Travel-wars: Παρίσι vs Ρώμη

Τravel-Wars: Παρίσι vs Ρώμη


  • Total voters
    369

pao 13

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ Η ΑΓΓΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,ΚΑΤΑΡΑΚΤΕΣ ΝΙΑΓΑΡΑ
παιδια γεια σας,ειμαι καινουριος στο φορουμ.γυρισα πριν λιγο καιρο απο Ρωμη και εχω παει και Παρισι.ομορφη πολη η Ρωμη δεν λεω,εχει τεραστια ιστορια,μοιαζει πολυ με την Ελλαδα σαν χωρα και σε πολλα πραγματα.Αλλα ρε παιδια σαν το Παρισι δεν ειναι,μιλαω για ομορφια της πολης,για ΑΡΧΟΝΤΙΑ,για κατι ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ.μην κοιτατε παντα ποσα αγαλματα εχει η μια πολη και ποσα η αλλη,η πια ειναι πιο παλια.Κοιταξτε την ομορφια της πολης.πιστευω οτι δεν συγκρινεται.....:xmas_cool::xmas_cool:
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Η Νάπολη και στολισμένη φαντάζομαι θα παραμένει υπέροχα παρακμιακή! Αχ! Βαχ! Ιταλία..Καλά να περάσεις!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απο τη Χριστουγεννιάτικη Ρώμη για το travelstories, Χρόνια Πολλά!!
Μille grazie sapienza, ανυπομονώ !!! Έχεις και καμιά εικόνα από εορταστική Νάπολη;
καλά τι λέτε τώρα? Ρώμη για γιορτές? σιγά τα ωά. ούτε μπουζούκια, ούτε Lida, ούτε ντίσνευς..σας τα λεγα εγώ για διασκέδαση ολκής και ποιότητας μόνο Παρίσι.

το Παρίσι είναι ιδιαίτερα βαρετό και μια βραδιά στα μπουζούκια,ειδικά αυτές τις άγιες μέρες, θα είναι ότι πρέπει...
Moulin Rouge..στο LIDO με αφήσανε με ενα μπουκάλι σαμπάνια στα μπροστινα κόκκινα τραπέζια
Disney land με τρένο..
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...F3%F4%EF-%F0%E1%F1%E9%F3%E9-2.html#post369788
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.619
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Samion, μη χάσεις :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
απλά μεταφέρω όπως βλέπεις cara...
πάρε και μία ειλικρινή δήλωση νέου μέλους:

μία από τις ελάχιστες ευρωπαικές πρωτεύουσες που δεν είχα επισκεφτεί...Το Παρίσι.!!!
Πήγα για πρωτοχρονιά πέρσι...!!τέτοιο ωρα ταξίδευα.(12 νύχτες διαμονή)
Ήταν από τις ελάχιστες..ή μαλλον...η πρώτη πρωτευουσα που ..δεν ζήλεψα τιποτα και μάλιστα..προτίμησα την Αθήνα εξ αυτής!!!!!!!
Πρωτη φορα μου συνεβει αυτό.
Ενα Παρίσι μουντο και άραχνο..
http://www.travelstories.gr/%ED%DD%...-%ED%DD%EF%F0%E1%F2-%E5%E4%F9.html#post369787
και κακώς ασχολιόμαστε και μαζί σας...με τη μπίχλα σας..
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.537
Μηνύματα
900.068
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom