Συνάντηση γερμανόφιλων!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εδω ειμαι και εγω!!!θελω να πω με την σειρα μου ποσο χαρηκα που σας γνωρισα και ποσο μου αρεσε η παρεα σας!!!το φαγητο εννοειται οτι ηταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ και ο χωρος πολυ παρειστικος και φιλικος.Επισης θα ηθελα να επισημανω οτι σε λιγες ωρες γυριζει ο thanosth Θεσ/νικη και υποσχεται πολλες φωτογραφικες εκπληξεις που θα συζητηθουν:clap::clap::clap:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Από χθες φωτο ακούω και φώτο δε βλέπω. Αφήστε που όλοι λέτε, πόσο καλά περάσατε και πόσο χαρήκατε.
Ως ιδρυτής περιμένω πλήρη αναφορά από τον καθένα σας.:haha::haha::haha:
Άντε ακόμη δε χωνέψατε;:bleh:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλέ τι άλλο να σας πούμε..??

λοιπόν θα σταθώ σε κάτι που ανέφερε και η λατίνα νομίζω.. για την ιδέα της πηνελόπης να συνεχίσουμε τις θεματικές βραδιές σε άλλο διεθνές εστιατόριο (άλλης κουζίνας... :cool:)

δε λέω ακόμη ποιο... ας το αποκαλύψει η πηνελόπη όταν προγραμματιστεί.. :p ετσι κι αλλιως θα βγουμε εκτος θεματος group... :rolleyes:

νομίζω είναι φοβερή ιδέα αυτή, να κάνουμε συναντήσεις κάθε φορά σε ένα εστιατόριο μίας διαφορετικής κουζίνας-χώρας.. (το μυαλό μας όλο στο φαγητο πια.. γκουχου.. :D)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
συμφωνω απολυτα chrikky!!!! Δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να ταξιδευεις μεσα απο την γευση!!! ετσι για να ειναι σε εγρηγορση ολες οι αισθησεις !!!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.430
Likes
7.529
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
καλως σας ξαναβρίσκω,,,
ονλάιν αυτή τη φορά!!!

μια ζωή τελευταίος κ καταιδρωμένος!!!:haha:

θα αρχίζω με φωτορεπορτάζ απο το τέλος:
με τα επιδόρπια :haha::clap::

, aimg5.imageshack.us_img5_3325_dsc045552521129.jpg
,

θα μιλησω τηλεγραφικά:
---ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αγαπητές τραβελτορίτισσες κ τραβελστορίτες για την υπέροχη παρέα που ησασταν αλλα κ την υπομονή που επιδείξατε να με περιμένετε για την 2ωρη καθυστερημένη μου αφιξη στο Ritterburg!
--- Spätzle και η Paulaner Weissbier με αποζημίωσαν στο έπακρο
--- ευχαριστώ κ τον ΔΕΦ για το μικρό τραβεσλστορίτικο σουβενίρ που σήμερα(χθες) εκανε την παρθενική του εμφάνιση στους δρομους κ στους βράχους της Αττικής!;)
aimg5.imageshack.us_img5_5454_dsc045514120822.th.jpg aimg10.imageshack.us_img10_9425_dscn2994640x480.th.jpg

αυτά εντελώς τηλεγραφικά για αρχή!!!

Η συνέχεια από αυριο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μμμ και ειναι η ωρα δυσκολη!!!! θα ηθελα να σημειωσω οτι τα εν λογω γλυκισματα ηταν κερασμενα απο τον κυριο Αργυρη(ιδιοκτητη του ritterburg) ο οποιος ειχε την καλοσυνη να καθισει μαζι μας και να μας διηγηθει την ιστορια του μαγαζιου,αλλα και την ιστορια του ιδιου του ονοματος:clap::clap:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
μμμ και ειναι η ωρα δυσκολη!!!! θα ηθελα να σημειωσω οτι τα εν λογω γλυκισματα ηταν κερασμενα απο τον κυριο Αργυρη(ιδιοκτητη του ritterburg) ο οποιος ειχε την καλοσυνη να καθισει μαζι μας και να μας διηγηθει την ιστορια του μαγαζιου,αλλα και την ιστορια του ιδιου του ονοματος:clap::clap:
την οποια ιστορια του μαγαζιου εγω(οπως και πολλοι αλλοι που καθοντουσταν κοντα μου)
λογω αποστασης δεν την ακουσα!!οποιος μπορει λοιπον, ας ριξει μια επαναληψη!!
τα γλυκα εξαιρετικα!!ευχαριστουμε κυριε αργυρη!!!

θανο, καλη ξεκουραση(την δικαιουσαι αλλωστε)!!!χαιρομαστε πολυ που περασες καλα!!!

βρε δωροθεα που ειναι οι φωτογραφιες????ποσο ρετους τους κανεις πια???:haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
παρακαλω την chrikky και την δωροθεα που καθονταν διπλα στον κο Αργυρη να μαςγραψουν την ιστορια..... ισως την περιλαβει η δωροθεα στο ποστ με τις φωτος
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.430
Likes
7.529
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ελπίζω την ιστορία να μας την διηγηθείς καποια στιγμή του μαγαζιού.
Ξερω μονο οτι Ριτερ ισον ιππότης και μπουργκ ισον φρουριο-κάστρο!:roll:
aimg12.imageshack.us_img12_5980_dsc045573773147.jpg
, aimg13.imageshack.us_img13_3134_dsc045563769265.jpg
 

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.039
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ζηλεψα τωρα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom