Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Κι ένα μερακλαντάν ζειμπέκικο για το Malysaki μας:clap:
Ε καλά ζεϊμπέκικα θα παίξει έτσι κι αλλιώς και το Malysaki θα χορέψει επίσης έτσι κι αλλιώς! :clap:

Anny... Σε πάω!!!!!!
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
υ.γ. Παναγιώτα μου εσύ που είσαι τόσο άψογη διοργανώτρια μπορείς να κανονίσεις να παίξει για κανά μισάωρο ηλεκτρονική μουσική για χατήρι της Vario και της Κλεοπάτρας?? Και καμιά δυο ώρες λάτιν για μένα, την Άρια και το Glossoli? (όχι δεν κλέβω:bleh:)
Μέσα σε όλα....αλλά και παραδοσιακά παιδιά...μη ξεχνάμε τις ρίζες μας ;)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μέσα σε όλα....αλλά και παραδοσιακά παιδιά...μη ξεχνάμε τις ρίζες μας ;)
έναν τσάμικο, για το Σνούπυ μας τότε, μαζί με το γιόκα μου, να σας απολαύσουμε και να σας χειροκροτήσουμε ! :lol:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
εννοείται παιγμένο στο πιάνο από τον Αντώνη... ακούς καλλιτέχνη;; να βρεις και τη παρτιτουρα της Ιτιάς. Αντε γιατί χαλάρωσα τα λουριά και τις οίδε πού σουρτουκεύεις
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.446
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αναρωτιέμαι με αυτά που γράφετε μήπως τελικά η λάιβ μουσική είμαστε εμείς και δεν το ξέρουμε :D
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
τσαμικο απο πιανο!!!! αρχιζω και φοβαμαι το τι θα γινει στη συναντηση ρε παιδια.....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.281
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
καλα το μαγαζι....το λυπαμαι!!!! ελπιζω να μην εχει αλλους πελατες γιατι αυτους τους λυπαμαι ακομα περισσοτερο.....
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Αναρωτιέμαι με αυτά που γράφετε μήπως τελικά η λάιβ μουσική είμαστε εμείς και δεν το ξέρουμε :D
εσύ κάτι ξέρεις....:D



(συγνώμη για τον ενικό, αφεντικό...:lol:)
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
έναν τσάμικο, για το Σνούπυ μας τότε, μαζί με το γιόκα μου, να σας απολαύσουμε και να σας χειροκροτήσουμε ! :lol:
Τσάμικο....ααααχ! Είναι ο μοναδικός χορός που δεν μου αρέσει. Κάτι από Ήπειρο, από Μακεδονία ή Θράκη?
Αλλά αφού ο Αντώνης είναι στα πλήκτρα, και αφού είναι και από νησί το παλικάρι, τότε και τα νησιώτικα μια χαρά θα είναι:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.349
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom