Τουρκία Κωνσταντινούπολη

vickokka

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Συγγνώμη μια-δυο μερες ήθελα να γράψω,αλλα μπορεί σήμερα να τελειώσει...
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παιδι επειδη ξεχαστηκα, απο ποια πλευρα του eminonu μου ειπατε ειναι καλυτερα να παρουμε το πλοιαριο για την βαρκαδα, αριστερα ή δεξια;(ετσι οπως βλεπουμε την γεφυρα πηγαινοντας απο παλια πολη προς ταξιμ)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
Παιδι επειδη ξεχαστηκα, απο ποια πλευρα του eminonu μου ειπατε ειναι καλυτερα να παρουμε το πλοιαριο για την βαρκαδα, αριστερα ή δεξια;(ετσι οπως βλεπουμε την γεφυρα πηγαινοντας απο παλια πολη προς ταξιμ)
Οπως βλέπουμε τη γέφυρα απο παλιά πόλη προς Ταξιμ στην αριστερή πλευρά! Βέβαια μέχρι να φτάσετε εκει θα σας ζαλισουν διάφοροι με προσφορές για την κρουαζιέρα απο διάφορες εταιρίες,εγω γι'αυτην είχα διαβάσει στα διάφορα sites αλλα κι εδω,και με αυτήν πήγαμε! Αξίζει πραγματικά!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μπορεις να μου την πεις; και αν δεν επιτρεπεται δημοσιως στειλε μου πμ. 10 λιρες ειπαμε κοστιζει η βαρκαδα ε; ( με την ιστορια πως πας;)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
Μπορεις να μου την πεις; και αν δεν επιτρεπεται δημοσιως στειλε μου πμ. 10 λιρες ειπαμε κοστιζει η βαρκαδα ε; ( με την ιστορια πως πας;)
Την εταιρεία την έγραψα στην ιστορία,η οποία βγήκε χθες βράδυ! Λέγεται Turyol,η διάρκεια της κρουαζιερας ειναι μιάμιση ώρα και κοστίζει 12 λίρες.
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
επειδη ειμαι νεα στην παρεα,που ειναι αυτες οεο;;;η ακομα δεν εχει ανεβει εννοεις ωστε να την δουμε;;;
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
επειδη ειμαι νεα στην παρεα,που ειναι αυτες οεο;;;η ακομα δεν εχει ανεβει εννοεις ωστε να την δουμε;;;
Εχει ανέβει.ψαξε στις ιστορίες,αυτές που ειναι σε εξέλιξη και θα την δεις. Αλλιώς κοιτά στα πιο πρόσφατα μηνύματα ,τα χτεσινα κι εκει θαντην βρεις!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Την διαβασα και σου εγραψα!τελεια!!!μπραβο,νιωθω οτι την γνωριζω μεσα απο τις ιστοριες σας, χωρις να χω παει!!!!
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
(σορυ για το ακυρο τοπικ), θα ηθελα να μου πειτε αν εμφανιζεται σε σας η ανιστροφη μετρηση μου που εβαλα,γιατι σε μενα δεν εμφανιζεται :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.004
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom