Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pan82

Member
Μηνύματα
678
Likes
843
δε θελω να διαγραφει η καρτα και ακυρωθει θελω να μπει στη φορμα της ΔΕΗ που δικαιουμε 2500 ποντους (επι δυο ακινητα) στην δικη μου καρτα που εχω ηδη στην φορμα!

για να γινω κατανοητος πιο πολυ ζηταω τροπο να δηλωσω καρτα miles and bonus στο λινκ της ΔΕΗ 2 ακινητα λαμβανοντας προσωπικα 2500 Χ 2 ποντους απο τα σπιτια των γονιων μιας κι δεν εχουν καρτα miles !
oμολογώ ότι δε κατάλαβα τι ακριβώς θες...
Αν έχει άλλη κάρτα πας απλά και πατάς αλλαγή κάρτας και βάζεις τη δικιά σου
Αν η δικιά σου είναι συνδεδεμένη ήδη σε άλλο mydei θα πρέπει να βάλεις μια άλλη κάρτα εκεί για αποδεσμευθεί η δική σου και να τη βάλεις στους γονείς σου.
Αν ρωτάς γενικά αν μπορείς επειδή δεν είναι στο όνομα σου ναι μπορείς, είναι αδιάφορο το όνομα, έχω πάρει τα 2500+500+500+500 απο τουλάχιστον 5-6 διαφορετικους λογαριασμούς mydei συγγενών και φίλων που δε τους ενδιέφεραν τα μιλιά και ακόμα και από επαγγελματκό στο όνομα της εταιρείς (7500 μίλια) απλά θέλει κόπο με τις τράμπες των καρτών
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
527
Likes
868
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
oμολογώ ότι δε κατάλαβα τι ακριβώς θες...
Αν έχει άλλη κάρτα πας απλά και πατάς αλλαγή κάρτας και βάζεις τη δικιά σου
Αν η δικιά σου είναι συνδεδεμένη ήδη σε άλλο mydei θα πρέπει να βάλεις μια άλλη κάρτα εκεί για αποδεσμευθεί η δική σου και να τη βάλεις στους γονείς σου.
Αν ρωτάς γενικά αν μπορείς επειδή δεν είναι στο όνομα σου ναι μπορείς, είναι αδιάφορο το όνομα, έχω πάρει τα 2500+500+500+500 απο τουλάχιστον 5-6 διαφορετικους λογαριασμούς mydei συγγενών και φίλων που δε τους ενδιέφεραν τα μιλιά και ακόμα και από επαγγελματκό στο όνομα της εταιρείς (7500 μίλια) απλά θέλει κόπο με τις τράμπες των καρτών
Eχω 2500 Χ2 πόντους θεωρητικά από διαχείριση λογαριασμού των γονιών μουκαι δεν μπορώ να τους εισπράξω καθότι το mydei έχει ήδη το δικό μου αριθμό κάρτας miles bonus τον οποίο δεν αφαιρεί
Οι γονείς μου δεν ταξιδεύουν ούτε έχουν κάρτα miles.μπορω να βάλω την κάρτα miles που ήδη έχω;

Το πρόβλημα είναι ότι δεν αφαιρείται από το mydei ο αριθμός κάρτας miles που έχω ήδη πέρασει από δική μου επιδότηση
 

Anastasis06

Member
Μηνύματα
51
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Bιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Μελβούρνη
Καλημέρα σε όλους,

μήπως περισσεύει σε κανέναν ένα κουπόνι αναβάθμισης για μία πτήση στις 15 Ιουλίου;
 

pan82

Member
Μηνύματα
678
Likes
843
Πώς γίνεται αυτό γιατί εμένα δε μου την τοποθετεί στο mydei εφόσον έχει τοποθετηθεί εδώ και 11 μήνες η δική μου
το έχουμε αναφέρει τόσες φορές σε κάθε λογαριασμό πλέον μπορεί να μπει μια κάρτα μιλίων οπότε βάζετε απλά μια άλλη να αποδεσμευθεί η δική σας και τη περνάτε στο νέο Mydei. Τώρα το που θα βρείτε άλλη κάρτα δε χρειάζεται να συζητηθεί είναι αρκετά εύκολο θεωρώ...
Αλλά από γνωστό μου έμαθα ότι μπορείτε να κάνετε αίτημα στην εξυπηρέτηση πελατών να βγει η κάρτα σας από το λογαριασμό που έχετε οπότε να αποδεσμευθεί και να τη βάλετε σε άλλον, αυτό δε το έχω δοκιμάσει ακόμα παίζω απλά με εναλλακτικές κάρτες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.368
Μηνύματα
890.155
Μέλη
39.041
Νεότερο μέλος
gpstracking

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom