Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Το snog έχει όντως ενδιαφέρον, ευαγγελία και δεν είναι γεμάτο με εφήβους, εντάξει; :)
Έχουν πλάκα τα γιαούρτια, αν και δεν τρελαίνομαι να κάθομαι εκεί, γιατί πόσο γιαούρτι μπορεί να φάει κανείς;
Ένας φίλος μου, όμως, μου έλεγε την άλλη μέρα ότι έκανε την τούρτα του στο Snog και ήταν φτιαγμένη από γιαούρτι. Πάνω είχε ταμπέλες από τα μπουρδέλα του Σόχο! Μου φάνηκε μάλλον πρωτότυπο...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση. Η αλήθεια είναι ότι δεν θα ήθελα να πάω σε ορθόδοξη εκκλησία. Αφού θα είμαι εκτός της χώρας μου είναι ευκαιρία να γιορτάσω το Πάσχα όπως το γιορτάζουν οι Άγγλοι. Αν μη τι άλλο, να δω τον τρόπο εορτασμού του.
Γιατί να θέλεις να γιορτάσεις το Πάσχα στην Ευρώπη, όμως;
Είναι μάλλον αδιάφορη γιορτή, άσε που είναι πιθανόν να σε ξετρυπώσουν τίποτα ομογενείς και να αρχίσουν να σε παντρεύουν με τα παιδιά τους αχαχαχχα
Δεν θυμάμαι να έχω ζήσει την πόλη, πάντως, το Πάσχα. Συνήθως, περνάνε μέσα στα σπίτια τους.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Συγνωμη αλλα αυτο το κανει και ο ζαχαροπλαστης της γειτονιας μου. Που την ειδες την πρωτοτυπια;
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Συγνωμη αλλα αυτο το κανει και ο ζαχαροπλαστης της γειτονιας μου. Που την ειδες την πρωτοτυπια;
έλα μωρέ... Τα γιαούρτια του, σου λέω, έχουν πλάκα!
Εξάλλου, εγώ δεν έχω ξαναδει τούρτα ΕΞΟΛΟΚΛΗΡΟΥ από γιαούρτι. Βέβαια, δεν θα την έτρωγα μια τέτοια τούρτα, αλλά αυτό είναι άλλο ζήτημα.:rolleyes:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δυο λεπτα ρε παιδια, ειπα εγω οτι εχει εφηβους στο Snog και οτι μαζευει ασιατες??
Αφου μονο απεξω το εχω δει, ο φιλος μου(οχι δεν ηταν ασιατης) ειχε μπει να παραγγειλει και γω περιμενα απεξω.
Παμε παρακατω. Πασχα στην Αγγλια δεν εκανα τα χρονια που ημουν εκει, αν και γενικα δεν με ενδιαφερε ποτε το σπορ. Οι φιλοι μου οι Αγγλοι , δεν συζητουσαν καθολου για τετοιες γιορτες

Υ.Γ Πως λενε τον ζαχαροπλαστη σου ρε tripakia να μας κανει και μας μια τουρτα kinky?:haha::haha::haha:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Δυο λεπτα ρε παιδια, ειπα εγω οτι εχει εφηβους στο Snog και οτι μαζευει ασιατες??
Αφου μονο απεξω το εχω δει, ο φιλος μου(οχι δεν ηταν ασιατης) ειχε μπει να παραγγειλει και γω περιμενα απεξω.
Παμε παρακατω. Πασχα στην Αγγλια δεν εκανα τα χρονια που ημουν εκει, αν και γενικα δεν με ενδιαφερε ποτε το σπορ. Οι φιλοι μου οι Αγγλοι , δεν συζητουσαν καθολου για τετοιες γιορτες

Υ.Γ Πως λενε τον ζαχαροπλαστη σου ρε tripakia να μας κανει και μας μια τουρτα kinky?:haha::haha::haha:
Μα, δεν είπα ότι το είπες εσύ... Κάποιος άλλος το σχολίασε, δεν θυμάμαι ποιός.
Εσύ, ευαγγελία, μπορείς άνετα στη γιαουρτένια τούρτα σου να βάλεις από πάνω το avatar σου. Είναι κι αυτό kinky :bleh:
Εγώ, πάντως, αξίζω μία τούρτα, γιατί σήμερα είναι τα γενέθλιά μου :rolleyes:
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Εγώ είπα ότι είναι γεμάτο με Ασιάτες έφηβους...και είμαι στο Σόχο όλη την ώρα..
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Εγώ είπα ότι είναι γεμάτο με Ασιάτες έφηβους...και είμαι στο Σόχο όλη την ώρα..
Να, ορίστε! Αυτός είναι που σου έλεγα, ευαγγελία...
Πάντως, δεν υπονόησα ότι δεν γνωρίζεις την περιοχή ή κάτι τέτοιο. Απλώς, είπα-και μάλιστα με χαριτωμένο τρόπο- ότι ''δεν έχει μόνο εφήβους, εντάξει;'' ή κάτι τέτοιο.
Είσαι μόνιμος κάτοικος, λοιπόν; Πού μένεις;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
happy birthday SPROM ... (αν και δεν το πολυχαφτουμε οτι εχεις γενεθλια σημερα ...τεσπα)
ΖephX γραψε κανα μαγαζι να εχουμε στα υποψιν μας .. στερεψαμε απο τιπς
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Χρονια Πολλα! Που κερνας;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.691
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom