The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

LULLU

Member
Μηνύματα
3.590
Likes
8.106
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
παρακαλεισθε οπως ανανεώσετε κανετε restart και επαννεκίνηση τις πληροφορίες στο avatar σας γιατί ταχω μπερδέψει..
πχ -lullu αποφάσισε για το uganda ξανά,ασε κατα μέρος τα γκαλαμπάγκος και προς θεού..με εκείνο το περου άλλα ξέρω εγώ!!
αντε πιά..
..
ναι καλε.. το διορθωσα!!!η αντιστροφη μετρηση ελαβε τελος,αφου γυρισα κιολα απο περου,:xmas_lol: η ουγκαντα ειναι και παλι στο προγραμμα... και τα γκαλαπαγκος και το Ματσου πιτσου ειναι οντως απαιχτα....:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
http://www.travelstories.gr/%F0%F1%...F5%F3-%F4%EF%F5%F2-%ED%E1%FD%EB%EF%F5%F2.html
Μπόλικα 120άρια για Ευρώπη με Α3 πήγαινε-έλα... το θέμα απλά χάθηκε.
ή απλά όλοι λάβαμε μέιλ από την aegean με την προσφορά, οπότε το συγκεκριμένο θέμα με την είδηση για την έκπτωση δεν ανοίχτηκε καν:xmas_lol:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Έχεις χάσει το νόημα αυτών που είπα προηγουμένως. Αυτό που είπα είναι ότι κάποια θέματα δε διαβάζονται/δε σχολιάζονται όταν ανοίγονται από μη γνωστά μέλη. Και η δικαιολογία σου που περιλαμβάνει τη λέξη όλοι (αλήθεια που ξέρεις ποιοι είναι οι όλοι και αν ανοίγουν τα newsletters στο email τους) επιβεβαιώνει αυτά που είπα επί του θέματος σε πολύ προηγούμενο ποστ.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Το προηγούμενο ποστ μου δεν είναι "δικαιολογία" και δεν δικαιολογούμαι σε κανέναν!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Eγω γενικα παρατηρω οτι τα θεματα με τις προσφορες δεν πολυ-διαβαζονται/σχολιαζονται για ευνοητους (μαλλον) λογους, ας μη στεκομαστε σε αυτο μονο. Οι εμφανισεις και τα μηνυματα ολων αυτων των θεματων ειναι πολυ λιγα αν παρατηρησετε, ανεξαρτητα βεβαια απο το ποιος τα ανοιγει!!!!(Και ποιος ο λογος να παρατηρησεις ποιος ανοιξε ενα θεμα; Πρωτα θα δω το τιτλο, αν με ενδιαφερει θα το ανοιξω και μονο τοτε θα δω ποιο μελος το ανοιξε)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Kαλό είναι πάντως μια τέτοια συζήτηση να αναπτυχεί (για όποιον το θέλει) σε νέο θέμα και όχι στο οφ τόπικ..
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Καλα λες Μαρια....

Ουφ μου ερχεται ενα alert για Κάιρο 111, 112, 113 ευρω........ :(
Επικρατει ενα χαος εκει βεβαια ακομη, απ'οσα ακουω δηλαδη.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.995
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
την έχω καταβρει με τον Mikeius και τα Μπράφ...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.455
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom