Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ok guys, πείστηκα, το ξεχνάω!
Γαμώτο πρέπει να βρώ τι θα κάνω Πέμπτη μετά την άφιξη το απόγευμα
Βολτες αγαπητε μου, βολτες...
Τι ωρα φτανεις ειπαμε?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ok guys, πείστηκα, το ξεχνάω!
Γαμώτο πρέπει να βρώ τι θα κάνω Πέμπτη μετά την άφιξη το απόγευμα
Καλα ρε φιλος, που νομιζεις οτι πας; Στην καθε τυχαρπαστη πολη; Στο Λονδινο πας. Ακου εκει που δεν μπορεις να βρεις κατι να κανεις.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
βολτες , φαι και μπυρες. Κατεβα στο κεντρο για την πρωτη επαφη με την πολη
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Παιδιά σόρυ που σας ζαλίζω απλά είμαι πολύ οργανωτικός τύπος...
Αυτό θα κάνω, χαλαρά στο κέντρο γτ τις επόμενες μέρες...λέω να χάσω κανα 5αρι κιλά από το περπάτημα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Να πας και Oxford κλπ που θες για ψωνια την πρωτη μερα, μπας και σου μεινει λιγος χρονος τις αλλες μερες.
Επισης μια αλλη επιλογη θα ηταν να παρεις το DLR και να κανεις καμια βολτα. Ισως να κατεβαινες για λιγο Canary Wharf ή να εφτανες μεχρι Cutty Sark να δεις το χωριο του Greenwich που ειναι ωραιο και το βραδι και να επινες μια μπυρα κι εκει.
Και κατα τις 8-8:30 γυρνας και στο κεντρο να συνεχισεις τα pints σου.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ρε παιδια ειναι κατι που θελω να το βαλω καιρο και ολο το ξεχναω ισως γιατι δεν το εχω δοκιμασει η ιδια, αλλα φιλος που βρισκομασταν στο Λονδινο μαζι. Προκειται για ενα μαγαζι στο οποιο γινεται κυριολεκτικα σκοτωμος και πουλαει γιαουρτια!!
Φοβερο design, μεγαλη ποικιλια σε γευσεις. Το Snog εχει κανει το γιαουρτι ταση ...
Ξαναλεω , δεν το εχω δοκιμασει, αλλα μου φαινεται εξυπνη ως επιχειρηση και βλεπω οτι προσελκυει πολυ κοσμο και ιδιαιτερα νεους .
Snog Pure Frozen Yogurt / You’ll never forget your first Snog
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Είσαι σίγουρος ότι σε 4-4,5 ώρες θα προλάβει να πάει από αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο,να τακτοποιηθεί,να πάρει dlr,να κάνει βόλτα greenwich,να πιεί μια μπύρα και να είναι πίσω στο κέντρο;;;;;
Είπαμε είναι φιλικό το Λονδίνο,αλλά αυτό δεν το προλαβαίνει ούτε ο superman
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δυστυχως περα απο γιαουρτι Δορκαδος με μελι και γιαουρτι στραγγιστο με ανανα δεν μπορω να φαω κανενα αλλο γιαουρτι με ευχαριστηση. Σαν ιδεα καλη παντως.

Είσαι σίγουρος ότι σε 4-4,5 ώρες θα προλάβει να πάει από αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο,να τακτοποιηθεί,να πάρει dlr,να κάνει βόλτα greenwich,να πιεί μια μπύρα και να είναι πίσω στο κέντρο;;;;;
Είπαμε είναι φιλικό το Λονδίνο,αλλά αυτό δεν το προλαβαίνει ούτε ο superman
Εγω παντως που το προλαβαινω δεν ειμαι ο superman. Καλα ας γυρισει και 10 στο κεντρο.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Βολτες αγαπητε μου, βολτες...
:clap: με καλα παπουτσια !

ρε παιδια ειναι κατι που θελω να το βαλω καιρο και ολο το ξεχναω ισως γιατι δεν το εχω δοκιμασει η ιδια, αλλα φιλος που βρισκομασταν στο Λονδινο μαζι. Προκειται για ενα μαγαζι στο οποιο γινεται κυριολεκτικα σκοτωμος και πουλαει γιαουρτια!!
Φοβερο design, μεγαλη ποικιλια σε γευσεις. Το Snog εχει κανει το γιαουρτι ταση ...
Ξαναλεω , δεν το εχω δοκιμασει, αλλα μου φαινεται εξυπνη ως επιχειρηση και βλεπω οτι προσελκυει πολυ κοσμο και ιδιαιτερα νεους .
Snog Pure Frozen Yogurt / You’ll never forget your first Snog
Νομιζω επρεπε να το πεις πιο πριν να φερω infos. ;)

Παιδιά σόρυ που σας ζαλίζω απλά είμαι πολύ οργανωτικός τύπος...
Αυτό θα κάνω, χαλαρά στο κέντρο γτ τις επόμενες μέρες...λέω να χάσω κανα 5αρι κιλά από το περπάτημα
Περιπου τι προγραμμα εχεις;
Συμφωνω να πας στα μαγαζια και μετα για φαγητο και για μπυρα. Μια χαρα θα ευχαριστηθεις το κεντρο το βραδυ.
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Εγω παντως που το προλαβαινω δεν ειμαι ο superman. Καλα ας γυρισει και 10 στο κεντρο.
...δεν είσαι ο superman αλλά είσαι οtripakias.Ο άνθρωπος καλά καλά δεν θα ξέρει προς ποιά κατεύθυνση να κινηθεί.Δεν νομίζω οτι είναι όλα τόσο απλά την πρώτη φορά...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κι εμεις γιατι ειμαστε 'δω;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.540
Μηνύματα
899.663
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom