Travel-wars: Παρίσι vs Ρώμη

Τravel-Wars: Παρίσι vs Ρώμη


  • Total voters
    369

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
ΟΚ όλα αυτά, αλλά ο επόμενος πόλεμος πότε ξεκινά?

Πάμε μήπως για ένα Μιλάνο - Ρώμη για το 2-0 ?

Η συνεχίζουν να πιστεύουν η Ρωμαίοι ότι μπορεί να ισχυριστούν κάτι που θα αλλάξει τον τρέχοντα πόλεμο? Εμφανώς χάνουν κατά κράτος σε κριτήρια όπως Αρχιτεκτονική, Ρυμοτομία, Τέχνες & Γράμματα, Φαγητό, Μόδα, Συγκοινωνίες, Ψυχαγωγία ? Σε όλους τους ίδιους τομείς χάνουν επίσης και από το Μιλάνο....

Θές να μας πείς οτι προτιμάς το Μιλάνο απο τη Ρώμη???Ε φαίνεται το γούστο σου!!!!!!!:bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά, ας μείνουμε στο θέμα μας σας παρακαλώ πολύ. Όταν ξεκινήσει το επόμενο επεισόδιο θα το δείτε.
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Ψηφιζω δαγκωτο Παρισι γιατι στη Ρωμη δεν εχω παει:shock::haha::haha:
Και ουτε κ βιαζομαι γιατι 2 πραγματα σιχαινομαι στον κοσμο: τους Ιταλους και αυτο
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Εδώ τώρα...τι λέμε; Να και κάποιος επίσημος που ψηφίζει την μία πόλη ενώ δεν έχει πάει στην άλλη! Οπότε ψηφίζω κι εγώ στα Travel Wars των άλλων πόλεων, έτσι;
@ΕΡΣΗ: οχι δεν εχει καποια σχεση με τη Ρωμη απλα το ανεφερα μιας κ ειναι στο Τοπ 2 μου μαζι με τους Ιταλους. Αστειευομενος οπως καταλαβαινεις... ισχυει ομως οτι δεν συμπαθω τους Ιταλους σε γενικες γραμμες γιατι τους εχω ζησει.

Με συγχωρειτε αν αλλοιωνω το αποτελεσμα της ψηφοφοριας, δεν εχω καμια αντιρρηση να σβηστει η ψηφος μου αν το θεμα ειναι τοσο σημαντικο. Αφενος το δηλωσα οτι δεν εχω παει Ρωμη και αφετερου δηλωνω υπευθυνα οτι δεν εχω στοιχηματισει στη νικη του Παρισιου, αρα κανενα οφελος:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ ΟΧΙ ΑΛΛΑ OFF TOPIC ΜΗΝΥΜΑΤΑ!!!!!

Προτιμάτε το θέμα να κλειδωθεί από το να κρατηθείτε να μη γράφετε ότι νάναι;
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Δευκαλιωνα σε παρακαλω σβησε την ψηφο μου γιατι απ οτι φαινεται για καποιους διακυβευονται πολλα απο αυτην την ψηφοφορια. GTS εχεις πμ.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.491
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε διαγράφω καμία ψήφο. Δε θα τα ξαναγράφω εκατό φορές. Τάγραψα παραπάνω, μία και μοναδική φορά. Όσοι ενδιαφέρονται τα διαβάζουν. Οι υπόλοιποι όσο επιλέγετε να αγνοείτε αυτά που λέμε και να ποστάρετε πράγματα άσχετα με το topic, τα μηνύματά σας θα διαγράφονται. Να δούμε ποιος θα κουραστεί πρώτος.

:spam:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
770
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
...δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω!!! Γιατί το πήρατε τόσο σοβαρά??? Είναι δύο από τις ομορφότερες πόλεις στον κόσμο και άσχετα από τις ψήφους ...η Ρώμη ...προηγείται!!! Αλλά δεν έγινε και τίποτε δεν θα σκοτωθούμε..θα πηγαίνουμε και στο Παρίσι ...αξίζει. Σας αφιερώνω και το παρακάτω :
 
Last edited by a moderator:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.284
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Αν και φανατικη ποδοσφαιροφιλη αυτου του τυπου ντερμπι δεν με φτιαχνουν.
Διαβασα ιστοριες,πλουτισα τις γνωσεις μου,χαρηκα τα μελη με πλατια αποψη και ιδεες.
Τελικα,επειδη ολοι για μια αποκομιση ζουμε,αποκομισα τεραστια λυσσα να κανω μια Παρισι ξανα για κανενα μηνα και ενα 5ημερο Ρωμη.
Εσεις φταιτε που σκαλιζετε πληγες.
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
770
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Προηγείται πού; :roll:
...προηγείται.....χμ:roll:....χμ:roll:....σε όλα....Αδελφέ μου...σε παρακαλώ........η τοποθέτησή μου δεν είναι προς απάντηση. Φυσικά και αστειευόμαστε (ή όχι?) και ο καθένας μας για χίλιους λόγους ...έχει τις συμπάθειές του. Με αγάπη, να είστε όλοι καλά και μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε όλοι μαζί ένα μεγάλο ολοήμερο τσιμπούσι (La grande abuffata, Marco Ferreri, Ugo Tognazzi, Michel Picolli, Marcello Mastroianni, Philippe Noiret) σε όποια πρωτεύουσα θέλετε...........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
899.797
Μέλη
39.259
Νεότερο μέλος
diona

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom