The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

GTS

Member
Μηνύματα
7.016
Likes
20.226
Αδιάφορα-αδιάφορα τα Χριστούγεννα, αλλά αυτά τα σκουφάκια-χιονάκια στα άβαταρ είναι.....:xmas_eek: (και οι φάτσες....
)
Επίσης η διαφήμιση του Τζάμπο με κάνει να θέλω να βγω με καλάσνικωφ στο δρόμο....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αδιάφορα-αδιάφορα τα Χριστούγεννα, αλλά αυτά τα σκουφάκια-χιονάκια στα άβαταρ είναι.....:xmas_eek: (και οι φάτσες....
)
Επίσης η διαφήμιση του Τζάμπο με κάνει να θέλω να βγω με καλάσνικωφ στο δρόμο....
Βρε gts ιδιος ο Σταλονε εισαι! Και ελεγα ποιον μου θυμιζεις....
 

Wintersun

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Washington, DC
Ταξίδι-Όνειρο
Monument Valley,AZ
θα κραταγε ποτε ενας real American Hero ΑΚ-47?για ονομα!! παντως οι διαφημισεις του Jumbo ειναι επιεικως εμετικες και αντιπαθεστατες...σε κανουν να ντρεπεσαι που τις ακους!!πολυ χαμηλο επιπεδο!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.474
Likes
9.445
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μάλλον πρέπει να πλησιάζει το Τέλος. η κατάσταση έχει ξεφύγει..
στο εστιατόριο που ήμουν χτές κανείς από την παρέα δεν πλήρωσε το ίδιο ποσό..άλλος 25Ε άλλος 200Ε!
να πηγαίνεις για φαγητό κ να σου φεύγουν 200Ε?!!!πού πάμε?
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.788
Likes
17.896
μάλλον πρέπει να πλησιάζει το Τέλος. η κατάσταση έχει ξεφύγει..
στο εστιατόριο που ήμουν χτές κανείς από την παρέα δεν πλήρωσε το ίδιο ποσό..άλλος 25Ε άλλος 200Ε!
να πηγαίνεις για φαγητό κ να σου φεύγουν 200Ε?!!!πού πάμε?
Αν ο ένας έτρωγε μακαρόνια και ο άλλος γαρίδες αστακούς και σαμπάνιες και ακριβά κρασιά θα πληρώσουνε το ίδιο? αλλά πάλι δεν μπορώ να φανταστώ τέτοιες διαφορές...ένα άτομο 25 και το άλλο 200 :xmas_rolleyes:....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
μάλλον πρέπει να πλησιάζει το Τέλος. η κατάσταση έχει ξεφύγει..
στο εστιατόριο που ήμουν χτές κανείς από την παρέα δεν πλήρωσε το ίδιο ποσό..άλλος 25Ε άλλος 200Ε!
να πηγαίνεις για φαγητό κ να σου φεύγουν 200Ε?!!!πού πάμε?
Τι δηλαδή? Ρεφενέ ήταν υποτίθεται αλλά ο καθένας έδωσε ό,τι είχε με αποτέλεσμα ο "ταμίας" να φάει το φέσι, ή πλήρωσαν ο καθένας για ό,τι παρήγγειλε?

Γιατί, αν ισχύει το δεύτερο, λογικό δεν είναι να μη μοιράζονται οι υπόλοιποι το κόστος των ιδιαίτερων επιθυμιών κάποιου?
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.788
Likes
17.896
Τι χαζαμάρα δέρνει κάποιες γυναίκες δεν μπορώ να καταλάβω.....Σε γιορτή στα νήπια με λαμέ γούνες και τακούνια πρωί πρωί....Δεν υπάρχει μέτρο....Άντε χρονιάρες μέρες...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.669
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τι χαζαμάρα δέρνει κάποιες γυναίκες δεν μπορώ να καταλάβω.....Σε γιορτή στα νήπια με λαμέ γούνες και τακούνια πρωί πρωί....Δεν υπάρχει μέτρο....Άντε χρονιάρες μέρες...
Μακάρι να μπορούσα μια φορά κι εγώ να πάω σε χριστουγεννιάτικη γιορτή του παιδιού μου (ή 28ης,ή 25ης) και ας φορούσαν ό,τι θέλαν οι άλλες. :xmas_sad::xmas_sad:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
900.511
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom