Travel-wars: Παρίσι vs Ρώμη

Τravel-Wars: Παρίσι vs Ρώμη


  • Total voters
    369

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.622
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πεθαίνω όταν με λέει προδότρα - traditrice αυτός ο άνθρωπος !!! :)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
για την ακρίβεια, πρωτεύουσα επαρχίας...ή αλλιώς μια επαρχιακή πρωτεύουσα..λυπάμαι για τους φίλους μιλανέζους αλλά η πρωτεύουσα του ιταλικού έθνους ήταν και θα είναι η Ρώμη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κι οι φίλοι Μιλανέζοι σας λυπούνται, να είσαι σίγουρος...
ε τι να κάνουμε..σε πολλά κράτη υπάρχουν οι ορίτζιναλ και οι νεόπλουτοι που διεκδικούν τίτλους και παίρνουν καταφρόνηση..
βλ. βαρκελώνη, και πολλές άλλες πόλεις..μην ανοίξουμε πολλαπλά war εδώ...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.622
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
τσάμπα οι σπουδές...βρε συ μήπως φοίτησες σε άλλη σχολή και έμπλεξαν τα πτυχία?:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
Μα ακριβώς επειδή το σπούδασα μετράει η γνώμη μου παραπάνω. :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Φιλενάδα, τρίτη φορά πάω φέτος στη Ρώμη. ο έρως ήρθε από την Ελλάδα και θα με πάει στο ΠΑΡΙΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
Φυσικά Παρίσι θα σε πάει...Εκεί σίγουρα θα μπορεί να έχει το κεφαλάκι του ήσυχο..γκούχου,γκούχου!!!Σε σχέση ειδικά με τη Ρώμη, που το καμάκι πάει σύννεφο!!!:xmas_cool:
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.212
Φυσικά Παρίσι θα σε πάει...Εκεί σίγουρα θα μπορεί να έχει το κεφαλάκι του ήσυχο..γκούχου,γκούχου!!!Σε σχέση ειδικά με τη Ρώμη, που το καμάκι πάει σύννεφο!!!:xmas_cool:
Άντε πάλι, λάθος ευχαριστώ....γεράματα.
Σιγά το καμάκι ρε Σοφία, σιγά....καμάκι στα ζευγάρια? Τόσο λιγούρια δεν τους είδα...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Άντε πάλι, λάθος ευχαριστώ....γεράματα.
Σιγά το καμάκι ρε Σοφία, σιγά....καμάκι στα ζευγάρια? Τόσο λιγούρια δεν τους είδα...
Δεν ξέρω πώς τους έχεις δει εσύ τους Ρωμαίους, αλλα όσο να το κάνεις το φλέρτ είναι στο αίμα τους...Σε αντίθεση με τους λαλάκιδες...
Επίσης, μη ξεχνάς οτι οι Λατίνοι είναι πειρασμός απο μόνοι τους..Οπότε σωστά έπραξε ο φίλος και το πάει το κορίτσι μας Παρίσι!:xmas_biggrin:

ΥΓ: Πάτα και κάνα ευχαριστώ!:xmas_cool:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πω πω ρε σεις τι διαβαζω !!!Που ειναι αυτα κ δεν τα ειχα δει!
Ειπαμε ειμαστε με την ερυθρολευκοπρασινη ομαδα ,αλλα να διαβαζω οτι προτιμαται η Αθηνα απο το Παρισι .....παω να χαρακωθω.
 

GTS

Member
Μηνύματα
7.010
Likes
20.212
Δεν ξέρω πώς τους έχεις δει εσύ τους Ρωμαίους, αλλα όσο να το κάνεις το φλέρτ είναι στο αίμα τους...Σε αντίθεση με τους λαλάκιδες...
Επίσης, μη ξεχνάς οτι οι Λατίνοι είναι πειρασμός απο μόνοι τους..Οπότε σωστά έπραξε ο φίλος και το πάει το κορίτσι μας Παρίσι!:xmas_biggrin:

ΥΓ: Πάτα και κάνα ευχαριστώ!:xmas_cool:
I repeat, στα ζευγάρια δε τη πέφτουν...στις μόνες κοπέλες δε ξέρω, ούτε μόνος πήγα, ούτε κοπέλα είμαι :xmas_wink: Αλλά φαντάζομαι κι όλας...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
I repeat, στα ζευγάρια δε τη πέφτουν...στις μόνες κοπέλες δε ξέρω, ούτε μόνος πήγα, ούτε κοπέλα είμαι :xmas_wink: Αλλά φαντάζομαι κι όλας...
Δε τη πέφτουν,αλλα φλερτάρουν με το τρόπο τους...
:xmas_wink:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
900.084
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom