Μουντιάλ 2010

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μάπα το καρπούζι, η πορτογαλία δεν ήταν καν ανταγωνιστική, την κατάπιε η ισπανία πολύ πιο εύκολα απ'ότι δείχνει το 1-0. Ρονάλντο απλά τραγικός.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τώρα που τελείωσε το ντερμπι της Ιβηρικής χερσονήσου και το ψαξα λίγο.
Η Βραζιλία εκτός από τις περισσότερες κατακτήσεις (5) είναι η ομάδα με τις περισσότερες συμμετοχές σε μουντιαλ (19 δηλαδή σε όλα), με τα περισσότερα ματς (92), τις περισσότερες νίκες (64), τα περισσότερα γκολ (201).
Μάλλον τυχαία είναι όλα αυτά:haha::haha::haha:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.937
Likes
3.929
Α ξέχασα... όσοι Βραζιλιάνοι δεν αυτοκτόνισαν το 50 αυτοκτόνισαν το 82... τότε βρε που ο Pablito τους έριξε τα τρία τεμάχια...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Εγώ θα πάρω υπέυθυνη απάντηση από κάποιον υπέυθυνο της διαχειριστικής ομάδας για τις χθεσινοβραδινές διαγραφές μνμ χωρίς αιτιολόγηση..??
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ θα πάρω υπέυθυνη απάντηση από κάποιον υπέυθυνο της διαχειριστικής ομάδας για τις χθεσινοβραδινές διαγραφές μνμ χωρίς αιτιολόγηση..??
Αντιγράφω από τους όρους χρήσης του σάιτ:

Αν ένα μέλος θεωρεί ότι κάποιο μήνυμα που έχει γραφτεί εμπίπτει στις παραπάνω κατηγορίες, θα πρέπει να το αναφέρει στη διαχειριστική ομάδα με το αντίστοιχο κουμπάκι της αναφοράς που υπάρχει σε κάθε μήνυμα. Απαγορεύεται η δημόσια τοποθέτηση τύπου "το τάδε μήνυμα είναι προσβλητικό", ή "γιατί διαγράφηκε το τάδε μήνυμα".


Επίσης μπορείς να δεις κι'εδώ: http://www.travelstories.gr/%F0%E5%...%ED%E9%F3%E7-%EC%E7%ED%F5%EC%DC%F4%F9%ED.html
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Νικο δεν μας είπες τι έκαναν οι Βραζιλιάνοι το 1958, 1962, 1970, 1994 και 2002;
Και δεν απάντησες και στην προηγούμενη ερώτηση μου.
Ποια άλλη χώρα έχει περισσότερες κατακτήσεις; Μη ντρέπεσαι, πεστο.:bleh::bleh::bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Ισπανία πάντως με τέτοιες εμφανίσεις είναι κατώτερη ΟΛΩΝ των υπόλοιπων ομάδων που έχουν προκριθεί στους 8.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.937
Likes
3.929
A τελικά έκανα λάθος... δεν αυτοκτόνησαν όλοι το 82... έμειναν ζωντανοί μερικοί... αυτοί αυτοκτόνησαν στην άλλη ξεφτύλα το 98... τότε που φάγανε πάλι τρία από τους Γάλλους... ταρίφα στα τρία κόβουνε μου φαίνεται...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.581
Likes
14.741
Α ξέχασα... όσοι Βραζιλιάνοι δεν αυτοκτόνισαν το 50 αυτοκτόνισαν το 82... τότε βρε που ο Pablito τους έριξε τα τρία τεμάχια...
Πες-πες θα πιστέψεις στο τέλος οτι τα μουντιάλ γίνονται κάθε 20-30 χρόνια όταν χάνει η Βραζιλία:bleh:

Το 82 πριν χάσει απο την Ιταλία είχε προλάβει να ρίξει 3 τεμάχια στούς αγαπημένους σου(?) και "λαδωμένους" Αργεντίνους,αλλά φυσικά αυτά ειναι λεπτομέρεις για σένα..
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Η Ισπανία πάντως με τέτοιες εμφανίσεις είναι κατώτερη ΟΛΩΝ των υπόλοιπων ομάδων που έχουν προκριθεί στους 8.
Αφεντικό νομίζω ότι υπερβάλεις λίγο, δηλαδή η Γκάνα, Ουρουγαη και Παραγουάη ελιναι καλύτερες (κυρίως στο επιθετικό παιχνίδι);
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τουσέ. :)

Αν και για Ουρουγουάη δεν είμαι βέβαιος, έχει κάνει καλύτερες εμφανίσεις από τους ισπανούς.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εδώ μπορείς να δεις την τεσσάρα στους Ιταλούς το 1970
Εδώ να μας εξηγήσεις πως έχασε το πεναλντι ο Μπάτζο
Εδώ τα δύο γκολ στη Γερμανία το 2002
Και αν θες και ασπρόμαυρο θέαμα δες την πεντάρα στη Σουηδία το 1958
Και για το τέλος σου έχω τα τρία γκολ στη Τσεχοσλοβακία το 1962
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.647
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom