο του νησιου.....μεσα στο θεμα ειναι .....
Αυγουστο θα εισαι Κρητη.????...πηγαινοντας στο χωριο μου περναω απο το δικο σου..οποτε θα σου δωσω σημα.....

Τωρα παιδια για το Μπαλι Ρεθυμνου εγραψα......απο συνωνυμια εγινε μπλε....και μπερδευτηκε με τη Μπαλι της Ινδονησιας ....μη παρεξηγηθω τωρα....:roll::roll:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ο.κ αν κανονισουμε στη Ινδονησια το RDV η μονη σιγουρη θα εισαι εσυ !!!!!!!! χωρις παρεα βεβαια:clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.747
Likes
6.496
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
..εχει μελτεμακια το διαστημα αυτο?Και ποσο επηρεαζουν το συγκεκριμενο μερος???

Mελτεμάκια; χμ! μελτεμάρες driver, από Σητεία και μετά γίνεται χαλασμός από το αέρα.
έχε υπ' όψιν όμως μια παραλία που λέγεται "Κουρεμένος". περίππου στη μέση των ανατολικών παραλίων, θα δεις σίγουρα πινακίδα. Είναι μεγάλη παραλία, στο ένα μέρος της δεν έχει κύμα,
αλλά στο άλλο μισό έχει πάντα κύματα. εκεί μαζέυονται απ' όλη την Ευρώπη οι αθλητες της ιστιοσανίδας, που με τα τροχόσπιτα και τις σκηνές σχηματίζουν μια ολόκληρη πόλη.
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Με τσακισες....!!!!
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Σιχαινομαι την πολυκοσμια στις διακοπες και ιδιαιτερα οταν αυτη κουβαλαει και ιστιοσανιδες μαζι της....!!!!
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Συμφωνω απολυτα μ'αυτο που λες, γιαυτο και επιλεγω τετοια μερη οσο μπορω απομακρυσμενα και με περισσοτερη ησυχια....οπως λεει και το rethimno "εξορια".
Πειτε μου για το νησακι απεναντι....Χρυση αν δεν κανω λαθος....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.857
Μέλη
39.285
Νεότερο μέλος
alex1260

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom