Χανιά... ολιγοημερες διακοπές

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
manolism σε ευχαριστω και εσενα για τις συμβουλες σου, rethimno τα λογια περιτευουν για σενα!!!Παρακληση και απο την πλευρα μου, τσεκαρετε τις ημερομηνιες που ειπε η renata για το γλεντακι μας.Εγω οποτε θελετε απο 15 εως 19/8 μπορω..αλλωστε διακοπες θα ειμαι!!!!Its up to you....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
manolism σε ευχαριστω και εσενα για τις συμβουλες σου, rethimno τα λογια περιτευουν για σενα!!!Παρακληση και απο την πλευρα μου, τσεκαρετε τις ημερομηνιες που ειπε η renata για το γλεντακι μας.Εγω οποτε θελετε απο 15 εως 19/8 μπορω..αλλωστε διακοπες θα ειμαι!!!!Its up to you....
Ειναι προσωπικη ευχαριστηση σε εμενα , σιγουρα και στο Μανωλη, οπως και στα αλλα παιδια που δωσαμε πληροφοριες οπως μπορεσε ο καθενας......δεν νομιζω οτι κανεις θα αδιαφορουσε επιδεικτηκα σε μια τετοια προσκληση....

Το παρτακι σιγουρα θα γινει και το λογο εχει η renata επειδη θα ταξιδεψει αυτες τις μερες..αλλωστε εχουμε αρκετο χρονο μπροστα μας ... εχω παρει pm απο αλλους Κρητικους που ειναι στο φορουμ αν τυχει τετοια συναντηση να τους ενημερωσω...ασε να φτιαξω το πλανο....να ενημερωσω και τους αλλους......
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.434
Likes
7.543
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αν μας βρείτε κ καμιά φτηνή πτήση για το νησί σας,
πεταγόμαστε για γουικεντ!
:cool:;)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
αν μας βρείτε κ καμιά φτηνή πτήση για το νησί σας,
πεταγόμαστε για γουικεντ!
:cool:;)
Θανο απο καρδιας να ξερεις οτι θα χαρω πολυ να εισαι μαζι μας, οπως και αλλα παιδια του φορουμ...και επειδη η απαντηση ηρθε αποτομα κατσε να δω τις οικονομικες πτησης της αθενς
αληθεια απο που ερχεσαι ????
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
δεν νομιζω οτι κανεις θα αδιαφορουσε επιδεικτηκα σε μια τετοια προσκληση....
οχι βεβαια, αρκει να βολευουν οι μερες γιατι το καλοκαιρι ειναι φουλ στις υποχρεωσεις και σε δουλεια!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
οχι βεβαια, αρκει να βολευουν οι μερες γιατι το καλοκαιρι ειναι φουλ στις υποχρεωσεις και σε δουλεια!!!

Ο.κ Εφακι σιγουρα η συναντηση θα ειναι Σ/Κ για να ειμαστε σιγουροι....και φυσικο ειναι να μην κανονισουμε απο τωρα...εχουμε χρονο μπροστα μας
 

manolism

Member
Μηνύματα
391
Likes
1.864
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ειναι προσωπικη ευχαριστηση σε εμενα , σιγουρα και στο Μανωλη, οπως και στα αλλα παιδια που δωσαμε πληροφοριες οπως μπορεσε ο καθενας......δεν νομιζω οτι κανεις θα αδιαφορουσε επιδεικτηκα σε μια τετοια προσκληση....
Συμφωνω με την Ευη!! Ολοι ειμαστε εδω για να βοηθαει ο ενας τον αλλο και να περναμε οσο γινεται καλυτερα στις διακοπες μας με τις πληροφοριες που μαθαινουμε απο τους συνταξιδιωτες μας!! Καλα να περασεις στις διακοπες σου driver01!! ;)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
http://www.makrys-gialos.gr/view_sub_areas.php?sub_area_id=133100502&lang=gr

driver σου στελνω ενα λινκ απο το Μακρυ Γιαλο εχει καποιες ενδιαφερουσες προτασεις ...προσωπικα δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει τα καλλιτερα

http://www.greekhotel.com/crete/lasithi/agios-nikolaos/photos/home-gr.htm

Αλλο ενα λινκ απο τη πολη του Αγιου Νικολαου και τις παραλιες του
drive ανοιξε το δευτερο λινκ που σου εδωσα και κανε κλικ στα ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΑ θα δεις τη λιμνη του Αγιου Νικολαου μια πανοραμικη αποψη
Οταν φθασεις πανω στη μικρη γεφυρα οπως βλεπεις τη λιμνη, απεναντι σου ακριβως ειναι μια καφετερεια που λεγεται ΜΙΓΟΜΗΣ η καλλιτερη σοκολατα που ηπιες ποτε, και η καλλιτερη θεα της πολης, θα πας περιμετρικα της λιμνης και στο τερμα θα δεις κατι σκαλακια θα τα ανεβεις και σε βγαζουν στη καφετερεια...

Για φαγητο μεσα στη πολη πηγαινε στη Κιτροπλατεια εχεις πολλες επιλογες θεα θαλασσα και καλο φαγητο να αποφυγεις τη λιμνη γιατι ειναι καθαρα τουριστικα τα εστιατορεια της.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
στην συναντηση μην με ξαχασετε εμενα!!!!
θα προσπαθησω να ερθω!ελπιζω να μην με χωσουν........
νομιζω οτι ο driver01 θα εχει πολλα πραγμτα να κανει!
και γω οτι χρειαστεις εδω ειμαι για βοηθεια!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλε κι εγω τι θα κανω??? εναν εναν θα σας συναντω???? ααα, δεν μου τα λετε καλα...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
στην συναντηση μην με ξαχασετε εμενα!!!!
θα προσπαθησω να ερθω!ελπιζω να μην με χωσουν........
νομιζω οτι ο driver01 θα εχει πολλα πραγμτα να κανει!
και γω οτι χρειαστεις εδω ειμαι για βοηθεια!

Oxι δεν προκειται να σε αφησουμε απ' εξω εξαλου υπαρχει και η σειρα Ευα, Ευη, Εφη, Εμη προς το παρον.....xωρια τους ανδρες....και τα υπολοιπα κοριτσια ????
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
χαχαχαχ θα μαζευτουμε μπολικοι......
παρτυ θα κανουμε!!!
εγω λεω το μερος συναντησης να ειναι καπου μετα το ρεθυμνο προς ηρακλειο που να μοιρασουμε ολοι το δρομο.ε?τι λετε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.858
Μέλη
39.285
Νεότερο μέλος
alex1260

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom