Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pan82

Member
Μηνύματα
679
Likes
844
Χθες έκανα παραγγελία μέσω του app του coffee island ποσό 4,60€ συνδέοντας για πρώτη φορά στο app coffee island τον miles and bonus λογαριασμού μου και μπήκαν 5 μίλια.... τίποτα άλλο!
Σωστά μπήκαν 1€ είναι 1 miles. Περίεργο ότι τα στρογγυλοποιεί προς τα πάνω, στο bonus η alpha τα στρογγυλοποιεί προς τα κάτω πάντα.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.833
Likes
15.938
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σωστά μπήκαν 1€ είναι 1 miles. Περίεργο ότι τα στρογγυλοποιεί προς τα πάνω, στο bonus η alpha τα στρογγυλοποιεί προς τα κάτω πάντα.

Εγώ παρήγγειλα ένα καφέ 2,70 και όταν πλήρωσα με την κάρτα μου ήρθε μήνυμα ότι θα πάρω 5 μίλια. Δεν ξέρω αν είναι επειδή ήταν η πρώτη φορά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.304
Likes
42.100
Σωστά μπήκαν 1€ είναι 1 miles. Περίεργο ότι τα στρογγυλοποιεί προς τα πάνω, στο bonus η alpha τα στρογγυλοποιεί προς τα κάτω πάντα.
Οχι ομως στη Miles and Bonus. Ψωνιζω τακτικα σουπερμαρκετ και καφεδες απο Marks and Spencer και στρογγυλοποιει παντα προς τα πανω.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
302
Likes
891
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
Σωστά μπήκαν 1€ είναι 1 miles. Περίεργο ότι τα στρογγυλοποιεί προς τα πάνω, στο bonus η alpha τα στρογγυλοποιεί προς τα κάτω πάντα.
Ξέχασα να γράψω ότι εξαργύρωσα κωδικό της vodafone thank you 2€ έκπτωση. Tο ποσό των 4,60€ ήταν η αρχική τιμή, μείον τα 2€ η έκπτωση, το τελικό ποσό πληρωμής ήταν 2,60€ * 2 miles = 5 miles. Η αναλογία είναι 1€ = 2 miles και παρατήρησα και εγώ ότι στρογγυλοποιούν τα miles προς τα πάνω!
 
Last edited:

Sugar

Member
Μηνύματα
216
Likes
134
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Εγώ παρήγγειλα ένα καφέ 2,70 και όταν πλήρωσα με την κάρτα μου ήρθε μήνυμα ότι θα πάρω 5 μίλια. Δεν ξέρω αν είναι επειδή ήταν η πρώτη φορά.
του Miles+Bonus!


Έως και 10.07.24, κάντε την πρώτη σας συναλλαγή σε έναν Miles+Bonus συνεργάτη, επωφεληθείτε συγκεντρώνοντας ή εξαργυρώνοντας μίλια, και κερδίστε 3.000 μίλια εξαργύρωσης δώρο.

Μην το χάσετε!

Tip: Για να έχετε τη δυνατότητα να εξαργυρώνετε μίλια στους συνεργάτες μας, θυμηθείτε ότι θα πρέπει να έχετε καταχωρήσει στον Miles+Bonus λογαριασμό σας μία πτήση με την AEGEAN, την Olympic Air ή εταιρεία-μέλος της Star Alliance.

Όροι & Προϋποθέσεις

  • Η προσφορά ισχύει για συναλλαγές συλλογής ή εξαργύρωσης μιλίων που θα πραγματοποιηθούν σε οποιονδήποτε συνεργάτη του προγράμματος από τις κατηγορίες: “Διαμονή”, “Ενοικίαση αυτοκινήτου”, “Αγορές”, “Φαγητό & Ποτό”, “Πολιτισμός & Διασκέδαση”, “Κρουαζιέρες”, “Πάροχος ενέργειας”, “Καύσιμα-Κίνηση”, “Υγεία & Ομορφιά” και “Προγράμματα Ασφάλισης”, από 07.06.24 (00:01 ώρα Ελλάδος) έως και 10.07.24 (23:59 ώρα Ελλάδος).
  • Η προσφορά δεν ισχύει για συναλλαγές συλλογής ή εξαργύρωσης μιλίων που θα πραγματοποιηθούν σε συνεργάτες των κατηγοριών “Αεροπορικές εταιρίες” και “Κάρτες πληρωμών”.
  • Η προσφορά ισχύει αποκλειστικά για τα μέλη που έχουν λάβει την επικοινωνία μέσω email.
  • Η προσφορά αφορά μόνο σε μίλια εξαργύρωσης του προγράμματος.
  • Η προσφορά αφορά μόνο στην πρώτη συναλλαγή συλλογής ή εξαργύρωσης μιλίων από 07.06.24 (00:01 ώρα Ελλάδος) έως και 10.07.24 (23:59 ώρα Ελλάδος).
  • Ειδικότερα για τις κατηγορίες “Διαμονή” και “Ενοικίαση αυτοκινήτου”, η προσφορά ισχύει εφόσον η διαμονή και η παράδοση/επιστροφή αυτοκινήτου έχει ολοκληρωθεί το αργότερο έως 20.07.24.
  • Τα 3.000 μίλια δώρο θα πιστωθούν στον Miles+Bonus λογαριασμό στις 31.07.24 και εφόσον πληρούνται όλες οι παραπάνω προϋποθέσεις.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
605
Likes
2.532
Ταξίδι-Όνειρο
???
Σε πτήση που θα πραγματοποιηθεί με εξαργύρωση μιλίων , μπορώ να κάνω χρήση το κουπόνι για αναβάθμιση θέσης;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.091
Likes
1.660
Σε πτήση που θα πραγματοποιηθεί με εξαργύρωση μιλίων , μπορώ να κάνω χρήση το κουπόνι για αναβάθμιση θέσης;
Δυστυχώς όχι
Η αναβάθμιση κατηγορίας θέσης δεν επιτρέπεται: 1) Για τους ναύλους: U, P, T, σε Light εισιτήριο. 2) Σε πτήσεις charter ή όταν στο ίδιο εισιτήριο συμπεριλαμβάνεται πτήση οποιασδήποτε άλλης Αεροπορικής Εταιρίας που δεν έχει ήδη πραγματοποιηθεί. 3) Σε δωρεάν εισιτήρια, σε εισιτήρια από εξαργύρωση μιλίων, σε εισιτήρια μη δημοσιευμένου ναύλου ή/και ναύλου που δεν απεικονίζεται στο εισιτήριο, σε εισιτήρια γκρουπ και συμφωνιών ανταλλαγής υπηρεσιών (barter).
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.153
Likes
3.980
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Αφήστε τους καφέδες και τρέξτε να μαζέψετε χιλιάδες μίλια με αγορά τηλεόρασης από τον ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ!
1€= 100 Bonus Πόντους μέχρι 16/6/2024.
(Κρίμα που δεν μου χρειάζεται μια νέα τηλεόραση 😪)

Screenshot_20240615_021953_Bonus.jpg
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
527
Likes
868
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
ξερει κανεις 2500 ποντους που δικαιουμε απο online ΔΕΗ προγραμμα μου ζηταει να συνδεσω καρτα μελους πως μπορω να εκταμιευσω σε καρτα miles and bonus που ηδη εχω προσθεσει και συνδεσει καρτα απο παλια?
 

pan82

Member
Μηνύματα
679
Likes
844
ξερει κανεις 2500 ποντους που δικαιουμε απο online ΔΕΗ προγραμμα μου ζηταει να συνδεσω καρτα μελους πως μπορω να εκταμιευσω σε καρτα miles and bonus που ηδη εχω προσθεσει και συνδεσει καρτα απο παλια?
Έχεις συνδέσει σε άλλο λογαριασμό myΔΕΗ εννοείς; Γιατί πλέον δε μπορείς να αφαιρέσεις κάρτα μόνο να αντικαταστήσεις με άλλη. Μπορείς να κάνεις αίτημα τηλεφωνικά πιθανόν να στη διαγράψουν.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
527
Likes
868
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Έχεις συνδέσει σε άλλο λογαριασμό myΔΕΗ εννοείς; Γιατί πλέον δε μπορείς να αφαιρέσεις κάρτα μόνο να αντικαταστήσεις με άλλη. Μπορείς να κάνεις αίτημα τηλεφωνικά πιθανόν να στη διαγράψουν.
δε θελω να διαγραφει η καρτα και ακυρωθει θελω να μπει στη φορμα της ΔΕΗ που δικαιουμε 2500 ποντους (επι δυο ακινητα) στην δικη μου καρτα που εχω ηδη στην φορμα!

για να γινω κατανοητος πιο πολυ ζηταω τροπο να δηλωσω καρτα miles and bonus στο λινκ της ΔΕΗ 2 ακινητα λαμβανοντας προσωπικα 2500 Χ 2 ποντους απο τα σπιτια των γονιων μιας κι δεν εχουν καρτα miles !
 
Last edited:

jpsih

Member
Μηνύματα
248
Likes
116
Επόμενο Ταξίδι
???
Στο lounge της Θεσσαλονικης δεχονται κανονικα Gold (+1 συνταξιδιωτης) που ταξιδευουν economy? Ή τους αναγκαζουν να πανε σε αλλο οπως γινεται Αθηνα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.369
Μηνύματα
890.165
Μέλη
39.041
Νεότερο μέλος
gpstracking

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom