The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι !! ειναι καταπληκτικο!! Παρολο που δεν ειναι κατι που το τρωω συνεχεια, ειναι πολυ γευστικο !!
Αν ξαναπας παρε τα παστακια που βρισκονται μεσα σε ποτηρακια...... Παρε διαφορα...... κολαση!!!!!!
Μ'αρεσουν οι συμβουλες σου, θα παρω :clap:

Προς το παρον χτυπησα σε ποτηρακια ετσι πανακοτα, τιραμισου και γευση καραμελα γαλακτος απο τα Max Perry (μη σχολιασεις, αυτα μου εφεραν). Και μια lemon pie που, ναι το παραδεχομαι, μου φανηκε "λιγη" μπροστα στη προχθεσινη.:xmas_eek:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Να περνας καλα Glosoli.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aν εχεις την καλωσυνη δωσε λινκ μηπως μου ξεφυγε.
http://www.travelstories.gr/%F0%F1%EF%F3%F6%EF%F1%DD%F2-%E1%E5%F1%EF%F0%EF%F1%E9%EA%FE%ED-%E5%F4%E1%E9%F1%E5%E9%FE%ED/35429-aegean-airlines-%DD%EA%F0%F4%F9%F3%E7-20%25-%F3%E5-%EF%EB%EF%F5%F3-%F4%EF%F5%F2-%ED%E1%FD%EB%EF%F5%F2.html
Μπόλικα 120άρια για Ευρώπη με Α3 πήγαινε-έλα... το θέμα απλά χάθηκε.
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Άσχετο, αλλά ορμώμενη από το θέμα για το οποίο έδωσε λινκ ο Νορθ (έκανα και like :) ), μου ήρθε μόλις εμαιλ από το Hotels4u ότι στις 20/12 θα κάνουν μια μεγάλη προσφορά. Οπότε έχετε το νου σας όσοι ενδιαφέρεστε για ξενοδοχεία στο εγγύς μέλλον να το τσεκάρετε. Αν είναι τόσο σούπερ η προσφορά μόλις τη δω θα την ποστάρω.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.977
Likes
15.666
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
 
Last edited by a moderator:

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Καλα Χριστουγεννα ευχομαι σε ολους! τα λεμε απο 27 Δεκεμβρη:xmas_wink::xmas_wink:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.444
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom